Cep Telefonu
E-posta

Yeryüzünün Cenneti: Phuket Turu

...
Yeryüzünün Cenneti: Phuket Turu
Yeryüzünün Cenneti: Phuket Turu
Yeryüzünün Cenneti Phuket Turu
7 Gece 9 Gün
Uçaklı Program
James Bond Adası, Fil Safarisi, Yüzme Molaları ve daha birçok etkinlik!
1. Gün
İSTANBUL-TAHRAN-PHUKET
İstanbul Yeni Havalimanı gidiş terminali Mahan Air kontuarı önünde siz değerli misafirlerimizle saat 09:00’da buluştuktan sonra, bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben Mahan Air OW5117 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 12:15’te Tahran’a hareket ediyoruz. Yerel saat 15:45’te Tahran’a varış ve ardından Mahan Air W5057 Sefer sayılı uçuşumuz ile saat 21:50’de Phuket’e hareket ediyoruz.
2. Gün
PHUKET
Yerel saat Sabah 08:25’te Phuket Havalimanı'na varışımızın ardından otelimize transfer ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Phuket Şehir Turuna katılabilirler. Yerel rehberimiz ile gerçekleşecek turumuzda Phuket’in tüm doğal güzelliğini ve kültürünü keşfediyoruz. Otelimizden misafirlerimizin alınmasının ardından devasa büyük Buda Heykeli ve Wat Chalong tapınağı gibi en gözde turistik yerleri ziyaret ile başlıyoruz. Ardından Phuket Old Town, Tiger Park ve Kaju Fıstığı Fabrikası görülecek yerler arasında. Eşsiz Phuket manzarasına sahip noktalarında fotoğraf molalarımızın ardından otelimizde dönüş yapıyoruz. Geceleme otelimizde.
 
Phuket Şehir Turu: Kişi başı 30 EUR
3. Gün
PHUKET
Kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimiz ile extra olarak gerçekleşecek Öğle Yemekli Phi Phi Adası turumuz için otelden hareket. Sürat teknelerimizle Phuket'in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşım. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği Maya Bay’de denize girme ve güneşlenme imkânı. İkinci sırada Phi Phi Ley’e uğruyoruz. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda. Akşam yine sürat teknelerimizle otelimize dönüş. Tur sonrası otelimize transfer ve serbest zaman. Konaklama otelimizde.
 
Phi Phi Adası Turu (Öğle Yemekli): Kişi başı 70 EUR
4. Gün
PHUKET
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak 07.30 hareket ile yapılacak öğle yemekli James Bond Adası Turu'na katılabilirler. Geceleme otelimizde. Gezi teknemizle hızlı bir şekilde ilk durağımız birçok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları olacak. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında, koy ve mağaralar arasında muhteşem doğa manzaralarına şahit olacağınız bir macera sizleri bekliyor. Açık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğinin ardından bir sonraki durağımız James Bond “Altın Tabancalı Adam” bölümünün çekildiği James Bond Adası. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyoruz, adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek için serbest zaman. James Bond adasından sonraki en son durağımız yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa Adası veya Naka Adası olacaktır (Hava şartlarına göre karar verilecek).
 
James Bond Ada Turu: Kişi başı 70 EUR
5. Gün
PHUKET
Kahvaltımızın ardından dileyen Misafirlerimiz İle yerel rehber eşliğinde Racha Adası + Promthep Cape Catamaran Yacht Turu'na katılıyoruz. Geceleme otelimizde (Honeymoon Tour). Öncelikle Coral Adası'nda sahil molası veriliyor. Ardından Racha Adası'na hareket ediyoruz. Teknede öğle yemeğimizi alıyoruz. Racha Adası sadece bembeyaz plajları ile değil deniz altı yaşamı ile de çok zengindir. Bol bol su altı resimler çekebileceğiniz, mercanları görebileceğiniz, rengarenk balıklarla yüzebileceğiniz nadir yerlerdendir. Varışımızın ardından şnorkel, yüzme molaları ile harika bir vakit geçiriyoruz. Rehberimizin belirteceği saatte Promthep Cape günbatımı burnunda günbatımını izleyip limana dönüyoruz (Sabah 07:00- Akşam 19:00).
 
Öğle Yemekli Racha Adası + Promthep Cape Catamaran Yacht Turu (Honeymoon Tour): Kişi başı 50 EUR
6. Gün
PHUKET
Kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile rehberimizin extra olarak düzenleyeceği Fil Safarisi Turu'na katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme Otelimizde. Hayatınızda kaç kere fil üstünde safariye çıkabilirsiniz. İşte ayağınıza gelen fırsat. Fillerle ilgili bilgi alımından sonra orman içinde fillerle safari.
 
Fil Safarisi Turu: Kişi başı 40 EUR
7. Gün
PHUKET
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra rehberimiz tarafından düzenlenecek fotoğraf çekim turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.
8. Gün
PHUKET
Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra düzenlenecek fotoğraf çekim turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde. Sadece Balayı fotoğraf çekimi arayan misafirlerimiz için değil ayrıca aile, arkadaş grupları için de berrak sahil boyunca gündoğumu veya günbatımı sırasında profesyonel fotoğrafçımız eşliğinde unutulmaz anıları ölümsüzleştirin..
 
Balayı Fotoğraf Çekim Turu (1 saat Fotoğraf Çekimi + 15 Dijital Görüntü, Profesyonel Düzenleme + Tüm Fotoğrafların Orjinali): Kişi başı 100 EUR
9. Gün
PHUKET-TAHRAN -İSTANBUL
Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Rehberimizin belirteceği saatte havalimanına transfer oluyoruz. Mahan Air 5056 Sefer sayılı tarifeli uçuşu ile 21:25’te Tahran’a hareket ediyoruz. Yerel saat 02:10’da Tahran’a varışımızın ardından W5116 Sefer Sayılı uçuşumuz ile ile saat 07:50’de İstanbul Yeni Havalimanı'na hareket, 10:45’te İstanbul Yeni Havalimanı'na varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki GEZİGO TURİZM turumuzda tekrar görüşmek dileğiyle siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz..
FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
 • Mahan Havayolları ile İstanbul-Tahran-Bangkok-Tahran-İstanbul gidiş dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri ve uçak içi ücretsiz ikramlar
 • Yerel Havayolları ile Bangkok-Phuket-Bangkok Gidiş Dönüş Uçak Biletleri
 • Havalimanı vergileri
 • Bangkok Şehir Turu
 • Havalimanı Otel Havalimanı Transferler
 • Bangkok 2 Phuket 3 Pattaya 2 Gece Oda Kahvaltı Konaklamalar
 • Yerel Rehberlik hizmeti (İngilizce) +10 Kişi Olması durumunda Türkçe Rehberlik Hizmeti
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
 • Yurtdışı çıkış harcı (150 TL)
 • Seyahat sağlık ve Covid-19 sigortası 50EUR
 • Kişisel harcamalar
 • Extra Turlar
BİLGİLENDİRME
Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. 
Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. 
Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilemez. 
Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar. Haftalık turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulanır. 
Araçlarımızda 3 ve 4 nolu koltuklar rehberlerimize tahsis edilir, misafirlerimize verilmemektedir. 
İki yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur. 
Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya bir üst kategoride olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. 
Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Gezigo Turizm’in sorumluluğu yoktur. 
Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Gezigo Turizm’in sorumluluğu, misafirin ise tazminat hakkı yoktur. 
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında tur ulaşımı midibus veya minibusle gerçekleştirilir. 
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Gezigo Turizm’de saklıdır. 
Turun iptali durumunda Gezigo Turizm, tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. 
Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. 
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. 
Çocuk indirimleri iki Yetişkin yanında ve tek bir çocuk için uygulanabilir. Konaklamasız turlarda çocuk indirimi uygulanmamaktadır.
0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 
Bankaya para yatırırken isminizi, gezi adını ve varsa gezi kodunu yazdırmayı lütfen unutmayınız. 
Rezervasyon için turun en az yarı bedelinin ödenmiş olması gerekmektedir.
Tur gününden önce kalan tüm tutarın ödenmesi gerekmektedir.
Turu satın almış olan tüm misafirlerimiz sitemizde bulunan GEZİGO TURİZM SATIŞ SÖZLEŞMESİ'ni kabul etmiş olur.
İptal ve değişiklik durumunda aynı sözleşme geçerli olacaktır.
BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DÂHİLDİR.
Turlarımız ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: