Cep Telefonu
E-posta

Fransa Vizesi

Fransa vizesi, Türkiye Cumhuriyeti umumi (bordo) pasaporta sahip olan ve Fransa’ya gitmek isteyen vatandaşlardan talep edilmektedir. Hususi(yeşil), hizmet (gri) ve diplomatik (siyah) pasaport sahiplerinin ise Fransa vize başvurusu yapmasına gerek bulunmuyor. 180 gün içerisinde 90 günden fazla olmamak kaydıyla Fransa Schengen vizesi veya hususi, hizmet ve diplomatik pasaport ile Schengen ülkesinden herhangi birine kısa süreli seyahat yapılabilir. 

Fransa vizesine ihtiyaç duyun veya duymayın, sayısız avantajı bir arada sunan Gezigo Seyahat Acentamız’ın planladığı Fransa turistik gezisi ile hem ekonomik hem de kapsamlı bir yurt dışı turu hizmeti almanız mümkün. Eskizsiz ve doğru vize başvurusu ile kısa sürede talebinize yanıt alabilmeniz için buradayız.

Fransa Vize Başvurusu

Fransa vize başvurusu yapacak kişilerin seyahat amaçlarına göre başvuru yapacakları merkezler farklılık gösteriyor. Fransa’da bulunma amacınız aile ziyareti, turistik, kültürel, sanatsal veya sosyal nedenlerden biriyse, vize başvurusunun direkt olarak Fransa Başkonsolosluğu’na veya Fransa Büyükelçiliği’ne yapılmasına gerek yok.  Fransa Konsolosluğu’nun yetkilendirmiş olduğu seyahat acenteleri aracılığıyla da vize işlemlerinizi başlatabilirsiniz. 

Gezigo Seyahat Acentesi firmamız vize başvurusu konusunda profesyonel danışma hizmeti vermektedir. Normalde şartlarda vize başvurusuna dair değerlendirme 15 iş günü içerisinde sonuçlandırılarak başvuru sahibine bilgi verilmektedir. Bu süreç başvuru sahibinin nüfus cüzdanı fotokopisi, Fransa vize ücreti, 10 yıldan eski olmayan pasaport ve Fransa vize başvuru formu gibi daha pek çok belgeyi eksiksiz ibraz etmesi ve doğru adımları takip etmesi ile daha kolay sonuçlanabilmektedir. Deneyimli ve donanımlı bir acente ile çalışmanın sağladığı avantajlardan yararlanmak için acentemize Fransa vize başvurusunda bulunabilir ve problemsiz bir süreç geçirebilirsiniz.

Gitmek istediğiniz ülke Fransa ise vize başvuru formunda belirtilmesi zorunlu olan bilgileri (adınız, soyadınız, telefon numaranız ve e-posta adresiniz) doldurarak veya diğer irtibat adreslerimizden Gezigo Seyahat Acentemiz ile iletişime geçebilirsiniz. Schengen vize başvurusu süreci, yurt dışı tur fırsatlarımız veya Fransa vize ücreti gibi güncel bilgeler hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Peki, Uzun Süreli Fransa Vizesi Nasıl Alınır?

D Tipi Schengen vizesi olarak da bilinen uzun süreli Fransa vizesine; eğitim, çalışma ve aile birleşimi gibi ülkede 90 günden daha uzun süre bulunmayı gerektiren durumlar nedeniyle başvurulabiliyor. D Tipi Schengen vizesi almak amacıyla başvurular ise Fransa Konsolosluğu’na veya Fransa Büyükelçiliği’ne şahsen yapılmalıdır. 

Fransa Schengen Vizesi Almak Kolay Mı?

Fransa Schengen vizesi alabilmek için başvuru sahibinin düzenli bir geliri olmalıdır. Ayrıca daha önce Schengen vize başvurusunda bulunup ret yanıt almayanlar için süreç daha olumlu gelişebilir. Ancak tüm detaylara dikkat etmeden yapılan başvurular maalesef istenmeyen sonuçlara neden olabiliyor. Peki, Schengen vize reddi almadan süreci yönetebilecek bir firma ile çalışmaya ne dersiniz? 

Gezigo Seyahat Acentemiz doğru adımları takip ederek, vize başvurusunda bulunmadan önce yapılması gerekenler hakkında sizi yönlendiriyor. Vize işlemleri konusunda sayısız süreci yöneten bir firmadan hizmet almanın sağladığı kolaylıklardan siz de yararlanabilirsiniz.

Gezigo Seyahat Acentemiz, otel ve uçak biletinizi önceden rezerve eder. Kalkış ve varış noktalarına ulaşımınızı sağlar. Ayrıca yurt dışı turu hizmetlerimize yeme-içme aktiviteleri dahildir. 

Ülkede bulunduğunuz süre içerisinde ihtiyaç duyduğunuz anlarda sizlere yardımcı olacak rehber hizmetlerimiz bulunmaktadır. Belirli komplekslere giriş ücretleri gibi detay hizmetlerin ise acentemizin planladığı turların kapsamı hakkında fikir yürütmenize yardımcı olacağını düşünüyoruz.  

Her şeyin önceden planladığı yurt dışı turlarında sürpriz ücretlerle karşılaşmazsınız. Doğru bir tur firması ile çalışmanın kaliteli hizmeti de beraberinde getirdiğini görür ve bireysel seyahatlerden daha ekonomik yollarla sunulduğunun farkına varırsınız. Gezigo Seyahat Acentemizin yönlendirmelerini takip ederek Fransa Schengen vizesi almanız kolaylaşacaktır.

Vize Başvuru Formu
Turlarımız ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: