Cep Telefonu
E-posta

Hafta Sonu Turları

...
Hafta Sonu Turları
Hafta Sonu Turları
Aktif Turlarımız
Güneşin En Son Battığı Yer : Gökçeada Turu
Safranbolu ve Amasra Turu
Şile Ağva Polonezköy Turu
Günübirlik Thassos Adası Turu
Günübirlik Bozcaada Turu
2 Ada 1 Şehir Gökçeada ve Bozcaada Turu
Güneşin En Son Battığı Yer : Gökçeada Turu
Güneşin En Son Battığı Yer : Gökçeada Turu
Güneşin En Son Battığı Yer : Gökçeada Turu
Planlanacak Turlar
Günübirlik Bulgaristan - Varna - Nessebar - Burgas Turu
Konya Şeb-i Arus Turu
İstanbul Adalar Turu
Sömestr Özel Kastamonu Ilgaz Kayak Turu
Günübirlik Gökçeada Turu
Uçaklı Butik Mardin Urfa Turu
Sofya Plovdiv Turu
Kastamonu Küre Dağları Horma Valla Kanyonları ve Safranbolu Turu
Yedigöller Abant Mudurnu Göynük Taraklı Turu
Ege`nin Eşsiz Güzeli İzmir

Bütçe dostu destinasyonlarda heyecan verici, eğlenceli ve bol aktiviteli bir hafta sonu geçirmenizi sağlayacak tur paketleri mi arıyorsunuz? GeziGo olarak, Türkiye'nin en popüler şehirlerinde çeşitli hafta sonu turları düzenliyoruz. İlginize bağlı olarak kültür turları, doğal yaşam turları, kayak turları, plaj turları, macera turları, vb. pek çok kategoride sizler için tasarladığımız turlarımıza katılabilirsiniz.

Hafta Sonu Turları 2022

GeziGo seyahat acentesi olarak, müşterilerimize hafta sonlarını en iyi şekilde değerlendirmeler için birçok farklı format ve konseptte gezi turları düzenlemekteyiz. Bu geziler genellikle 24 saatten fazla sürdüğü için tur paketi olarak nitelendirilebilir. Genellikle hafta sonu turu 1 gece otel konaklamasını içerir. Bazı durumlarda otel yerine farklı konaklama çeşitlerine yönelebilmekteyiz. 

Gece konaklamalı hafta sonu turlarının, günü birlik turlarına göre en büyük avantajı, konuklarımızın dinlenebilmelerine ve sonraki gün için hazırlık yapabilmelerine imkan sunması, daha fazla yer gezebilmeleri, daha fazla aktiviteye katılabilmeleri, kendilerine ve ailelerine daha fazla zaman ayırabilmeleridir. Tabi ki hafta sonu turlarının bunların yanı sıra kendine özgü pek çok avantajı bulunuyor.

Hafta Sonu Turları Hangi Tatil Rotalarını Kapsıyor?

Ülkemizin her karış toprağı bizimdir felsefesiyle, konuklarımızım talebine konu olan tüm destinasyonları rotamız olarak belirliyoruz. Burada herhangi bir sınırlama, herhangi bir kısıtlamadan söz edilmez. Katılım sayısı olduktan sonra ülkemizin dört bir tarafında hafta sonu düzenleyebiliyoruz. Genel olarak popüler olarak nitelendirebileceğimiz hafta sonu turları ise şu şekilde sıralanabilir:

 • Hafta sonu Kapadokya Turu
 • Hafta sonu Batı Karadeniz Turu
 • Hafta sonu Doğu Karadeniz Turu
 • Hafta sonu Salda Gölü Turu
 • Hafta sonu Ihlara Vadisi Turu
 • Hafta sonu Likya Turu
 • Hafta sonu Yedigöller Turu
 • Hafta sonu Eskişehir Odunpazarı Turu
 • Hafta sonu Mardin Turu
 • Hafta sonu Şile Ağva Polonezköy Turu
 • Hafta sonu Maşukiye, Sapanca, Ormanya, Hobbit Evleri Turu
 • Hafta sonu Ege'nin Saklı Köyleri Turu
 • Hafta sonu Kuşadası, Çeşme, Pamukkale Turu
 • Hafta sonu Gökçeada, Bozcaada Turu
 • Hafta sonu İznik, Trilye, Mudanya Turu

Yukarıda belirtilen turlar, genel olarak talep görse de; özel istek ve önerilere açık olduğumuzu belirtmek isteriz. Grup halinde katılım sağlayacak olan müşterilerimiz, kaç kişi katılacaksa veya hangi şehirlere gitmek istiyorsa, bize ilettikleri takdirde özel plan ve program oluşturabiliriz. 

Hafta sonunuzu ailenizle, arkadaşlarınızla veya yakınlarınızla eğlenceli bir aktiviteyle değerlendirmek isteyenlerin ve yeni yerler keşfetmek isteyenlerin tercih ettiği turlar; uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Genel olarak tatil yapmanın pahalı olduğu görüşüne karşı sunduğumuz bu fiyatlar, herkes için tatil anlayışını benimsememize vesile olmuştur.

Ülkemizin en çok sevilen ve en çok gezi planı yapılan bölgelerinden olan Ege, Akdeniz, Karadeniz, İç Anadolu ve Akdeniz bölgelerine düzenlediğimiz sayısız turlarımızla; her kesime, her bütçeye uygun alternatifler sunuyorız.

Hafta Sonu Turlarının Avantajları

Hafta Sonu Gezileri Rahatlamanıza Yardımcı Olabilir.

Hafta sonu gezilerinin en önemli avantajlarından biri, stresli günlük yaşamınızdan uzaklaşıp rahatlamanıza yardımcı olmalarıdır. Aslında birçok insan, genellikle uzun saatler çalışmak ve aynı zamanda çocuklarına bakmak zorunda oldukları için düzenli olarak stresli hissediyor.

Bu nedenle, zaman zaman molaya ihtiyacı olan stresli insanlardan biriyseniz, hafta sonu gezileri stres seviyenizi düşürmenin ve dolayısıyla genel sağlık seviyenizi iyileştirmenin harika bir yolu olabilir.

Hafta Sonu Gezileri Eğlenceli Olabilir.

Hafta sonu gezileri oldukça eğlenceli olabilir. Rotaların eğlenceli olması, yolculuk esnasında da güzel vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Uzun yoldan korkup çekinenler, turlara katıldıktan sonra bu düşüncelerinin yersiz olduğunu anlayacaktır. 

Ailenizle Vakit Geçirmek için Harika Bir Aktivitedir.

Özellikle çocuklarınız varsa hafta sonu gezileri, çocuklarınız birçok farklı destinasyonu görebileceği, yeni kültürler deneyimleyebileceği ve gezileriniz sırasında çok şey öğrenebileceği için zaman geçirmek için harika bir yol olabilir.

Çocuklarınız, bir sonraki hafta sonu hedefinizi duyduklarında heyecanlanacak ve dört gözle bekleyeceklerdir.

Ailenize Ve Arkadaşlarınıza Gezilerinizi Anlatabilirsiniz.

Birçok insan, aileleri ve arkadaşları arasında hafta sonu gezileri hakkında övünmeyi gerçekten sever. Günümüz toplumumuzda birçok insan için sosyal medyada fotoğraf paylaşmak ve arkadaşlarına bu deneyimleri anlatmaktan keyif almaktadır. 

Hafta Sonu Gezileri Hayata Bakış Açınızı Genişletebilir.

Hafta sonu gezileriniz sırasında pek çok farklı yer göreceğiniz için, muhtemelen genel olarak hayata bakış açınızı da genişletecektir. Ne kadar fazla yer gezer, ne kadar fazla kültürü tanırsanız, o kadar çok bakış açınızı genişletebilirsiniz. 

Genel Kültür Bilginizi Genişletebilirsiniz.

Hafta sonu gezilerinin bir başka faydası da genel kültür bilginizi büyük ölçüde genişletebilmenizdir. Seyahatleriniz sırasında birçok farklı insanla konuşacağınız için çok şey öğrenecek ve eve döndüğünüzde de bu bilginin bir kısmını aklınızda tutacaksınız. Buna karşılık, akrabalarınızı ve arkadaşlarınızı da gezilerinizde öğrendikleriniz hakkında bilgilendirebilirsiniz.

Hafta Sonu Gezileri için Sayısız Seçenek Var.

Modern teknolojimiz sayesinde hafta sonunuzu nerede ve nasıl geçirmek istediğiniz konusunda da sayısız farklı seçeneğiniz varBu nedenle, kısa tatillere çıkmak hiç bu kadar kolay olmamıştı çünkü bunun için bilmeniz gereken her şeyi çevrimiçi olarak sizlere sunuyor, rotalar ve molalar gibi detaylar hakkında bilgilendiriyoruz. 

Farklı Yaşam Tarzlarına Şahit Olabilirsiniz.

Oldukça egzotik hafta sonu gezi destinasyonlarını tercih ederseniz, zaman içinde birçok yeni yaşam tarzını da deneyimleyebilirsiniz. Aslında evinizdeki yaşam, diğer birçok yaşam biçiminin yalnızca bir tanesidir ve birçok insan bunun farkında değildir. Sonuç olarak hafta sonu gezileri de bu konuda ufkunuzu genişletmenize yardımcı olabilir.

Hafta Sonu Gezileri Bir Tür Kısa Tatil Olabilir.

Hafta sonu gezileri de bir nevi kısa tatil olarak değerlendirilebilir. Aslında normal bir tatilden beklediğiniz çoğu şeyi yapacaksınız. En büyük fark, tatilinizin çok daha kısa olacağıdır. 

Hafta Sonu Turları ve Fiyatları

Güzel bir şehre yolculuk, tahmin ettiğinizden daha heyecanlı olabilir. Fakat bütçenizi de düşünmek zorundasınız. Lüks yaz tatillerinde gereksiz harcamalar, size keyiften çok sıkıntı verebilir. 

Fakat hafta sonu tatil turları ile bütçenizi bu denli sarsmayacağınızın garantisini verebiliriz. Çünkü hafta sonu gezileri, kısa süreli tatillerdir. Bu sebeple hafta sonu turları fiyatları son derece ekonomiktir.

Her bütçeye uygun bir tatil planı sunduğumuz hafta sonu gezilerinde; katılımcılar daha çok bir amaç etrafında toplanır. Belirli bir programa uyulur ve aynı zamanda katılımcıların kendilerine ayıracakları zamanları vardır. Oluşturulan program kapsamında, gezilecek yerler, yolculuk sırasında dinlenilecek mola yerleri, konaklama seçenekleri, yeme-içme aktiviteleri, vb. tüm detaylar düşünülür.

Tatil sırasında karşılaşabileceğiniz kötü sürprizler nedeniyle bu amacınızı ertelemeyi bir kenara bırakabilirsiniz. Çünkü GeziGo olarak düzenlediğimiz turlar, tamamen planlı ve programlı bir şekilde konuklarımıza sunulur. Başlangıç noktasından varış noktasına kadar tüm süreç bellidir. Bu nedenle istenmeyen sürprizlerle karşılaşmazsınız.

Ekonomik fiyatlar, bol destinasyon seçenekleri, farklı tur konseptleri, kalabalık ve küçük grupların katılımına imkan sunulması, kısa sürede daha fazla mekan gezme ve görme imkanı gibi nedenler; hafta sonu tatilini avantajlı kılan özelliklerdendir. Tüm bu sayısız faydaya rağmen, belirlediğimiz fiyatlar son derece caziptir ve her kesimden aile için bir seçenek bulunmaktadır. 

Turlarımız ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: