Cep Telefonu
E-posta

Günübirlik Turlar

...
Günübirlik Turlar
Günübirlik Turlar
Aktif Turlarımız
Bulgaristan Kazanlık Gül Festivali Turu
Günübirlik Thassos Adası Turu
Şile Ağva Polonezköy Turu
Günübirlik Bozcaada Turu
Planlanacak Turlar
Lale Festivali Turu Emirgan Korusu - Ortaköy - Eyüp Sultan - Pierre Loti
8 Mart Dünya Kadınlar Gününe Özel Kumkapı'da Eğlence
İstanbul Tarihi Yarımada Dolmabahçe-Topkapı-Ayasofya-Yerebatan Sarnıcı-Sultanahmet Turu
Günübirlik Porto Lagos - Kavala - Jumbo Avm - Gümülcine - Dedeağaç Turu
Günübirlik Cumalıkızık Köyü Uludağ Turu
Günübirlik Kavala İskeçe Karnavalı Turu
Gölcük Gölü Abant Turu
Dedeağaç - Gümülcine - Taverna Gecesi
Günübirlik Gökçeada Turu
Günübirlik Bulgaristan - Varna - Nessebar - Burgas Turu
İstanbul Adalar Turu

Günübirlik turlar, GeziGo tur acentemiz tarafından en çok düzenlenen turlardandır. Bu turlar konaklama içermez ve bu nedenle günübirlik tur olarak adlandırılır. Paket tur kapsamına girmeyen günübirlik turlar, hem hafta içi hem de hafta sonu yapılabilir. 24 saatten daha kısa süren günübirlik geziler, rehber eşliğinde gerçekleştirilir.

Günübirlik Turlar 2022

Farklı amaçlarla, farklı destinasyonlara, farklı mevsimlerde ve farklı günlerde düzenlenebilen günübirlik turlar; tatil severlerin en çok üzerinde durduğu konulardır. Bunun sebebi günü birlik turları fiyatlarının çok cazip olması, hafta sonlarının ve resmi tatil günlerinin değerlendirilebilmesi, birkaç günde birkaç farklı tura katılarak değişik destinasyonların kısa süre içerisinde gezilebilmesidir.

GeziGo seyahat acentesi olarak hafta sonunuzu veya herhangi bir tatil gününüzü değerlendirmek isteyeceğiniz günü birlik turlar; genellikle şu amaçlarla düzenlenebilmektedir:

 • Günübirlik kültür turları,
 • Günübirlik doğa turları,
 • Günübirlik sanat turları,
 • Günübirlik gurme turları,
 • Günübirlik kayak turları,
 • Günübirlik fotoğraf turları,
 • Günübirlik tematik turlar, vb.

Yukarıda belirtilen turlar, birbirlerinin bir kombinasyonu olarak da düzenlenebilir. Örneğin doğal güzelliği olan bir destinasyon turu, aynı zamanda sanat turları ve gurme turlarıyla birlikte zenginleştirilebilir. Benzer şekilde bir kayak turu fotoğraf turlarıyla birlikte düzenlenebilir. GeziGo olarak müşterilerimizin istek ve taleplerini göz önünde bulundurarak; özel turlar, özel geziler ve özel günü birlik turlar düzenlemekteyiz.

Doğal yaşamdan hoşlananlar için ülkemizin hemen her bölgesine düzenlediğimiz organizasyonlarla, çevredeki tüm güzellikleri görebilmeniz için detaylı ve kapsamlı bir planlama yapıyoruz. Turdan alacağınız maksimum verim ve yüksek kalite için farklı turizm şirketleri ve kurumlarıyla anlaşmalar yapıyor; memnuniyetinizi en üst düzeye çıkarıyoruz. 

Uygun fiyatlarla düzenlediğimiz günü birlik turlarına isterseniz tek başınıza, isterseniz eşiniz ve çocuklarınızla, isterseniz arkadaşlarınız ve yakınlarınızla katılabilirsiniz. Turların başlangıç ve bitiş zamanları arasında en fazla 24 saat olacağından; kısıtlı tatillerinizi bu tür gezilerle değerlendirebilir, en güzel ve en popüler mekanları gezip görebilirsiniz.

Günübirlik Turlara Konu Olan Destinasyonlar

Ülkemizin hemen her bölgesine ve her şehrine günübirlik turlar düzenleyebiliyoruz. Fakat konum gereği çok uzak olan bölgelere günü birlik turlar yerine 2 günlük, 3 günlük veya daha uzun süreli turlar düzenleyebiliyoruz. Ortalama 1.000 km'yi geçmeyen noktalar için günübirlik turlardan söz edebiliriz. Bu kapsamda ilkbahar ve sonbaharı, yaz ve kış mevsimlerinden herhangi birisinde, hangi mevsim şartlarının uygun olduğu göz önünde bulundurularak şu tür turlara katılabilirsiniz:

 • Günübirlik Yedigöller Turları
 • Günübirlik Kartepe Turu
 • Günübirlik Sazova Parkı Turu
 • Günübirlik Ormanya Hobbit Evleri Turu
 • Günübirlik Odunpazarı Turu
 • Günübirlik Kapadokya Turu

Günübirlik turlarımıza her geçen gün farklı destinasyonları ekliyoruz. Bunun amacı ise müşterilerimizin istek ve talepleridir. Talep gören tatil rotalarını mutlaka ilerleyen süreçlerde yeni bir güzergah olarak ekliyoruz. Eğer araştırmalarınız sonucunda bu tarz özel destinasyonlara tur şirketlerinin organizasyon düzenlemediğini fark ettiyseniz; bizimle iletişime geçerek özel programlar hazırlamamızı talep edebilirsiniz.

Günübirlik Turlar Nasıl Oluşturuluyor?

İlk olarak doğal güzelliği olan bir destinasyon varsa bu güzelliği doğa gezileri ve yürüyüşleri gibi aktivitelerle birleştiriyoruz. Süreç, dışarıdan bakıldığında kolay gibi görünse de; her turda olduğu gibi günü birlik turlarda da planlama ve her ince ayrıntının düşünülmesi oldukça karmaşık ve zordur. Günübirlik turların düzenlenmesinde;

 • Bölgeye ulaşım nasıl sağlanıyor, hangi araçlar kullanılıyor, vb. sorulara yanıt buluyoruz ve gerekli işlemleri başlatıyoruz.
 • Destinasyona varıldıktan sonra gerçekleştirilecek olan doğa yürüyüşlerinin başlangıç ve bitiş saatleri, vb. detaylar belirlenir ve tur programına eklenir.
 • Güzergah belirlendikten sonra alt yapısı iyi olan ve müşterilerimizin rahat edebileceği mola noktaları tespit edilir ve programa eklenir.
 • Eğer turlara kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği gibi yeme-içme aktiviteleri eklenecekse mekanlar tespit edilir ve programa eklenir.
 • Destinasyon çevresinde daha farklı gezilecek noktalar var mı, varsa ulaşım nasıl sağlanır, ne kadar sürer, geri dönüş süreci nedir, vb. konularla ilgili planlama yapılabilir ve gerek görülürse programa eklenir.
 • Eğer günübirlik turlara katılanlar, gezilecek olan noktaları tamamladıktan sonra hala daha yeterli süre varsa, ek rotalar çıkarılabilir ve programa eklenir.
 • Günübirlik turlarda; özellikle spor, yürüyüş, yayla gezisi, vb. etkinlikler içeren gezilerde bölgede itibar kurulacak olan sağlık ve güvenlikle ilgili birimlerin iletişim bilgileri öğrenilir.
 • Bu tür planlamaya ek olarak günlük akış oluşturma, destinasyonun mevcut coğrafyası ile ilgili kayda değer bilgilerin toplanması, mevsime ve gezi yapılacak olan güne özgü olarak grupların düzenlenmesi, farklı tur konseptlerinin birlikte uyarlanması, vb. detay uygulamalar planlanır.

Günübirlik Tur Fiyatları

Tatillerini günübirlik turlarla değerlendirmek isteyen kişilerin merak ettiği konuların başında günübirlik turları fiyatları gelmektedir. Fakat destinasyonlar farklı konumlarda yer aldığı için ve her bir tur için farklı bir ulaşım aracı, güzergah, rota, mola yerleri söz konusu olduğundan; tur fiyatlarını sabit bir tutarda belirlememiz mümkün olmuyor. 

Günübirlik turlarımız, Çorlu merkezli gerçekleştirilmektedir. Örneğin İstanbul Adalar'a yapacağımız bir günü birlik turda, öncelikle Çorlu'dan İstanbul'a gidilir, ardından iskeleden adalara geçiş yapılır ve adalarda belirli noktalara araçlarla konuklarımız transfer edilir. Bu süreçte birden çok ulaşım aracı kullanılmaktadır. Bu örnekte Adalar'a gidiş güzergahını ele aldık. Farklı bir destinasyona ise farklı bir ulaşım aracı ile gidilebilmektedir ve bu da ücretlere doğrudan etki etmektedir.

Her ne kadar günü birlik tur fiyatları hakkında müşterilerimize net bir fiyat veremesek de; en uygun fiyatı sunacağımızdan şüpheniz olmasın. Tur fiyatları belirlenirken, söz konusu maliyetler, yolculuk süresi, ulaşım araçlarının türü, vb. kriterler göz önünde bulundurulmaktadır. Doğal güzelliği olan, gezilmeye değer, kültürel öneme sahip, mevsiminde gezilmesi gereken yerleri özel planlamalarla tur programlarımıza ekliyor ve sizlere Türkiye'nin dört bir noktasına hayalinizdeki gezintiyi vaad ediyoruz.

Günübirlik Turlarda Kendinize Zaman Ayırabilirsiniz!

Günü birlik turları düzenlerken, ailenizle, arkadaşlarınızla ve yakınlarınızla birlikte özel zaman geçirebilmeniz için programlarımıza serbest zamanlar ekliyoruz. Tur başlangıcından bitimine kadar tüm sorularınızı yanıtlandırıyor, tüm organizasyonlarımızda müşteri memnuniyeti, güler yüzlü hizmet, uygun fiyat ve bol tur seçeneğiyle hizmet veriyoruz.

Misafirlerimiz, düzenlediğimiz turlarda programların dışına çıkacak aktiviteler gerçekleştirebilirler. Örneğin bir kayak turu düzenlediğimizde, gün içerisinde 2-3 saat gibi süreleri serbest zaman olarak belirliyoruz. Bu süreçte dilerseniz bir yemek molası verebilir, yakınlarda gezilebilecek noktalara gidebilir, yakınlarınızla görüşebilir ve vaktinizi farklı bir aktivite ile değerlendirebilirsiniz. Size ayrılan süre sonunda ise yine belirtilen konumda olmanız gerekiyor.

Herkes tarafından bilinen ve popüler günü birlik turlara ek olarak özel destinasyonlar için program oluşturmamızı talep edebilirsiniz. Yeterli katılım sağlanırsa ve ulaşım yönünden bir sorun yaşanmazsa; talep ettiğiniz tüm güzel şehirlere, ilçelere, köylere ve destinasyonlara gezi düzenleyebiliriz. Günübirlik geziler, fiyatlar, tarihler, vb. detaylar ile ilgili olarak iletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz. 

Turlarımız ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: