Cep Telefonu
E-posta

Denizli Pamukkale Kaplıcalar Turu

...
Denizli Pamukkale Kaplıcalar Turu
Denizli Pamukkale Kaplıcalar Turu
Tarih Seçiniz:
Kişi Sayısı:
TL'den başlayan fiyatlarla
Toplam: TL
Bize Ulaşın
Ulaşım

Otobüs ile

Rehber

Profesyonel Rehberlik

ŞİFALI SU, DOĞA VE SAĞLIK
DENİZLİ PAMUKKALE KAPLICALARI TURU

4 Gece 5* Pam Thermal Otelde Yarım Pansiyon Konaklama
58 decere sıcaklıkta termal su - Termal çamurlar - Termo mineral özellikli su - Tesis, Avrupa Kaplıcalar Birliğine bağlıdır
Sağlık Bakanlığı ruhsatlıdır
Ormanla kaplı dağların eteğinde yer alan, huzur doğa ve sağlıkla harmanlanmış 5 yıldızlı otelde şifalı sular
1. Gün

Siz değerli misafirlerimizi belirtilen noktalarda alarak turumuza başlıyoruz.

2. Gün

Otelde alınan kahvaltı ardından havuzun ve diğer aktivitelerin tadını doyasıya çıkarabilmek için tam gün serbest zaman veriyoruz

3. Gün

Otelde alınan kahvaltı ardından havuzun ve diğer aktivitelerin tadını doyasıya çıkarabilmek için tam gün serbest zaman veriyoruz

4. Gün

Otelde alınan kahvaltı ardından havuzun ve diğer aktivitelerin tadını doyasıya çıkarabilmek için tam gün serbest zaman. Konaklama otelimizde.Dileyen misafirler
ile çoğunluk sağlandığı takdirde, ekstra olarak düzenlenecek olan, Pamukkale Travertenlerine, Hierapolis Antik kenti ve Antik Havuz gezisi yapılacaktır. (Eksta)

5. Gün

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrasında otelden ayrılıp ,Çorlu'ya dönüşe geçiyoruz,Bölgeye özgü tekstil ürünlerinin satıldığı,hediyelik havlu,örtü,giyim mağazasına gidilecektir. Yol boyunca vereceğimiz molaların ardından Çorlu'ya varıyoruz.Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki GEZİGO turunda görüşmek üzere

Fiyata Dahil Hizmetler:
Lüks Otobüslerle Ulaşım
4 Gece 5* Pam Thermal Otelde yarım pansiyon konaklama
Araç içi ikramlar 
1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:
Tüm özel harcamalar
Ekstra belirtilen organizasyonlar (Hierapolis ve Pamukkale Travertenleri ulaşım+rehberlik hizmeti)
Müzekart (65 yaş üzeri müze girişleri ücretsizdir, Hierapolis ve Travertenlere giriş müzekart ile yapılır.)

BİLGİLENDİRME

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.  Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.  Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilemez. 

Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar. Haftalık turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulanır. 

Araçlarımızda 3 ve 4 nolu koltuklar rehberlerimize tahsis edilir, misafirlerimize verilmemektedir.  İki yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur. 

Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya bir üst kategoride olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. 

Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Gezigo Turizm’in sorumluluğu yoktur.  Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Gezigo Turizm’in sorumluluğu, misafirin ise tazminat hakkı yoktur. 

Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında tur ulaşımı midibus veya minibusle gerçekleştirilir.  Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Gezigo Turizm’de saklıdır.  Turun iptali durumunda Gezigo Turizm, tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır.  Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.  Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. 

Çocuk indirimleri iki Yetişkin yanında ve tek bir çocuk için uygulanabilir. Konaklamasız turlarda çocuk indirimi uygulanmamaktadır. 0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.  Bankaya para yatırırken isminizi, gezi adını ve varsa gezi kodunu yazdırmayı lütfen unutmayınız.  Rezervasyon için turun en az yarı bedelinin ödenmiş olması gerekmektedir.

Tur gününden önce kalan tüm tutarın ödenmesi gerekmektedir. Turu satın almış olan tüm misafirlerimiz sitemizde bulunan GEZİGO TURİZM SATIŞ SÖZLEŞMESİ”Nİ kabul etmiş olur. İptal ve değişiklik durumunda aynı sözleşme geçerli olacaktır. BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DÂHİLDİR.

Turlarımız ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: