Cep Telefonu
E-posta

Sömestr Dönemine Özel Paris Ve Disneyland Turu

...
Sömestr Dönemine Özel Paris Ve Disneyland Turu
Sömestr Dönemine Özel Paris Ve Disneyland Turu

SÖMESTR DÖNEMİNE ÖZEL PARİS VE DİSNEYLAND TURU

THY İLE 3 GECE 4 GÜN

(EKSTRA TURLAR DAHİL) 

1. Gün

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde 07.30’da hazır bulunulması. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1823 sefer sayılı uçuşu ile 10.40’de Paris’e hareket. Yerel saat ile 12.20’da varış. Pasaport bagaj alım işlemlerinden sonra alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz Paris şehir turumuza başlıyoruz. Napolyon’un mezarı gibi birçok önemli yapı bulunduran kompleks Les Invalides, Eiffel Kulesi’nin hemen önünde kuleye karşı güzel bir fotoğraf çekilmek isteyenler tarafından sıkça tercih edilen Paris’in en ünlü parklarından Champ de Mars, 1887 ile 1889 yılları arasında Gustave Eiffel tarafından Fransız Devrimi’nin 100. yıl kutlamaları için yapılan, Paris denilince ilk akla gelen, yalnız Paris’in değil dünyanın en ünlü sembolik yapılarından Eiffel Kulesi ( kule çıkışı dahil değildir.) yine Eiffel Kulesi’nin karşısında Sen Nehri kıyısında gündüzleri turistleri, hediyelik eşya satıcılarını ve patencileri ağırlayan, geceleri de ışıklandırılan Eiffel Kulesi’ni izleyenlerle dolu, yüksek sütunlu kanatlarıyla günümüzdeki bir çok müzeye ev sahipliği yapan Trocadero Meydanı dünyanın en büyük döner kavşaklarından, tam 12 caddenin birleşim noktası, en üst katına çıkarak muhteşem Paris manzarasını seyredebileceğiniz Zafer Takı (Arc de Trimophe), birbirinden lüks moda markalarının mağazalarına, kafe ve restoranlara, sinemalara, turistik dükkanlara ev sahipliği yapan, dünyanın en bilindik ve lüks bulvarlarından Şanzelize Caddesi (Champs-Élysées) görülüp verilecek serbest zaman sonrası otelimize yerleşme konaklama otelimizde

2. Gün

Sabah kahvaltı sonrası Paris şehir turumuza devam ediyoruz.  Köprü başlarında 17 metrelik sütunların üzerinde sanatı, bilimi, ticareti ve endüstriyi simgeleyen dört adet Pegasus (kanatlı at) bulunan, 32 büyük sokak feneriyle aydınlatılmış, Paris’te evlenen çiftlerin fotoğraf çektirmeyi en çok tercih ettikleri III. Alexandre Köprüsü, 1792 yılında Kraliyete karşı yapılan Fransız Devrimi’nde çok önemli olaylara sahne olup 1119 kişinin giyotin ile idam edildiği Paris’in en büyük ve en ünlü meydanı Concorde, Louvre Müzesi ile Concorde Meydanı arasında 25 hektarlık, içerisinde yürüyüş yolları, havuzlar ve heykellerin yer aldığı Sen nehri kıyısındaki Tuileries Parkı, yılda yaklaşık 10 milyon kişi ziyaret ettiği, içinde 35.000’e yakın önemli eserin sergilendiği, yalnızca Paris’in değil, dünyanın en büyük müzelerinden Louvre Müzesi ana giriş cam piramit meydanı (Louvre müzesini tam anlamıyla ziyaret için bir tam gün dahi yeterli olmayacağından ilgi duyan misafirlerimiz serbest zamanlarında Louvre ve Orsay müzelerini gezebilirler), toplam turist sayısı bakımından Eiffel Kulesi’nden bile fazla ziyaretçi çeken, aynı anda 9000 kişinin ibadet yapabildiği, 170 yılda yapılabilmiş bir Gotik şaheseri, Fransa’nın en önemli dini yapısı Notre Dame Katedrali,  Seine Nehri üzerine kurulmuş, insanların köprüye astıkları binlerce kilit nedeniyle Aşıklar Köprüsü olarak da bilinen Paris’in en ünlü yaya köprüsü Pont Des Arts görülerek ilk gün gezimiz sona eriyor. Tur sonrası otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

3. Gün
Sabah kahvaltının ardından içindeki çocuğu yaşatan herkesin zevk alacağı masalsı eğlence merkezi Eurodisney’e hareket Disneyland turuna katılmak isteyen misaifrlerimiz kişi başı 95 € (Ekstra) tur kayıt esnasında ödeyecektir. Disneyland turuna katılmak istemeyen misaiferlerimiz 3. günü Paris de serbest zamanda vakitlerini değerlendirebilirler.Disneyland turumuzda;Main Street ve 19. Yüzyıl Amerikan kasabaları, Korsan Adası, Fantezi Ülkesi ve Keşifler Diyarı,  Frontierland’da Perili Köşk’te gezinti yaptıktan sonra başıboş bir maden treni ile maden tünelleri ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına ulaşacaksınız. Indiana Jones'un Ölüm Tapınağı'nı hızlı trenle gezecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları’nı ziyaret edeceksiniz. Dünyanın dört bir yanından çocukların sizler için söyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleyecek ve Disney karakterleriyle tanışacaksınız. Dileyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak, hız tutkunları ise Uzay Dağı'ndan aya kadar ulaşabilecekler. Tabi her şeyin yanında nefis bir çevre dizaynı, unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş butiği sizi bekliyor. Disney karakterlerinin geçit töreninin ardından ‘keşke zaman dursaydı ve ben orada kalsaydım ‘ deseniz de sezona göre kapanış saatlerine uygun olarak otelimize geri döneceğiz. Geceleme otelimizde.
4. Gün
Sabah kahvaltısından sonrası Paris gezimizde sahip olduğu dış görünüm kadar içindekilerle de Paris’in en çok ziyaret edilen noktalarından ve sembollerinden biri olan, göz kamaştırıcı Opera Garnier, şehrin birçok noktasından görülebilen, şehrin panoramik manzarasının da seyredilebileceği beyaz travertenli, heybetli kilise Sacre Coeur Bazilikası, Pablo Picasso, Claude Monet gibi dünyaca ünlü ressamların da birçok çalışmaya imza attığı, 130 metre yüksekliğiyle Paris’in en yüksek noktalarından Ressamlar Tepesi, Vereceğimiz serbest zamanın ardından havalimanına hareket. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK 1834 sefer sayılı uçağı ile 17.15’te İstanbul’a uçuş. Yerel saat ile 22:45 ’te Istanbul Yeni Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu.
EKSTRA TURLAR 
Disneyland turuna katılmak isteyen misaifrlerimiz kişi başı 95 €  tur kayıt esnasında ödeyecektir.
Disneyland turuna katılmak istemeyen misaiferlerimiz 3. günü Paris de serbest zamanda vakitlerini değerlendirebilirler.
 
Tarih Müsaitlik İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak 1. Çocuk  
21.01.2024 Müsait 795,00 € 995,00 € 795,00 € 0 - 1 Yaş 150,00 €
2 - 11 Yaş 725,00 €
Fiyata Dahil Olan Hizmetler:
 
Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul – Paris – İstanbul parkurunda ekonomi sınıfı uçak bileti
Havalimanı vergileri,  Alan/otel /alan transferleri
4* Otelde toplamda 3 gece oda kahvaltı konaklama   
Programda belirtilen tüm geziler
Otel konaklama turist vergileri
Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
Türkçe tur liderliği hizmeti.
 
 
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler:
 
Disneyland turu 95 €
150 TL Yurtdışı çıkış pulu
Vize ücreti ve hizmet bedeli
Seyahat Sigorta Poliçesi ücreti (30 Euro, 0-65 yaşına kadar geçerli ücrettir. 65-80 yaş arası olan prim oranlarını danışmanımızdan öğreniniz. Poliçe kapsamı dışında kalan vakalar ile ilgili satış danışmanınızdan bilgi formunu talep ediniz.) 
Kişisel harcamalar 
Öğle ve akşam yemekleri
Müze, ören yeri veya benzeri tüm giriş ücretleri
Programda belirtilmeyen tüm turlar. 
BİLGİLENDİRME
Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. 
Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. 
Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilemez. 
Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar. Haftalık turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulanır. 
Araçlarımızda 3 ve 4 nolu koltuklar rehberlerimize tahsis edilir, misafirlerimize verilmemektedir. 
İki yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur. 
Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya bir üst kategoride olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. 
Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Gezigo Turizm’in sorumluluğu yoktur. 
Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Gezigo Turizm’in sorumluluğu, misafirin ise tazminat hakkı yoktur. 
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında tur ulaşımı midibus veya minibusle gerçekleştirilir. 
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Gezigo Turizm’de saklıdır. 
Turun iptali durumunda Gezigo Turizm, tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. 
Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. 
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. 
Çocuk indirimleri iki Yetişkin yanında ve tek bir çocuk için uygulanabilir. Konaklamasız turlarda çocuk indirimi uygulanmamaktadır.
0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 
Bankaya para yatırırken isminizi, gezi adını ve varsa gezi kodunu yazdırmayı lütfen unutmayınız. 
Rezervasyon için turun en az yarı bedelinin ödenmiş olması gerekmektedir.
Tur gününden önce kalan tüm tutarın ödenmesi gerekmektedir.
Turu satın almış olan tüm misafirlerimiz sitemizde bulunan GEZİGO TURİZM SATIŞ SÖZLEŞMESİ”Nİ kabul etmiş olur.
İptal ve değişiklik durumunda aynı sözleşme geçerli olacaktır.
BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DÂHİLDİR.
Turlarımız ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: