Cep Telefonu
E-posta

RAMAZAN BAYRAMINA ÖZEL BODRUM ve KOS ADASI TURU

...
RAMAZAN BAYRAMINA ÖZEL BODRUM ve KOS ADASI TURU
RAMAZAN BAYRAMINA ÖZEL BODRUM ve KOS ADASI TURU
Tarih Seçiniz:
Kişi Sayısı:
3250 TL'den başlayan fiyatlarla
Toplam: 3250 TL
Bize Ulaşın
Ulaşım

Otobüs ile 

Rehber

Profesyonel Kokartlı Rehberlik 

RAMAZAN BAYRAMINA ÖZEL
BODRUM ve KOS ADASI TURU

2 GECE 5* OTELDE HERŞEY DAHİL KONAKLAMA FARKIYLA

20 – 23 Nisan 2023
4GÜN - 3GECE


SADECE 3250 TL
1. Gün
YOLA ÇIKIŞ
Siz değerli misafirlerimiz ile belirtilen noktalarda buluştuktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz.
2. Gün
BODRUM – BODRUM TEKNE TURU – BODRUM KALESİ - ANTİK TİYATRO 
Sabah saatlerde kahvaltı molasının ardından güneyin incisi, Mavi-Beyaz Bodrum’a ulaşıyoruz, Bodrum’da insanların keyif aldığı ve hissettiği şeyler birbirinden farklıdır. Dileyen missafirlerimiz otele geçip otelin imkanlarından yararlanabilir , dileyenler ise akla ilk gelen elbette turkuaz mavisi denizi, çarşaf gibi koyları ve bu muhteşem manzarada seyreden tekne turuna katılabilir. Biz de bu noktadan hareketle, dileyen misafirlerimizle Bodrum Gümbet de bizi bekleyen teknemize biniyoruz ve Tekne Turumuza başlıyoruz ( Tekne Turu Ekstra). Tekne turumuzda Camel Beach (Deve Plajı), Bağla Koyu, Aspat Koyu, Bağla Koyu ve Akvaryum Koyu başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molalarının ardından Bodrum Tekne Turumuzu tamamlıyoruz. Tekneden indiğimizde ise, tekne turuna katılmayan misafirlerimizle buluşup, Antik Tiyatroyu, Bodrum Kalesini panoramik olarak görüyoruz. Bodrum gezilerimizi tamamladıktan sonra otelimize doğru hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde
3. Gün
BODRUM – KOS ADASI (EKSTRA) – TAM GÜN OTEL
Otelde alınan açık büfe kahvaltının ardından denizin havuzun ve diğer aktivitelerin tadını doyasıya çıkarabilmek için tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlediğimiz tura katılabilir. Sabahın kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak hazırlanan Kos Adası Turuna gitmek için hazırlanıyoruz. Ege denizindeki 12 adaların en büyük üçüncü adası olan Kos Adasına gitmek için  Kos feribotu Bodrum limanından saat 09.30 ‘da hareket edip yaklaşık 20 dk sonra adaya ulaşıyoruz.  tıbbın babası Hipokrates’in doğum yeri olan bu güzel adada ilk olarak rehberimiz eşliğinde ada merkezini tanımak için otobüste yerlerimizi alıyoruz. Bu keyifli gezinti esnasında ilk olarak Kos Limanı’na yaklaşırken bizi karşılayan Tarihi Kos Kalesi ( Kastro Neretzias )’ni görüyoruz. Gezimiz esnasında İtalyan işgali döneminde yapılan Polis Karakolu, ünlü Hipokrat Heykeli’ni, Meryem Ana Kilisesi’ni, Kos’un eski hastane ve okul binalarını, Kos Marinası’nı panoramik biçimde görüyoruz. Aracımızla Kos’un kalbindeki eski mahalleleri, tarihi binalarını ve kültürünü tanıma fırsatı bulduğumuz Kos Adası Merkez Turu’nu tamamladıktan sonra “Kos Adası Keşif Turu” için yolculuğumuza devam ediyoruz. İlk olarak adanın en turistik bölgelerinden biri olan Tigkaki Sahili’nde mola veriyor ve keyif kahvelerimizi içiyoruz. Sonrasında arzu eden misafirlerimizle Kos’un ünlü şaraplarının yapıldığı bir üzüm bağına konuk oluyor, mahzenleri gezerek tadım yapma şansı yakalıyoruz. Keyifle geçen anların ardından Dikeos Dağı eteklerindeki Zia Köyü’ne doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Bu yolculuk esnasında karşımızda yer alan Kalymnos ve Pserimos Adaları’nı ve adanın tek gölü olan Tigkaki Sahili’ndeki Tuz Gölü’nü izliyoruz. Zia’ya ulaştığımızda geleneksel ürünlerin satıldığı köy çarşısında yaptığımız gezinti esnasında Kos Adası’na özgü yöresel ürünlerden alma şansını yakalıyoruz. Daha sonra Yunan mutfağının geleneksel tatlarından oluşan keyifli bir öğle yemeği almak için manzaralı bir köy restoranında yerlerimizi alıyoruz. Öğleden sonra Kos Türklerinin yoğun yaşadığı bir dönemin Kerme bugünün Platani Köyü’ne giderek şaraptan peynire, baldan reçele kadar Kos Adası ve Yunanistan’a özgü ürünlerin satıldığı yerel bir markete konuk oluyoruz. Gün sonunda Kos Adası’nda geçirdiğimiz keyifli bir günün ardından 17:30 feribotu ile Kos’a veda ederek bizleri Bodrum’a götürecek feribotumuzda yerlerimizi alıyoruz. Bodrum Limanı’na ulaştığımızda kısa bir süre duty free alışverişimizi yaptıktan sonra bizleri bekleyen otobüsümüzle otelimize geçiyoruz.
4. Gün
DÖNÜŞ
Otelde alınan kahvaltının ardından otelden ayrılıyoruz. Bodrum Aydın-İzmir-Ayvalık-Gelibolu-Tekirdağ üzerinden Çorlu'ya varış. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktala bırakarak bir başka GEZİGO TURİZM turunda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

Yunanistan Kos Adası için pasaport ve vize zorunluluğu bulunmaktadır !!!

!!! Yeşil pasaporta vize şartı bulunmamaktadır !!!

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:
Lüks Araçlar İle Ulaşım
Tüm Çevre Gezileri
Kokartlı Profesyonel Rehber
Yardımcı Asistanlık Hizmeti
2 Gece 5* Otelde Herşey Dahil Konaklama
1618 No'lu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
 
 
ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
İlk Gün Alınan Kahvaltı
Son Gün Alınan Akşam Yemeği
Müze Ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Kos Adası Turu
Bodrum Tekne Turu
Tüm Kişisel Harcamalar
 
BİLGİLENDİRME
Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. 
Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. 
Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilemez. 
Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar. Haftalık turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulanır. 
Araçlarımızda 3 ve 4 nolu koltuklar rehberlerimize tahsis edilir, misafirlerimize verilmemektedir. 
İki yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur. 
Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya bir üst kategoride olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. 
Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Gezigo Turizm’in sorumluluğu yoktur. 
Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Gezigo Turizm’in sorumluluğu, misafirin ise tazminat hakkı yoktur. 
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında tur ulaşımı midibus veya minibusle gerçekleştirilir. 
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Gezigo Turizm’de saklıdır. 
Turun iptali durumunda Gezigo Turizm, tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. 
Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. 
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. 
Çocuk indirimleri iki Yetişkin yanında ve tek bir çocuk için uygulanabilir. Konaklamasız turlarda çocuk indirimi uygulanmamaktadır.
0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 
Bankaya para yatırırken isminizi, gezi adını ve varsa gezi kodunu yazdırmayı lütfen unutmayınız. 
Rezervasyon için turun en az yarı bedelinin ödenmiş olması gerekmektedir.
Tur gününden önce kalan tüm tutarın ödenmesi gerekmektedir.
Turu satın almış olan tüm misafirlerimiz sitemizde bulunan GEZİGO TURİZM SATIŞ SÖZLEŞMESİ”Nİ kabul etmiş olur.
İptal ve değişiklik durumunda aynı sözleşme geçerli olacaktır.
BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DÂHİLDİR.
Turlarımız ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: