Cep Telefonu
E-posta

Baştanbaşa Gizemli Mısır Turu

...
Baştanbaşa Gizemli Mısır Turu
Baştanbaşa Gizemli Mısır Turu
 
 
Baştanbaşa Gizemli Mısır Turu
 
Hurghada(2) Kahire(2) Sharm(3)
Luksor’u Görme İmkanı
 
 İstanbul - Hurghada
Sharm El Sheikh - İstanbul
 
1. Gün
İstanbul – Hurghada
04:45’te İstanbul Havalimanı’nda buluşma. Tailwind Havayolları'na ait TWI 7551 sefer sayılı özel uçuşumuz ile saat 07:45’te Mısır’ın Kızıldeniz kıyısında yer alan harika sahilleri ile ünlü Hurgada’ya doğru yola çıkıyoruz. Saat 09:40’ta Hurgada’ya varış. Varışımızla birlikte panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Yeni ve Eski Hurgada bölgelerinde El Dahar, Sakkala, Mamsha ve Marina bölgeleri, El Mina Camii panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Sonrasında, Sheraton Caddesi'nde alışverişleriniz için serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Denizaltı Turu’na katılabilirler. Turumuzun bitimi ile otele transfer ve odalara yerleşme. Odalara giriş saati 14:00'dır. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
2. Gün
Hurgada
Kahvaltı otelde. Gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli Luksor Turuna veya Tam Günlük Öğle Yemekli Giftun Adası Turuna katılabilirler. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
3. Gün
Hurgada – Kahire
Kahvaltımızı otelde aldıktan sonra yaklaşık 465 km’lik uzaklıkta bulunan Mısır’ın başkenti, Afrika Kıtası'nın politik, kültürel ve tarihi açıdan en büyük şehri ve en önemli şehri olan Kahire’ye doğru yola çıkıyoruz. Varışımızla birlikte çıkacağımız panoramik şehir turunda bu zengin kültürel tarih içinde kentin önemli noktalarından Nasr şehri ve Heliopolis bölgelerindeki Meçhul Asker Anıtı ve Enver Sedat Anıt Mezarı, Baron Empain Sarayı, ünlü Tahrir Meydanı, Nil nehri boyunca uzanan şehir merkezi, Kasr el Nil, Cezire Adası göreceğimiz yerlerden bazılarıdır.  Şehir turu bitiminde otele transfer ve odalara yerleşme.  Konaklama otelimizde.
4. Gün
Kahire
Kahvaltı otelimizde. Gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli Piramitler& Mısır Müzesi & Khan el Khalil-i Çarşısı Turuna ve/veya Nil’de Akşam Yemekli Tekne Turuna katılabilirler. Konaklama otelimizde.
5. Gün
Kahire – Sharm El Sheikh
Kahvaltımızı otelde aldıktan sonra rehberimizin belirlediği saatte odalarımızı boşaltıp 520 km’lik yolculukla Mısır’ın Sinai Yarımadası’nda yer alan UNESCO tarafından “Barış Şehri” ilan edilmiş olan Şarm el Şeyh’e doğru yola çıkıyoruz. Varışımızı takiben panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Turumuz sırasında Barış Anıtı, Eski Şehir Merkezi, Sahabe Camii, Mustafa Camii, Naama Bay ve Soho Meydanı göreceğimiz yerlerden bazılarıdır. Akşam yemeği ve konaklama otelde.
6. Gün
Sharm El Sheikh
Kahvaltı otelde. Gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli Dahab Turu veya Çölde ATV/Buggy-Motosafari ve/veya Cam Dipli Tekne Turu ve/veya Çölde Akşam Yemekli Bedevi Gecesi Turuna katılabilirler. Akşam yemeği ve konaklama otelde.
7. Gün
Sharm El Sheikh
Kahvaltı otelde. Gününüz serbest. Dileyen misafirlerimiz rehberimiz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Tam Günlük Öğle Yemekli Ras Mohammed Tekne Turu veya Çölde ATV/Buggy-Motosafari ve/veya Cam Dipli Tekne Turu ve/veya Çölde Akşam Yemekli Bedevi Gecesi Turuna katılabilirler. Akşam yemeği ve konaklama otelde.
8. Gün
Sharm El Sheikh-İstanbul
Kahvaltımızı otelde aldıktan sonra odalarımızı boşaltıyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte havalimanına transfer. Gerekli işlemlerin ardından, Saat 10:35’te Tailwind Havayolları’na ait TWI 7352 özel uçuşumuz ile İstanbul’a hareket ediyoruz. Saat 14:35’te İstanbul’a varış ve gezimizin sonu. Bir başka gezimizde buluşmak üzere…

EKSTRA TUR LİSTESİ

RAS MOHAMMED TEKNE TURU

Mısır'ın Sina Yarımadası’nın güney kıyılarında bulunan Ras Mohamed Milli Parkı, Kızıldeniz'in en görkemli yerlerinden biridir. Bu muhteşem park mangrov ağaçları, tuz göletleri, doğal çöl manzarası ve etkileyici sualtı hayatı, her yıl yüzbinlerce turist tarafından ziyaret edilmektedir. Tam gün sürecek bu turumuzda teknemizdeki öğle yemeği ve alkolsüz içecekler eşliğinde, eşsiz sualtı ekosistemi ve zengin biyolojik çeşitlilikle dolu tüm doğal güzellikleri keşfetme fırsatı elde edeceksiniz. Tüplü dalış yapmak isteyen misafirlerimiz önceden rehberimize bildirerek bu seçeneği de değerlendirebilirler. Tekne turumuzun ardından turistlerin ve ünlülerin gözdesi olan Al Farsha Kafe’de gün batımında içeceklerinizi yudumlarken (içecekler ekstradır) harika fotoğraflar çekilebilirsiniz.

Not 1: Yanınıza havlu (dilerseniz otelden temin edebilirsiniz, gözlük, mayo, güneş kreminizi yanınıza almanızı tavsiye ederiz.)
Not 2: Şnorkel, maske, palet ekipmanı fiyata dahil değildir, teknemizde dilerseniz ücret karşılığı kiralama yapabilirsiniz.

Yetişkin Ücret            : 60 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret : 35 USD
Tüplü Dalış Ücreti      : 30 USD

TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ DAHAB TURU

Tur rehberimiz eşliğinde, özel aracımızla otelimizden ayrılarak Kızıldeniz'in en popüler koylarından birisi olan 3 Havuz bölgesine doğru yola çıkıyoruz. Bedevi çadırlarında ikramımız olan içeceklerle soluklanarak, bu güzel sahilin tadını çıkartıyoruz. Dileyen misafirlerimiz şnorkel ile mercan resiflerin keşfine çıkabilir. Bölgeyi keşfettikten sonra, deniz kıyısında deve sırtında bir tur yapıyoruz. Ardından, ATV turumuzla Kanyon ve Vaha gezisine çıkıyoruz ve bölgenin güzelliklerini keşfederken vereceğimiz molada olağanüstü fotoğraflar çekme imkanı buluyoruz. Hemen sonra, Dahab şehir merkezine hareket ederek, öğle yemeğimizi Dahab’ın en ünlü restoranlarından birinde alıyoruz. (et, tavuk, balık ya da vejeteryan menülerinden seçebilirsiniz) (su fiyata dahildir). Yemekten sonra, serbest zamanınızda çarşıda dolaşıp alışveriş yapabilirsiniz. Ardından, Kızıldeniz’in Maldivler’i olarak ünlenmiş olan Dahab Lagünü Bölgesine giderek denize girebilmeniz ve güneşlenebilmeniz için serbest zaman veriyoruz. (1 meşrubat, şezlong ve şemsiye fiyata dahildir)

Not 1: Şnorkel, maske, palet ekipmanı fiyata dahil değildir, gittiğimiz bölgelerde ücret karşılığı kiralama yapabilirsiniz.
Not 2: Bu turumuz için rahat kıyafetler ve rahat ayakkabılar, gözlük, güneş kremi, mayonuzu yanınızda bulundurunuz. Kaldığınız otelden plaj havlusu ödünç alabilirsiniz.
Not 3: Deve gezisi ve ATV riskler barındırmakta olup, fiziksel problemler yaşayan misafirlerimizin katılmasını önermeyiz.

Yetişkin Ücret            : 100 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret : 70 USD

DENİZALTI – CAM DİPLİ TEKNE TURU (SEASCOPE)

Su üzerinde olduğu halde alt bölümünde suyun 3 metre altında oturma imkanı sağlayan ve semi-submarine olarak anılan bu özel tekneler ile gerçek bir Denizaltı keyfini konforlu bir şekilde yaşama imkanı bulacaksınız. Sadece alt bölümü değil, etrafı tamamen geniş seyir pencerelerinden oluşan Seascope ile bir saat süren ve Hadaba ve Sharm el Maya Koyları’nın en güzel mercan ve balık bölgelerinde binin üzerinde balık ve iki yüz otuz farklı mercan türünü barındıran Kızıldeniz’in nefes kesici su altı yaşamını gözlemleyebilirsiniz. Bu turumuz unutulmaz bir denizaltı deneyimi yaşamanızı sağlayacak.

Not: Alkolsüz bir adet içecek dahildir.

Yetişkin Ücret            : 50 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret : 30 USD

CAM DİPLİ TEKNE TURU (STANDART)

Eğer dünya genelinde en çeşitli ve en göz alıcı sualtı yaşamına sahip denizlere sahip olan Kızıldeniz'in güzelliklerine zahmetsiz bir şekilde tanıklık etmek istiyorsanız, şüphesiz ki tabanı camdan yapılmış teknelerle düzenlenen bu gezi tam size göre. Bir saat sürecek olan tekne turumuz boyunca Hadaba ve Sharm el Maya Koyları’nın en güzel mercan ve balık bölgelerinde binin üzerinde balık ve iki yüz otuz farklı mercan türünü barındıran Kızıldeniz’in nefes kesici su altı yaşamını gözlemleyebilirsiniz.

Yetişkin Ücret            : 25 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret : 15 USD

ÇÖLDE ATV-BUGGY SAFARİ TURU

Macera ve heyecan arayanlar için harika bir fırsat. Profesyonel ekibimizle, çölde sınırsız bir maceranın keyfini çıkarabilirsiniz. Bedevi kampında güzel anılar biriktirebilir, naneli çay eşliğinde nefes kesen manzaraların tadını çıkarabilirsiniz. Kaçırmak istemeyeceğiniz muhteşem bir deneyim.

Not 1: Bu turumuz için rahat kıyafetler ve rahat ayakkabılar, gözlük, güneş kremi, yanınızda bulundurunuz.
Not 2: Bu tur riskler barındırmakta olup, fiziksel problemler yaşayan misafirlerimizin katılmasını önermeyiz.
Not 3: Kask tur fiyatına dahildir. Dileyen misafirlerimiz için poşu, gözlük ve 1 şişe su için kişi başı 6 USD ilave olur.

İki Kişilik ATV Fiyat (2 kişi için toplam)        : 50 USD
Tek Kişilik ATV Fiyat                                      : 35 USD
İki Kişilik Buggy Fiyat (2 kişi için toplam)     : 60 USD
Tek Kişilik Buggy Fiyat                                  : 40 USD

ÇÖLDE BEDEVİ GECESİ TURU

Bedeviler, dünyanın en özgün toplulukları arasında yer almaktadır. Hayatlarını sıcak ve çetin çöl şartlarına rağmen sürdüren bu insanlarla birlikte, bu benzersiz deneyimi yaşayacaksınız. Gece boyunca üzerinize düşen yıldızların ışığı altında, Bedevi kültürünün derinliklerine inme fırsatı bulacaksınız. Bedevilerin size ikram edeceği yemekleri alabilirsiniz. Sonsuz kum tepeleri arasında geçirdiğiniz unutulmaz çöl macerası, hayatınız boyunca hatırlayacağınız eşsiz bir deneyim olacak.

Not: Kişi başı 1 bardak kola, 1 bardak bedevi çayı ve 1 kapalı su dahildir.

Yetişkin Ücret            : 35 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret : 20 USD

TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ PİRAMİTLER&MÜZE TURU&KHAN EL KHALİL-İ ÇARŞISI

Turumuz sırasında ilk durağımız Dünyanın 7 Harikasından günümüze kadar ulaşan tek eser olması ile dünyanın en çok merak edilen yerlerinden birisi olan Giza Piramitleri ve Sfenks. Turumuz boyunca Giza Platosu’nun en büyük piramidi olan sayısız gizemli teknik ve mimari unsuru yansıtan Keops Piramidi’ni, tüm platoyu ayaklar altında görebileceğiniz Panorama tepesini, Kefren, Mikerinos ve Kraliçe ve soyluların anıt mezarları olan piramitleri görüp nefis fotoğraflar çektikten sonra Kefren Mezar kompleksinin en önemli parçası olan ve mumyalama işlemlerinin yapıldığı Kefren Vadi Tapınağı’nı ve Sfenks'i (giriş dahil) göreceğiz. Ardından, öğle yemeğimizi yerel bir restoranda alacağız. Sonrasında, dünyanın en ünlü ve önemli eserlerini ve üst katında dünyaca en çok ses getirmiş ve ilgi görmüş keşif olan Luksor Krallar Vadisi’nde Howard Carter tarafından keşfedilmiş olan Tutankhamon Mezarı Hazine’sini göreceğimiz Mısır Ulusal Müzesi’ni (giriş dahil) ziyaret edeceğiz. Ulusal Müze’nin alt katında Eski, Orta ve Yeni Krallık Dönemleri’nin en önemli ve değerli parçalarını, lahit ve heykellerini göreceğiz. Müzenin üst katında ise ise eşsiz som altın parçalar, lahitler, mask ve mücevherler, kanapos küpleri, tahtlar ve Tutankhamon’un tüm diğer eşyalarını içeren olağanüstü hazinesini göreceğiz. Müze ziyaretimiz sonrası Afrika kıtasının en ünlü çarşısı olan Khan el Khalili Çarşısı'na gidiyoruz. Çarşı Amr İbn el As ile birlikte Kahire şehrinin kurucularından kabul edilen Muiz el din-Allah tarafından kurulmuş olan “Beyn-el Kasreyn” adı verilen “İki Saray arası” bölgesinin ve İslami Kahire’nin kalbinde yeralır. Dünyanın en eski ikinci medresesi olan El Ezher Medresesi adını taşıyan El Ezher Camii ve restore edilmiş haliyle Kahire’nin en güzel camilerinden Hüseyin Camii de burada yeralır. Çarşı ziyareti sırasında Hüseyin Camii’ni ziyaret edebilir, beş binin üzerinde dükkandan ve pazarlardan birinde hediyelik alış-verişlerinizi yapabilir, Nobel ödüllü dünyaca ünlü yazar Necip Mahfuz’un adını taşıyan kafede veya Mehmet Akif Ersoy’un da favori mekanlarından olan Fishawi’de karkadeh, limonata, kahve veya naneli çayınızın tadını çıkartabilirsiniz.  

Yetişkin Ücret            : 100 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret : 60 USD

NİL’DE TEKNE GEZİSİ (AKŞAM YEMEKLİ)

Dünyanın en uzun ikinci nehri olan ve Kahire’yi ikiye ayıran Nil nehri üzerinde ışıklar içinde ayrı güzellikte olan Kahire şehrini seyretmek bir başka güzel olur. Lezzetli menüsü ve farklı sahne şovları ile unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız. Su fiyata dahildir.

Yetişkin Ücret            : 75 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret : 50 USD

DENİZALTI TURU

Kızıldeniz'in sularında gerçek bir denizaltı ile macera yaşamaya hazır olun! Denizaltımız, sizleri rengarenk mercanları ve egzotik deniz canlılarını keşfetmek için 20 metre derinliğe kadar götürecek. Afrika kıtasının tek sivil denizaltısı ile binin üzerinde balık türü ve iki yüz otuzun üzerinde sert ve yumuşak mercan türünü barındıran Kızıldeniz’i su altından keşfederek, unutulmaz bir deneyim yaşayacaksınız.

Yetişkin Ücret            : 65 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret : 45 USD

TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ GİFTUN PORTAKAL KOYU

Kızıldeniz’in Maldivler’i olarak bilinen Giftun, bölgenin enfes adalarından biridir ve doğal güzelliklerinin ve sualtı hazinelerinin korunması için Ulusal Rezerv Alanı olarak ilan edilmiştir. Dolu dolu bir gün geçirmek için tam günlük tekne turumuza katılarak adanın tüm güzelliklerini doyasıya keşfedebilirsiniz. Teknemizde alkolsüz içecekler ve öğle yemeği servis edilecektir. Tüplü keşif (intro) dalışı yapmak isteyen misafirlerimiz önceden rehberlerinden talep ederek ekstra ücret karşılığında dalış keyfini yaşayabilirler. Şezlong ve şemsiye ücreti ile Ulusal Park giriş ücreti tur fiyatına dahildir.

Not 1: Yanınıza havlu (dilerseniz otelden temin edebilirsiniz), gözlük, mayo, güneş kreminizi almanızı tavsiye ederiz.
Not 2: Şnorkel, maske, palet vb. ekipman fiyata dahil değildir, teknemizde dilerseniz ücret karşılığı kiralama yapabilirsiniz.

Yetişkin Ücret            : 60 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret : 35 USD
Tüplü Dalış Ücreti      : 30 USD

 

TAM GÜNLÜK ÖĞLE YEMEKLİ LUKSOR TURU

Binlerce yıl öncesinde yaşamış olan Firavunlar Dönemi, günümüzde dahi gizemini koruyan birçok özelliğe sahiptir. Firavunların izlerini sürebileceğiniz en önemli yerleşim yerlerinden biri ise hiç şüphesiz Yeni Krallık dönemi başkenti Luksor’dur. Hurghada'ya 360 kilometre mesafede bulunan bu şehir, tatiliniz sırasında günübirlik ziyaretleriniz için harika bir seçim olacaktır. Sabah çok erken saatlerde otelinizden hareket edip gece geç saatlerde geri döneceğiniz bu gezide Krallar Vadisi (giriş ücreti dahil)  ,Hatchepsut Tapınağı (II. Tuthmosis, III. Tutmosis, Montuhotep Tapınakları) (giriş ücreti dahil) , Memnon Anıtları, Karnak Tapınağı (giriş ücreti dahil) ve Nil Nehri gibi dünyanın en nadide tarihi ve doğal zenginliklerini detaylı şekilde gezme fırsatı bulacaksınız. Turumuz sırasında Ramesseum, El Qurna yerleşimi ve mezarları, Deir El Bahari, III. Amenhotep Tapınağı, Luksor Tapınağı, Korniş ve ünlü Kışlık Saray, yakın zamanda yeniden açılışı yapılan muhteşem Sfenks Yolu panoramik olarak görülecek diğer yerler arasındadır ve Nil Nehri üzerinde çok keyifli bir tekne turu yapılarak öğle yemeği yerel bir restoranda alınacaktır. 

Yetişkin Ücret: 130 USD
Çocuk 2-12 Yaş Ücret: 80 USD

EKSTRA TUR İNDİRİMİ
Kişi başı minimum 300 USD'lik tur alana %10 indirim
Tüm turları alana %20 indirim

NOTLAR:

 1. İndirimlerin geçerli olabilmesi için turların rehberimizin satış yaptığı ilk gün toptan alınması gerekmektedir. Sonradan ilave olarak alınacak ekstra turlar için liste fiyatları geçerli olacaktır.
 2. Satın alınan ekstra turların iptali mümkün değildir. Herhangi bir sebep ile tura katılım olmaması durumunda ücret iadesi yapılmaz. (Doktor raporu ile belirlenmiş sağlık sorunları hariç)
 3. Bazı ekstra turların düzenlenebilmesi için minimum sayıda misafirin katılımı şarttır. Yeterli sayıya ulaşılamaması durumunda ödenen ücret iade edilir.
 4. Çocuklar kampanyadan ebeveynleri ile aynı oranda indirim hakkı kazanırlar.
 5. Kampanya harici satın alınan ekstra turlar için liste fiyatları geçerlidir.
 6. Tur programında aksi açıkça belirtilmediyse, yemeklerdeki içecekler ekstradır.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Tailwind Havayolları ile İstanbul Hv./Hurgada-Sharm el Sheikh/İstanbul Hv. Hatlarında ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Havalimanı vergileri, uçuş sigortaları
 • Hurgada’da 2, Kahire’de 2 ve Sharm el Sheikh’te 3 gece olmak üzere toplamda 7 gece seçeceğiniz otel kategorisinde oda-kahvaltı konaklama
 • Sharm el Sheikh’ de otelde alacağınız 3 akşam yemeği
 • Hurghada’ da otelde alacağınız 2 akşam yemeği
 • Sharm el Sheikh’ de yapılacak olan Panoramik Şehir Turu
 • Hurgada’ da yapılacak olan Panoramik Şehir Turu
 • Kahire’ de yapılacak olan Panoramik Şehir Turu
 • Mısır deneyimi olan profesyonel Türkçe rehber
 • Özel otobüsümüzle yapılacak olan Hurgada – Kahire – Sharm el Sheikh transferleri
 • Programda açıkça belirtilmiş tüm havalimanı/otel/havalimanı transferleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Yurtdışı Çıkış Harcı
 • Vize Hizmeti (40 USD – Bu hizmet kapsamında vizeleriniz İstanbul Havalimanı'nda pasaportlarınıza yapıştırılıp Mısır'a varışınızda pasaport polisi öncesi görevlimiz tarafından karşılanıp, özel polis kontuarına yönlendirilirsiniz. Bu şekilde işlemleriniz hızlandırılmaktadır. Bu hizmetimizden yararlanmak istemezseniz Mısır'a varışınızda 25 USD karşılığında vizenizi kendiniz temin edebilirsiniz. Ancak zaman zaman kalabalık sebebi ile işlemler çok uzamaktadır.) (Yeşil pasaporta vize gerekmemektedir)
 • Yerel Hizmet Bedelleri (50 USD-Mısır’a varışta nakit olarak toplanır)
 • Bahşişler
 • Ekstra turlar
 • Dahil olduğu belirtilen yemeklerdeki içecekler.
 • Yukarıda ve programda dahil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet.
 • Seyahat Güvence Paketi.
 • Bu turumuzda Hurgada-Kahire ve Kahire-Şarm arasında otobüs yolculuğu bulunmaktadır. Dileyen misafirlerimiz bu yolculukları uçak ile yapabilir.
  Yetişkin/Çocuk (2 – 12 Yaş) : 150 USD (Uçuş başına)
  Bebek (0 – 2)                          : 50 USD
  (Uçuş başına)

ÖNEMLİ NOT: Pasaportunuzun minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir.

BİLGİLENDİRME

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. 
Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. 
Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilemez. 
Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar. Haftalık turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulanır. 
Araçlarımızda 3 ve 4 nolu koltuklar rehberlerimize tahsis edilir, misafirlerimize verilmemektedir. 
İki yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur. 
Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya bir üst kategoride olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. 
Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Gezigo Turizm’in sorumluluğu yoktur. 
Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Gezigo Turizm’in sorumluluğu, misafirin ise tazminat hakkı yoktur. 
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında tur ulaşımı midibus veya minibusle gerçekleştirilir. 
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Gezigo Turizm’de saklıdır. 
Turun iptali durumunda Gezigo Turizm, tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. 
Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. 
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. 
Çocuk indirimleri iki Yetişkin yanında ve tek bir çocuk için uygulanabilir. Konaklamasız turlarda çocuk indirimi uygulanmamaktadır.
0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 
Bankaya para yatırırken isminizi, gezi adını ve varsa gezi kodunu yazdırmayı lütfen unutmayınız. 
Rezervasyon için turun en az yarı bedelinin ödenmiş olması gerekmektedir.
Tur gününden önce kalan tüm tutarın ödenmesi gerekmektedir.
Turu satın almış olan tüm misafirlerimiz sitemizde bulunan GEZİGO TURİZM SATIŞ SÖZLEŞMESİ”Nİ kabul etmiş olur.
İptal ve değişiklik durumunda aynı sözleşme geçerli olacaktır.
BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DÂHİLDİR.

Turlarımız ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: