Cep Telefonu
E-posta

Yurtiçi Konaklamalı Turlar

...
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Yurtiçi Konaklamalı Turlar
Aktif Turlarımız
Güneşin En Son Battığı Yer : Gökçeada Turu
Uçaklı Sivas - Divriği - Kemaliye - Elazığ - Harput - Tunceli Ovacık - Munzur - Darende - Malatya Turu
Hızlı Tren İle Baştan Başa Doğu Anadolu Turu
Eskişehir Beypazarı Turu
Safranbolu ve Amasra Turu
Günübirlik Bozcaada Turu
Isparta Lavanta Tarlaları,Saldagölü Ve Pamukkale Turu
Baştan Sona Batum`lu Karadeniz Turu
2 Ada 1 Şehir Gökçeada ve Bozcaada Turu
Yaz Aylarının Gözde Rotası Likya
Güneşin En Son Battığı Yer : Gökçeada Turu
Yüzme Molalı Kuşadası Çeşme Alaçatı Turu
Güneşin En Son Battığı Yer : Gökçeada Turu
Baştan Sona Batum`lu Karadeniz Turu
Bozcaada Assos Kaz Dağları Turu
Güneşin En Son Battığı Yer : Gökçeada Turu
Uçaklı İlk Uygarlıklardan Bugüne GAP Turu
Kuladokya-Uşak-Pamukkale-Buldan – Denizli Turu
Kapadokya Turu
Safranbolu - Safran Çiçeği Hasadı Turu
Uçaklı İlk Uygarlıklardan Bugüne GAP Turu
Denizli Pamukkale Kaplıcalar Turu
Uçaklı Butik Mardin Urfa Turu
Kapadokya Turu
Planlanacak Turlar
Van Tatvan İnci Kefali Göçü Turu
Günübirlik Cumalıkızık Köyü Uludağ Turu
Yedigöller Abant Mudurnu Göynük Taraklı Turu
Kastamonu Küre Dağları Horma Valla Kanyonları ve Safranbolu Turu
Kurban Bayramına Özel Doğu Karadeniz Maçahel ve Batum Turu
Konya ve Çatalhöyük Çumra Lale Bahçeleri Festival Turu
Egenin İncisi İzmir ve Kuşadası Turu
Kuzey Ege Turu
Isparta Gül Hasadı - Isparta Merkez, Salda Gölü Ve Pamukkale Turu
Galatya ( Amasya Çorum Tokat ) Turu
Alaçatı Ot Festivali Turu
Portakal Çiçeği Festivali ile Kilikya Turu
Datça Badem Çiçeği Festivali Turu
Konya Şeb-i Arus Turu
Doğu Ekspresi ile Kars Turu
Sömestr Dönemine Özel Bursa Uludağ Turu
Sömestr Özel Kastamonu Ilgaz Kayak Turu
Peri Bacalarının Gizemli Şehrine Yolculuk (Kapadokya Turu)
Uçaklı İlk Uygarlıklardan Bugüne GAP Turu
5 Günlük Masal: Masmavi Bodrum Tatili!
Kıbrıs Turu
Kayseri Kapadokya Turu
Gölcük Gölü Abant Turu
Ege`nin Eşsiz Güzeli İzmir

Her mevsim ülkemizin doğal güzelliklerini görmek, farklı kültürlerine tanık olmak, farklı lezzetlerini tatmak, bol bol fotoğraf biriktirmek ve günlük yaşamın stresini atmak için yurtiçi tatil turlarını değerlendirmek isteyebilirsiniz. Her şey dahil gezi turları kapsamına giren bu turlar; uygun fiyatlarla, dolu dolu paketleriyle ve birinci sınıf konaklama hizmetleriyle dikkat çekiyor. 

Birbirinden güzel yerleri keşfetmek, yeni maceralara yelken açmak ve sosyalleşmek için GeziGo ayrıcalığıyla eşsiz yurtiçi tur seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Kısıtlı vakti olanlar için hafta sonu turları, daha uzun tatil planlayanlar için haftalık turlar veya daha uzun gün sayısı içeren turlar değerlendirilecek seçenekler arasındadır. 

Yurtiçi Turlar 2022

Akdeniz'in ve Ege'nin eşsiz mavisini, Karadeniz'in mükemmel yeşil renk paletini, İç Anadolu'nun tarihi ve turistik yerlerini, Marmara'nın adalarını, doğal güzelliklerini ve ülkemizin dört bir yanındaki gezilmeye değer destinasyonlarını yurt içi turlarla gezip görebilir; harika anılar biriktirebilirsiniz. 

Yurt içi turlar, farklı konseptlerle, farklı rotalarla, farklı konaklama ve ulaşım seçenekleriyle tatil severlere sunuluyor. Konseptler genellikle tatil turları, günü birlik turlar, hafta sonu turları, spor turları, kış tatili turları, kayak turları, macera turları, gurme turları, doğal güzellik turları, vb. kategorilere ayrılmaktadır. 

Yurtiçi Kültür Turları

Dünya mimarisinde iz bırakmış destinasyonlar, tarihi yapılar, müzeler, vb. yüzlerce yıl boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış mekanlar; kültür turizminin ana konularındandır. Eski medeniyetlerin yaşadığı bir coğrafya olan Anadolu'nun her bir karışı geçmişe dair izler taşımaktadır. Yurtiçi kültür turlarıyla Anadolu'da ve Mezopotamya'da yer alan görülmeye değer rotaları keşfedebilir, ailenizle, arkadaşlarınızla ve yakınlarınızla güzel anılar biriktirebilirsiniz.

Yurtiçi Doğal Güzellik Turları

Ege Akdeniz turlarıyla, Kapadopya turlarıyla, Anadolu turlarıyla, Likya turlarıyla, Gap turlarıyla, Karadeniz yaylalar ve Batum turu gibi seçeneklerle hem günübirlik turlara katılarak kısa tatillerinizi değerlendirebilir; hem de 2-3 günlük veya daha uzun süreli turlarımıza katılarak kaliteli tatilin tadını çıkarabilirsiniz. 

Yurtiçi Kayak Turları

Tekirdağ'ın Çorlu merkezli faaliyet gösteren acentemiz, yurtiçi kayak turlarıyla kış aylarında da müşterilerini farklı noktalara götürüyor; erken rezervasyon fırsatlarından yararlanma imkanı sunuyor. Erciyes turları, Palandöken turları, Uludağ turları, Kartalkaya turları, Sömestr kayak turları, Sarıkamış turları ve kış turizmine konu olan tüm şehirlere yapılan turlarla ekonomik fiyat avantajları sunuyoruz.

Kayak turları için düzenlenen paketler, genellikle kayak sporu için eğitimi, gerekli olan malzemelerin kiralanmasını, ulaşımı, konaklamayı, yeme-içme aktivitelerini ve rehber hizmetini içermektedir. Tam teşekküllü bir kış turizmi turu için düzenlediğimiz turlara katılabilirsiniz.

Yurtiçi Turları ve Fiyatları

Yurtiçi turları arasında pek çok seçenek bulunuyor. Turların kaç gün süreceği, paket içerikleri, aktivite çeşitliliği, ulaşım ve konaklama özellikleri, vb. kriterler; yurtiçi tur fiyatlarına etki etmektedir. GeziGo seyahat acentesi olarak konuklarımıza özel turlar düzenliyor, istek ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulunduruyor, cazip fiyatlar ve deneyimli rehberlerimizle bir turdan beklentilerinizi tam olarak karşılıyoruz.

2022 yılı itibariyle en popüler yurt içi turlarını şu şekilde sınıflandırabiliriz:

 • Batı Karadeniz turları
 • Kapadokya turları
 • İstanbul Adalar turları
 • Doğu Anadolu turları
 • Ege turları
 • Eskişehir Odunpazarı turları
 • Akdeniz turları
 • Festival turları
 • Yöresel tatlar turları
 • Göbeklitepe turları
 • Kıbrıs turları
 • Mavi yolculuk turları
 • Mardin turları
 • Yedigöller turları
 • İznik turları
 • Yılbaşı turları
 • Bursa & Uludağ turları

Yurtiçi Turların Avantajları

Bağımsız seyahatlere göre yurtiçi turların pek çok avantajından söz etmek mümkün. En önemli avantajı, turların bir rehber eşliğinde yapılması nedeniyle; gezilip görülmesi gereken yerler hakkında herhangi bir araştırma yapmaya gerek olmaması ve rehberlerin çeşitli destinasyonlar hakkında sayısız bilgiye sahip olmasıdır.

Sizinle aynı fikirde olan küçük bir grup turuna katılmak, seyahat deneyiminizi gerçekten geliştirebilir ve bağımsız bir gezgin olarak kaçırabileceğiniz turistik yerlere ve etkinliklere erişmenizi sağlayabilir.

Rehberli seyahatlerin kendi başınıza yapacağınız turistik gezilere göre diğer avantajlarından bahsedecek olursak;

Detaylı Bir Organizasyon Yapılır

Her yemeği, oteli ve gezi durağını tek tek planlamak için zamanınız ve eğiliminiz yoksa, tam olarak organize edilmiş bir rehberli tur tam da size göre olabilir. Yurtiçi turlar, en ince detayına kadar düşünülerek tasarlanır. Kalkış saatinden kullanılacak olan ulaşım araçlarına, yeme-içme aktivitelerinden konaklamaya, gezilecek yerlerden mola yerlerine kadar her şey planlanır. Bu da, kendinizi tam olarak tatilinize vermenizi, ailenizle, arkadaşlarınızla veya gruptaki diğer kişilerle daha fazla sosyalleşmenizi sağlar.

Daha Ekonomiktir

Grup seyahatinin en büyük faydalarından biri, bağımsız seyahat etmekten daha ucuz olabilmesidir. Bu nedenle, bir tur operatörüne güvenmek zamandan ve hatta paradan tasarruf etmek için en iyi seçenek olabilir. Bunun nedeni, seyahat acentelerinin konaklama, yeme-içme gibi hizmetleri satın alırken toplu olarak satın alması ve dolayısıyla birçok hizmeti daha uygun fiyata alabilmesidir. Fiyatlar son kullanıcı olarak tura katılanlara olumlu yönde yansır.

Daha Güvenlidir

Yalnız seyahat etmek, daha özgür olabilmenizi ve sürprizlerle karşılaşmanızı sağlarken; güvenlik endişelerinizin artmasına neden olabilir. Fakat turlarla çıkacağınız yolculuklarda ve varış noktalarında toplu hareket edildiğinden ve size profesyonel bir rehber eşlik edeceğinden; tüm tatil süreci sizin için daha güvenlidir.

Yurtiçi Tur Şirketleri

GeziGo olarak yurtiçi turlar konusunda sektörün öncü firmalarından birisi olarak faaliyet gösteriyoruz. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla verdiğimiz tur hizmetleri, sizlere seçkin bir geziye katılma imkanı sunacaktır. 

Yurtiçi turlarımız, gitmeyi hayal ettiğiniz fakat cesaret etmediğiniz tüm rotaları içeren eğlenceli bir seyahat olacaktır. Seyahat sırasında ve amaçlanan noktaya ulaşıldıktan sonra ihtiyaç duyacağınız her şeyi planlıyor ve eksiksiz olarak sizlere sunuyoruz. Başlangıç noktasından varış noktasına kadarki süreçte mola yerleri, konaklanacak mekanlar, kendinize ayırmak isteyeceğiniz zaman, vb. faktörler de programın bir parçasıdır.

Yalnız başına seyahat etmenin kötü sürprizlerle karşılaşılmasına neden olması ve grup halinde geziye göre daha pahalı bir seçenek olması; sizi yurt içi turlarına katılma noktasında etkileyebilecek en önemli faktörlerdendir. 

Hangi tarihlerde hangi destinasyonlara tur düzenleniyor, yurtiçi tur fiyatları ne kadar, paket içeriklerinde ne gibi hizmetler yer alıyor, ödeme yöntemleri ve iptal seçenekleri neler, vb. konularla ilgili olarak web sitemizdeki iletişim sayfamızdan veya anasayfada görülen telefon, cep telefonu ve e-posta adresi aracılığıyla bize ulaşabilir; aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. 

Turlarımız ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: