Cep Telefonu
E-posta

Harikalar Diyarı Bali'de Deniz, Ubud'da Kültür Turu

...
Harikalar Diyarı Bali'de Deniz, Ubud'da Kültür Turu
Harikalar Diyarı Bali'de Deniz, Ubud'da Kültür Turu
Harikalar Diyarı Bali'de Deniz, Ubud'da Kültür Turu
7 Gün - 6 Gece
2 Gece Ubud - 4 Gece Bali Konaklamalı!
1. Gün
İstanbul - Denpasar - Ubud
Siz değerli misafirlerimizle birlikte İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali buluşma noktamızda buluşuyoruz. Check-in işlemlerinin tamamlanması ve pasaport kontrollerinin ardından Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile Denpasar’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 12 saat süren bir yolculuğun ardından Denpasar’a varıyoruz. Gümrük kontrollerinin ardından havalimanında karşılanıyor ve Ubud’da bulunan otelimize transferimiz gerçekleşiyor. Check in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Konaklama otelimizde. Uçuş No: TK66 (Türk Havayolları) - Kalkış: Istanbul - Tarih: 23 Ocak 2023 - Saat: 02:05 - Varış: Denpasar - Tarih: 23 Ocak 2023 - Saat: 19:30
2. Gün
Ubud
Kahvaltının ardından serbest gün. Dileyen misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek Kintamani (Volkan) Turu'na (95 USD) katılabilirler. Bu turumuzda ilk olarak Bali’nin yerel dansı olan “Barong Dansını” izlemek üzere Batubulan köyüne hareket ediyoruz. İyi ile kötünün mücadelesinin anlatıldığı bu güzel performansın ardından sanatçılar köyü Celuk’a hareket ediyoruz. Celuk’ta gümüş ve ahşabın maharetli ellerde nasıl birer sanat eserine dönüştüğünü görme imkanı bulacağız. Ardından Batur Volkanı’nın eşsiz güzelliğini görmek ve krater gölü manzarası eşliğinde öğle yemeğimizi almak üzere Kintamani’ye gidiyoruz. Yemeğin ardından Kutsal Su Tapınağı olarak da bilinen Tirta Empul Tapınağı'nı ziyaret ediyoruz. Tapınak gezimiz sonrası Gunung Kawi Kraliyet Anıtları'nı ziyaret ediyoruz. Gezilerimizin ardından Tegalalang pirinç teraslarını görme imkanı buluyoruz. Turumuzun bitiminde otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.
3. Gün
Ubud - Bali
Kahvaltının ardından odalarımızı boşaltıyor ve Bali’de bulunan otelimize doğru hareket edeceğiz. Dileyen misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek Kutsal Maymun Ormanı ve Tapınaklar Turu'na (Ögle Yemekli –kişi başı 95 USD) katılabilirler. Turumuzda öncelikle Bali sanatını daha yakından tanımak üzere Singapadu köyüne gidiyoruz. Ardından Pura Dalem Agung Padangtegal Tapınağı'nı ve ölü yakma seramonilerinin de gerçekleştiği kutsal bahar hamamı tapınağını ziyaret etmek üzere Kutsal Maymun Ormanı’na doğru yola çıkıyoruz. Ziyaretlerimizi gerçekleştirip yemeğimizi almak üzere yerel bir restorana gidiyoruz. Yemek sonrasında eşsiz güzellikteki mimarisi ile ünlü Pura Saraswati Tapınağı'nı ziyaret ediyoruz. Bu turların ardından bize görsel bi şölen sunan Kanto Lampo Şelalesi'ni ziyaret edeceğiz. Ardında farklı hediyelik eşya seçenekleri bulabileceğiniz Ubud Pazarına gidiyoruz. Tur bitimi otelimize geçiyoruz. Konaklama otelimizde.
4. Gün
Bali
Kahvaltının ardından serbest gün. Tüm gün denizin keyfini çıkarıyoruz. Konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek “Bali Esintileri Turu”na (Ögle Yemekli – kişi başı 95 USD) katılabilirler. Otelimizden Klungkung bölgesine doğru hareket ediyoruz. İlk ziyaret noktamız Kerta Gosa antik mahkeme binası. Ziyaretimiz sonrası yolculuğumuza eşsiz manzaralar eşliğinde Bukit Jambul bölgesine doğru devam ediyoruz. Bali Hinduizmi’nin Ana Tanrıçası Besakih Tapınağı'nı ziyaret edip, Hinduizm ile ilgili detaylı bilgi ediniyoruz. Yerel bir restoranda alacağımız yemeğin ardından meşhur Luwak kahvesinin ve Endonezya baharatlarının yetiştiği tarlaları ziyaret ediyoruz. Ardından Bali’nin en güzel tapınaklarından olan, Bangli Krallığı’nın merkez tapınağı Kehen’i ziyaret ediyoruz. Son durağımız geleneksel kapıları ile ünlü Penglipuran Köyü olacak. Ardından otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.
5. Gün
Bali
Kahvaltının ardından serbest gün. Dileyen misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek Beach Club & Tanah Lot Turu’na (Kişi başı 95 USD) katılabilirler. Sabah otelimizden kısa bir yolculukla ulaşacağımız ve gün boyu Bali’nin eşsiz okyanus keyfinden faydalanabileceğimiz Beach Klübümüzde, gün içinde Su kaydırağı, çeşitli su sporları gibi aktivitelerden de faydalabilirsiniz. Beach Klübe giriş esnasında plaj havlusu ve barda kullanabileceğiniz 10$ karsılıgı kredi kuponları verilecektir. Dilerseniz gün içinde kurulacak büfelerden ya da alakart restorandan dilediğiniz menüyü sipariş edebilirsiniz (yemek ücrete dahil değil). Öğleden sonra rehberimizin belirleyeceği saatte buluşuyor ve güneşin okyanus üzerinde batışını izlemek için Tanah Lot Tapınağı'na gideceğiz. Denizle çevrili Tanah Lot Tapınağı'nda gün batımının ve nefes kesen doğa manzarası tadını çıkardıktan sonra dinlenmek üzere otelimize dönüyoruz. Gün içinde sizinle birlikte olacak rehberlerimiz size her türlü talebiniz için yardımcı olacak.
6. Gün
Bali - Denpasar - İstanbul
Kahvaltının ardından serbest gün. Dileyen misafirlerimiz opsiyonel olarak düzenlenecek olan Nusa Penida Adası Turu'na katılabilirler. Turumuz boyunca adanın güney bölgesinde bulunan muhteşem plajlara ve doğasına şahit olacaksınız. Kelingking Plajı, Nusa Penida Adası'nın güneybatı kıyısındaki Bunga Mekar Köyü'nde tenha ve doğal bir plajdır. Adanın en popüler yerlerinden biri, devasa dalgaların çarptığı bitkilerle kaplı kireçtaşı bir burundur. Ardından Broken Beach'e devam ediyoruz. Broken Beach, Nusa Penida'nın güneybatı kenarındaki başka bir doğal kıyı oluşumudur. Burası Pasih Uug adıyla da bilinen, muhteşem manzarası ile fotoğraf çekmek isteyen herkes için harika bir mekandır. Ve son uğrayacağımız yer sonsuzluk havuzu olarak da bilinen Angel Billabong. Angel Billabong, Pasih Uug Plajı'nın bitişiğinde bulunmaktadır. Geziniz boyunca dolambaçlı sokaklar ve doğal kırsal bir manzara size eşlik edecek. Turumuzun ardından otelimize transfer. Konaklama otelimizde.
7. Gün
Bali - Denpasar - İstanbul
Kahvaltının ardından serbest zamanınız olacak. Dileyen misafirlerimiz ile havalimanı transferine kadar “Uluwatu Tapınağı Turu”na (Kişi başı - 55 USD) katılabilirler. Uluwatu Tapınağı’na gitmek üzere hareket edeceğiz. Deniz seviyesinden 100 mt yüksekte bulunan, etrafı ormanlarla çevrili bu güzel tapınağı gezdikten sonra Denpasar havalimanına transfer oluyoruz. Havalimanına varışımızı takiben check-in işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Türk Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Geceleme uçakta. Sabah saatlerinde İstanbula varıyoruz ve bir sonraki GEZİGO TURİZM organizasyonunda tekrar bir araya gelme dileğiyle vedalaşıyoruz. Uçuş No: TK78 (Türk Havayolları) - Kalkış: Denpasar - Tarih: 29 Ocak 2023 - Saat: 21:10 - Varış: Istanbul - Tarih: 30 Ocak 2023 - Saat: 05:10
FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
 
Türk Hava Yolları İle İstanbul – Denpasar / Denpasar - İstanbul Arası Ekonomi Sınıf Uçak Bileti
Havalimanı Vergileri
Ubud’da Belirtilen Otel Kategorisinde 2 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
Bali’de Belirtilen Otel Kategorisinde 4 Gece Oda Kahvaltı Konaklama
Havalimanı - otel - havalimanı Transferleri
Profesyonel Türkçe Rehberlik Ve Asistanlık Hizmetleri (bali Karşılamalı)
Otel Ve Turist Şehir Vergileri
Tursab Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası
Seyahat Ve Sağlık Sigortası (65 Yaş Üzeri Sürprim Uygulanır)
 
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ
Yurtdışı Çıkış Harç Pulu
Programda Belirtilmeye Tüm Yemekler
Şahsi Harcamalar, Tüm İçecekler
Ekstra Turlar Ve Programda Belirtilmeyen Yemekler
Pcr Testi
Vize Ücreti (kapıda Vize - 35 Usd)
BİLGİLENDİRME
Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. 
Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. 
Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilemez. 
Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar. Haftalık turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulanır. 
Araçlarımızda 3 ve 4 nolu koltuklar rehberlerimize tahsis edilir, misafirlerimize verilmemektedir. 
İki yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur. 
Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya bir üst kategoride olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. 
Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Gezigo Turizm’in sorumluluğu yoktur. 
Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Gezigo Turizm’in sorumluluğu, misafirin ise tazminat hakkı yoktur. 
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında tur ulaşımı midibus veya minibusle gerçekleştirilir. 
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Gezigo Turizm’de saklıdır. 
Turun iptali durumunda Gezigo Turizm, tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. 
Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. 
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. 
Çocuk indirimleri iki Yetişkin yanında ve tek bir çocuk için uygulanabilir. Konaklamasız turlarda çocuk indirimi uygulanmamaktadır.
0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 
Bankaya para yatırırken isminizi, gezi adını ve varsa gezi kodunu yazdırmayı lütfen unutmayınız. 
Rezervasyon için turun en az yarı bedelinin ödenmiş olması gerekmektedir.
Tur gününden önce kalan tüm tutarın ödenmesi gerekmektedir.
Turu satın almış olan tüm misafirlerimiz sitemizde bulunan GEZİGO TURİZM SATIŞ SÖZLEŞMESİ”Nİ kabul etmiş olur.
İptal ve değişiklik durumunda aynı sözleşme geçerli olacaktır.
BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DÂHİLDİR
Turlarımız ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: