Cep Telefonu
E-posta
Bize Ulaşın

FETHİYE RÜYASI LİKYA TURU

...
FETHİYE RÜYASI LİKYA TURU
FETHİYE RÜYASI LİKYA TURU
FETHİYE RÜYASI
LİKYA TURU
7 GÜN-6 GECE 
5 GECE Y.P KONAKLAMA
ÖNEMLİ NOT: Program gereği otele girilmeden tura başlanacağından dolayı misafirlerimize kolaylık olması açısından yüzme molalarında kullanacakları plaj malzemelerinin ayrı bir çanta içerisine yanlarına almaları rica olunur.

1. Gün

1.GÜN: 01 AĞUSTOS PAZAR ÇORLU’DAN ÇIKIŞ
Siz değerli misafirlerimiz ile belirtilen noktalarda buluştuktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz.  

2. Gün
2.GÜN: 02 AĞUSTOS PAZARTESİ
Köyceğiz-Yuvarlakçay Yeşil Vadi Restaurant-Azmak Çayı Tekne Turu
Gerekli molaların ardından sabah saatlerinde Köyceğiz’e varıyoruz. Kayaların arasından çıkıp, gün ışığıyla tanışan şelalenin yanı başında, yemyeşil ağaçların serin gölgesinde, kuş sesleri ve Yuvarlakçay’ın çağıldayan suyu eşliğinde kahvaltımızı yapıyoruz (ekstra). Doğanın binbir rengiyle süslenmiş bir mekânda yer alan Yeşil Vadi Restaurant’ta kahvaltımızı yaptıktan sonra rotamızı tekne turu için Azmak Çayı’na çeviriyoruz (ekstra). Muhteşem bir manzara eşliğinde yapacağımız huzur dolu tekne turunun ardından günün yorgunluğunu atmak ve dinlenmek için Fethiye’deki otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.
3. Gün
3.GÜN: 03 AĞUSTOS SALI
Demre-Kekova-Batıkent Tekne Turu-Kaş-Faralya
Sabah otelde alınan kahvaltının ardından gizli kalmış güzellikleriyle insanı büyüleyen Demre’den tekneye biniyoruz. Teknemizle batık şehir Kekova’yı, Anadolu’nun en küçük tiyatrosunu barındıran Simena Kalesi’ni ve denizin içindeki lahitleri uzaktan görüp fotoğraflama imkânı buluyoruz. Ayrıca Kekova Adası, Batık Şehir, Hamidiye Koyu, Tersane Koyu bu turumuzda başlıca göreceğimiz yerler olacak. Öğle yemeğimiz teknemizde verilecek. Tekne gezimizden sonra Akdeniz’in sakin güzeli Kaş’a geçiyoruz. Çarşısında vereceğimiz serbest zamanda yörenin meşhur dondurmasının ve bademinin tadına bakıyoruz. Devamında ziyaretçilerini kendine hayran bırakan ve doğanın ruhunu yansıtan Faralya’ya gidiyoruz. Burada vereceğimiz fotoğraf molasının ardından akşam yemeği ve konaklama için otelimize dönüyoruz.
4. Gün
4.GÜN: 04 AĞUSTOS ÇARŞAMBA
Saklıkent-Yakapark-Tlos Antik Kent
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Türkiye’nin en önemli kanyonlarından biri olan Saklıkent’e gidiyoruz. Burada yürüyüş haricinde birçok aktiviteye katılma imkânı bulabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz safari ya da rafting yapabilir, çamur havuzundaki şifalı çamurdan faydalanabilir ya da adrenalin tutkunları bungee jumping yapabilirler (aktiviteler ekstradır). Devamında anıt olmuş ağaçları, kademeli terasları, havuzu, hamakları ve köşkleri ile görülmeye değer bir yer olan Yaka Park’a gidiyoruz ve öğle yemeği için burada serbest zaman veriyoruz. Doğanın bütün güzelliklerini içine alan tabiat harikası bu yerde kuş sesleriyle ruhunuzu dinlendirdikten Tlos Antik Kenti’ne gidiyoruz. Kanatlı at Pegasus ile kahramanı Bellerophontes’in yaşadığı yer olarak bilinen Tlos’taki kaya mezarlarını, Kronos Tapınağı’nı görüyoruz. Gezimizi burada noktalayıp, akşam yemeği ve konaklama için otelimize geçiyoruz.
5. Gün
5.GÜN: 05 AĞUSTOS PERŞEMBE
Göcek-12 Adalar Mavi Yolculuk
Sabah otelde alınan kahvaltının ardından 12 Adalar Mavi Yolculuğu’na katılmak için otelimizden ayrılarak koylarıyla ünlü Göcek’e hareket ediyoruz. Göcek limanından bineceğimiz teknemizle Fethiye Körfezi’nin birbirinden güzel adalarını gezip denizin tadını çıkarıyoruz. Göcek Adası, Yassıca Adası, Hürriyet Adası, Zeytinli Ada, Bedri Rahmi Koyu, Boynuz Bükü, Domuz Adası’nı görüyoruz. Öğle yemeğimizi de teknemizde yiyoruz. Tekne turumuzdan sonra akşam yemeği ve konaklama için otelimize geçiyoruz.
6. Gün
6.GÜN: 06 AĞUSTOS CUMA
Kaputaş Plajı-Kalkan-Patara Antik Kenti-Patara Kum Tepeleri
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Kaputaş Plajı’na ulaşıyoruz. Dünyaca ünlü Kaputaş Plajı’nda yüzme molası veriyoruz. Deniz, güneş ve kumun keyfini çıkardıktan sonra çevresinde bulunan plajlarıyla ayrı bir güzelliğe sahip olan Kalkan’a geçiyoruz. Burada vereceğimiz öğle yemeği molasının ardından Likya’nın en önemli ve en eski şehirlerinden biri olan Patara Antik Kenti’ni ziyaret ediyoruz. Likya Birliği’nin üç oy hakkına sahip altı kentten biri olan bu antik kent hakkında rehberimizden bilgi alarak kenti dolaşma ve fotoğraf çekme imkanı buluyoruz. Devamında Türkiye’nin en uzun ikinci kumsalına sahip olan ve Caretta caretta deniz kaplumbağalarının Türkiye’deki en önemli üreme alanı olarak bilinen Patara Plajı’na geçiyoruz. Patara Kum Tepeleri’nde muhteşem gün batımını izledikten sonra akşam yemeği ve konaklama için otelimize dönüyoruz.
 
7. Gün
7.GÜN: 07 AĞUSTOS CUMARTESİ
Çorlu’ya Dönüş
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Çorlu’ya dönmek için otelimizden ayrılıyoruz. Dönüş yolunda yolculuğumuzun ve trafiğin durumuna göre sürpriz bir noktada vereceğimiz dinlenme molasında çay-kahve keyfi yapacağız. Molamızın ardından yolculuğumuza devam ederek Çorlu’ya varıyoruz.
 
Siz değerli misafirlerimiz ile başka bir GEZİGO TURİZM’in organizasyonda yeniden görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
* Lüks Araçlar İle Ulaşım
* 5 Gece Otelde Yarım Pansiyon Konaklama ( Akşam Yemeği+ Sabah Kahvaltısı)
* Profesyonel Kokartlı Rehberlik Hizmeti
* Yardımcı Asistanlık Hizmeti
* 2 Mavi Yolculuk Tekne Turu Yemekli
* Teknede Öğle Yemekleri (Izgara Balık veya Izgara Köfte, Salata ya da Meze)
* 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası (Tur Süresince)

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
* İlk Gün Sabah Kahvaltısı
* Son gün Akşam Yemeği
* Öğle Yemekleri (Tekne Turlarındakiler Hariç)
* Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
* Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
*Azmak Çayı Tekne Turu
* Tüm Özel Harcamalar
* Müze ve Ören Yeri Girişleri

 

BİLGİLENDİRME
Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. 
Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. 
Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilemez. 
Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar. Haftalık turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulanır. 
Araçlarımızda 3 ve 4 nolu koltuklar rehberlerimize tahsis edilir, misafirlerimize verilmemektedir. 
İki yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur. 
Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya bir üst kategoride olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. 
Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Gezigo Turizm’in sorumluluğu yoktur. 
Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Gezigo Turizm’in sorumluluğu, misafirin ise tazminat hakkı yoktur. 
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında tur ulaşımı midibus veya minibusle gerçekleştirilir. 
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Gezigo Turizm’de saklıdır. 
Turun iptali durumunda Gezigo Turizm, tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. 
Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. 
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. 
Çocuk indirimleri iki Yetişkin yanında ve tek bir çocuk için uygulanabilir. Konaklamasız turlarda çocuk indirimi uygulanmamaktadır.
0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 
Bankaya para yatırırken isminizi, gezi adını ve varsa gezi kodunu yazdırmayı lütfen unutmayınız. 
Rezervasyon için turun en az yarı bedelinin ödenmiş olması gerekmektedir.
Tur gününden önce kalan tüm tutarın ödenmesi gerekmektedir.
Turu satın almış olan tüm misafirlerimiz sitemizde bulunan GEZİGO TURİZM SATIŞ SÖZLEŞMESİ”Nİ kabul etmiş olur.
İptal ve değişiklik durumunda aynı sözleşme geçerli olacaktır.
BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DÂHİLDİR.
 
 
Turlarımız ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: