Cep Telefonu
E-posta

Çorlu Tur, Çorlu Çıkışlı Turlar, Tur Fiyatları

...
Çorlu Tur, Çorlu Çıkışlı Turlar, Tur Fiyatları
Çorlu Tur, Çorlu Çıkışlı Turlar, Tur Fiyatları
Aktif Turlarımız
Ramazan Bayramına Özel İspanya, Fransa, İtalya, Almanya,İsviçre Turu
Datça Badem Çiçeği Festivali Turu
Kıbrıs Turu (3 Gece 4 Gün)
Kurban Bayramına Özel Alsace ve Romantik Yol Almanya Muhteşem Rhein Nehir Gezisi Turu
Kurban Bayramına Özel Slovenya, Avusturya, Almanya, Fransa, İsviçre Turu
Kurban Bayramına Özel İsviçre, İtalya, Slovenya, Avusturya, Almanya Turu
Gölcük Gölü Abant Turu
Sömestr Dönemine Özel Alsace ve Colmar Turu
Yılbaşı Dönemine Özel Hollanda Amsterdam Turu
Yılbaşı Air Albania ile Vizesiz Balkan Üçlüsü Turu
İspanya, Fransa, İtalya, İsviçre, Almanya Turu
Yılbaşına Özel Air Serbia ile Vizesiz Belgrad Turu
Kurban Bayramına Özel Güney Afrika Turu
Büyük Britanya Turu
Ramazan Bayramına Özel Benelux Paris Almanya Alsace İsviçre Turu
Benelux Paris Almanya Alsace İsviçre Turu
Ramazan Bayramına Özel Slovenya, Avusturya, Almanya, Fransa, İsviçre Turu
Sömestr Dönemine Özel Benelux Paris Almanya Turu
Yılbaşına Özel Kısa Balkan Turu
Yılbaşına Özel Romanya Transilvanya ve Şatolar Turu
Sevgililer Gününe Özel Romantizmin Ve Aşkın Şehri Paris
Sömestr Dönemine Özel Paris Ve Disneyland Turu
Elegant Fas Kraliyet Şehirleri
Otobüslü Büyük Avrupa Turu
Bulgaristan Bansko Kayak Turu
Bulgaristan Bansko Kayak Turu
Yılbaşına Özel Alsace ve Colmar Turu
Selanik Drama Kavala Turu
Yılbaşına Özel Selanik-Kavala-Meteora Turu
Yılbaşına Özel Selanik & Kavala Turu
Yılbaşına Özel Varna Burgas Nessebar Turu
Klasik Mısır ve Kızıldeniz Turu
Baştanbaşa Gizemli Mısır Turu
Alsace Noel Pazarları Turu
Pegasus Hava Yolları ile Benelux Paris Turu
Romanya Transilvanya - Şatolar Turu
Vizesiz Adım Adım Büyük Balkan Turu
Otobüslü Güney İtalya ve Sicilya Turu
Sömestra Özel Kastamonu Ilgaz Kayak Turu
Işıl Işıl Drama Noel Baba Köyü
Selanik Kavala Turu
Sömestr Dönemine Özel Bursa Uludağ Turu
Doğu Ekspresi ile Kars Turu
Baştan Başa Orta Avrupa Turu
Ekstra Turlar Dahil Büyük İtalya Turu
Kısa Balkan Turu
Konya Şeb-i Arus Turu

Çorlu Tur firması GeziGo, 10042 numaralı TÜRSAB A grubu acentesidir. Tekirdağ'ın Çorlu merkezli bir tur şirketi olan GeziGo, yurtiçi turlar, günübirlik turlar, gemi turları, vb. sayısız gezi turlarıyla misafirlerine hizmet vermektedir. Çorlu Tur şirketleri arasında lider konumda yer alan GeziGo, ülkemizin tüm bölgelerine ve Dünya'nın en popüler destinasyonlarına yaptığı turlarla; kaliteyi, güler yüzlü yaklaşımı ve uygun fiyat seçeneklerini müşterileriyle buluşturuyor.

Çorlu Tur Şirketleri

Türkiye'de içerisinde bulunduğumuz yıl itibariyle 12.000'in üzerinde seyahat acentesi bulunuyor. Bu acentelerin alt şubeleri ve pasif acenteler dahil değildir. Daha çok İstanbul, İzmir, Bursa ve Ankara gibi illerde yoğunlukta olan tur şirketleri; Tekirdağ bölgesinde daha az sayıda bulunuyor Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde de benzer şekilde tur ve acente sayısı oldukça düşük.

Çorlu ve çevresinde yaşayan vatandaşların yurtiçi ve yurtdışı Çorlu çıkışlı turlarda tercih edebilecekleri ilk firma olan GeziGo, bu eksikliği fark edip; büyük çaplı yatırımlarla geniş bir tur ağını müşterilerine sunuyor. Çorlu tur şirketlerinden beklenen temel kriterlerden; uygun fiyat, kaliteli hizmet, yüksek rota bilgisi, deneyimli kadro ve iyi müşteri yaklaşımı gibi hususlara riayet ederek Çorlu merkezli hizmet veriyoruz. Çorlu çıkış turlar için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yurtiçi ve yurtdışına farklı amaçlarla (kültürel, spor, ibadet, eğlence, eğitim, vb.) yapılacak gezilerin organizasyonunu profesyonel ekibiyle gerçekleştiren Çorlu tur şirketimiz;

 • Paket ürünler oluşturarak,
 • Ulaştırma, konaklama, yeme-içe, vb. hizmetleri bir araya getirerek,
 • Kurumlarla anlaşma yaparak müşterilerine tur pazarlaması ve satış yapmaktadır.

Tüm bunları yaparken; çalıştığımız kurumların memnuniyetinden, konuklarımızın ihtiyaçlarına ve çevresel faktörlerin değerlendirilmesine kadar tüm konularda titiz çalışmalar yürütüyoruz. Çorlu tur şirketi olarak turizm konusunda bilgi ve becerilere sahip, turistik rehberlik deneyimi olan, ülkemizin tüm bölgelerindeki destinasyonları bilen ve tanıyan dinamik bir ekibe sahibiz.

Çorlu Turizm Acentaları

Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde faaliyet gösteren en kaliteli turizm acentası olarak gerçekleştirdiğimiz hizmetler kapsamında;

 • Kültürel turizm ürünlerini müşterilerimize sunuyor,
 • Fiyatlarımızda ekonomik seçeneklere yer veriyor,
 • Piyasa fiyatlarından daha uygun fiyatlara turlar düzenliyor,
 • Her şey dahil tur paketleriyle kullanıcıların ihtiyaçlarının tümünü göz önünde bulunduruyor,
 • Farklı kurumlarla yaptığımız anlaşmalar çerçevesinde sağlık tesisleri, spor gösterileri, yeme-içme faaliyetleri, eğlence mekanları, vb. konularda bol içerikler sunuyor,
 • Müşterilerimizin tüm rezervasyon işlerini onların adına gerçekleştiriyor,
 • İhtiyaç duyulan tüm ulaşım araçlarına kolay bir erişim imkanı sunuyor,
 • Tüm hizmetleri detaylı bir şekilde planlayarak müşterilerimizin eksiksiz bir tura katılmalarını sağlıyoruz.

Turizm acentalarının görev ve sorumluluklarını iyi bilen bir ekiple yürüttüğümüz hizmetlerde kaliteden taviz vermiyoruz. Gezip görmek istediğiniz noktaları, kültürel etkinliklerle taçlandırıyor ve uygun fiyat prensibiyle tüm yurttaşlarımızın gezsi ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Faaliyet alanımız oldukça geniş olup, günü birlik yakın bölgelere yaptığımız turlar, 2-3 günlük turlar, haftalık paketler, yurt dışı turlar, vb. farklı konseptlere uygun turlarla her kesime hitap ediyoruz. Güvenli ödeme seçenekleri ve bol tur alternatifleriyle tatilin tanımını genişletiyoruz. Tatilden beklentilerinizi anlıyor ve etkili çözümler sunarak uzun yolları bile eğlenceli hale getiriyoruz.

Çorlu tur acentesi olarak müşterilerimizin özel tur isteklerini de düzenliyoruz. Bu kapsamda yine müşterilerin istekleri doğrultusunda güzergah belirleyebiliyor, kişi sayısı ne olursa olsun hayalinizdeki tur programını hayata geçirmek için kapsamlı bir planlama yapıyoruz. Eksiksiz, konforlu, güvenli ve eğlenceli bir tur programı için bizimle iletişime geçebilir, sormak istediğiniz tüm soruları bize cevaplandırabilirsiniz.

Çorlu Tur Acenteleri

Yurtiçi turlarla ve yurt dışı turlarla müşterilerine hizmet veren Çorlu tur acentesi firmamız, ülke dışına yapılacak gezilerde kullanıcıların vize işlemlerini gerçekleştirmelerine de yardımcı oluyor. İtalya vizesi, Almanya vizesi, Fransa vizesi ve Yunanistan vizesi gibi hizmetlerimizle sizlere profesyonel destek sağlıyoruz. 

Web sitemizden yapacağınız vize başvuruları için öncelikle mini form doldurmanız gerekiyor. İsim, soyisim, e-posta adresi, telefon numarası ve gitmek istediğiniz ülke gibi basit bilgilerle işlemlerinizi başlatıyoruz. Müteakiben gerekli olan bilgi ve dokümanları sizlerden talep ediyor ve vize işlemlerinin her aşamasında sizlere destek sağlıyoruz.

Çorlu tur acenteleri arasında sektörün lideri olan GeziGo, tatil ve turizme dair aklınıza gelebilecek tüm paketleri, tüm turları, üstün konaklama hizmetleri ve zengin rota seçenekleriyle taçlandırıyor. Popüler destinasyonlara gerçekleştirdiğimiz turlarda, sizlere daha fazla zaman tanıyor, planlamalarımıza yalnız başınıza geçireceğini zamanları ekliyor ve gezmek istediğiniz noktalarda daha fazla zaman geçirmenizi sağlıyoruz.

 • Yurtiçi turlar kapsamında düzenlediğimiz turlardan başlıcalarını şu şekilde sıralayabiliriz:
 • İstanbul Adalar Turu
 • Hem kültürel hem de turistik bir gezi olarak muhteşem doğasına tanık olmak isteyeceğiniz Karadeniz Turları
 • Her geçen gün önemini artıran ve büyük talep gören Salda Gölü Turu
 • Özellikle yaz aylarında çokça tercih edilen günübirlik Bozcaada Turu
 • Kırklareli ve İğneada'ya yapılan günübirlik turlar
 • Trakya Bölgesi'nin en çok sevilen destinasyonlarından olan Polonezköy ve Saklıgöl Turları
 • Dillere destan Fethiye Likya Turu
 • Gizemli şehir Peri Bacaları'na Yolculuk

Yukarıda belirtilen günübirlik, 2-3 günlük veya talebe göre daha uzun sürebilen turlarda konuklarımızın yolculuktan ve destinasyonlara ulaşıldıktan sonra yapılacak olan aktivitelerden keyif alabileceği bir ortam sunmayı hedefliyoruz. Hem yolculuk hem de konaklama süresince gerek duyacağınız tüm ihtiyaçlarınız için sizlere yardımcı oluyor, her konuda fikrinizi önemsiyor ve acente olarak sorumluluklarımızı biliyoruz.

Çorlu gezi turları ile ülke içi ve ülke dışı turlarımızla konuklarımızın daha verimli vakit geçirebilmelerini sağlıyoruz. Turlar, acentemiz, güzergahlar, ücretler, vb. konular hakkında aklınıza takılan tüm soruları bize iletebilirsiniz. Sizlere her konuda yardımcı olmaktan ve sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Çorlu Seyahat Acentası

Gezilerimize katılan tüketicilerin, düzenlediğimiz programlarla eğlenceli vakit geçirebilmeleri için gerekli olan tüm konuları derinlemesine düşünüp planlıyoruz. Mail order ile yapılan ödemelerde anlaşmalı kredi kartlarına 3 ay taksit imkanı sunulmaktadır. Talebe göre müşterilerimize seyahat sigortası da yapmaktayız. 

Çorlu tur seyahat acentası olarak çıktığımız bu yolda, dünyanın tahmin edilenden daha küçük olduğunu, hemen her konuma iyi bir planlama ve araştırma ile gidilebileceğini, gezip görmenin insana büyük katkılar sunacağını davetlilerimizin görmesini sağlıyoruz. 

Çorlu günübirlik turlar en çok tercih edilen tur çeşitleri arasında yer almaktadır. Gerek yaz aylarında gerekse kış aylarında, farklı destinasyonlara yapılacak turlarla; tüm boş vaktinizi gezerek değerlendirebilirsiniz. En kaliteli tatil ve turizm turlarını en uygun fiyattan sunmaya çalışan deneyimli ekibimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu çalışmalarla adından bahsettirmeyi başarmış; Tekirdağ ve çevresinde diğer tur şirketlerinin örnek aldığı bir acenta haline gelmiştir.

Çorlu kalkışlı turlar ve daha fazlası için GeziGo Çorlu Tur Seyahat Acentası olarak sosyal medya hesaplarımızdan, düzenlediğimiz tüm turlarla ilgili güncel bilgileri aktarıyoruz. Günü birlik turlar, 2 gün 3 gece turlar, haftalık turlar, 2 gün 1 gece turlar, vb. çeşitli turlarla ilgili paylaşımlarımızı Facebook ve Instagram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Ayrıca düzenlediğimiz bu turlarla ilgili tarihleri, fiyatları, vb. detayları sosyal medya hesaplarımız üzerinden inceleyebilirsiniz.  

Turlarımız ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: