Cep Telefonu
E-posta

Vizesiz Belgrad Turu

BELGRAD TURU
AİR SERBİA HAVAYOLLARI İLE 
VİZESİZ
13-16 Kasım 2023 (Ara Tatil)
3 Gece Konaklama
1. Gün
İstanbul (IST) - Belgrad
İstanbul Yeni Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla sabah saat 02:30’da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben, saat 05:30’de Air Serbia Havayolları’nın JU 807 sefer sayılı uçağıyla Belgrad'a hareket. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğun ardından yerel saat ile 05:10’da Belgrad'a varış. Varışımız sonrası havalimanından ayrılış ve şehir turu. Avrupa’nın en eski kentlerinden biri olan ve Beyaz Şehir olarak anılan Belgrad şehir turumuzda Sava Nehri'nin Tuna Nehri ile birleştiği noktada Fatih Sultan Mehmed'in uğruna yaralandığı ama fethinin Kanuni Sultan Süleyman'a nasip olduğu Osmanlı donanmasının ikmal merkezlerinden olan Belgrad Kalesi, Kale Meydan, Taş Meydan, Askeri Müze, Mora fatihi Damat Ali Paşa'nın türbesi, Bayraklı Camii görülecek yerler arasındadır. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Yemekli Sırp Gecesi Turuna katılabilirler. Geceleme Belgrad otelimizde.
 
Yemekli Sırp Gecesi Turu: 50 Euro
2. Gün
Belgrad
Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Novi Sad - Sremski Karlovci turumuza katılabilirler. Novi Sad’a gitmek için özel aracımızla yola çıkıyoruz. İlk durağımız Sremski Karlovci. Bu güzel kasabada 1699’da 72 gün süren görüşmeler sonrası Osmanlı Devleti ile Avusturya-Macaristan-Venedik ve Polonya arasında Karlofça Barış Anlaşması imzalanmıştır. Ziyaretimizde anlaşmanın imzalandığı 4 kapılı mekanı ve burası dışında meydan, Dört Arslan Çeşmesi, tarihi Ortodoks ve Katolik kiliseleri göreceğimiz yerlerdendir. Kahve molası sonrası yolumuza devam ediyoruz ve yol üzerinde Petrovaradin Kalesi'nde Belgrad Kapısı, Saatkule, yukarı şehir, Uzun Kışla, Leopold Kapısı'nı göreceğiz. Ardından Novi Sad’a varıyoruz. Voyvodina, Sırbistan'ın kuzeyindeki multi etnik bir eyalettir. Ekonomik olarak Sırbistan'ın en gelişmiş bölgesidir ve başkenti Novi Sad’tır. Varışımıza takiben turumuza başlıyoruz. Burada yapacağımız yürüyüş turu sırasında Özgürlük Meydanı, Halk Tiyatrosu, Tuna sokağı ve sahili, Svetozar Miletiç Heykeli, Katolik Katedrali, Ortodoks Aya Yorgi Katedrali, Aya Nikola Kilisesi ve Sinagog panaromik olarak görülecek yerler arasındadır. Serbest zamanın ardından turumuzun bitimiyle beraber otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
 
Tam Gün Novi Sad & Sremski Karlofça Turu: 60 Euro
3. Gün
Belgrad
Sabah kahvaltısı sonrası tüm gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra düzenleyeceği Tuna Nehri tekne turuna katılabilirler. Tekneyle başladığımız turda, Belgrad'ı Sava ve Tuna nehirlerinin birleştiği noktadan görkemli bir manzara eşliğinde geziye başlıyoruz. Gezi boyunca, Belgrad Kalesi, Kale Meydan, Ortodoks Kilisesi ve çok sayıda köprü altından geçerek ünlü Belgrad tarihine ait hikâyelerin anlatıldığı görkemli bir turun devamında Ada Ciganlija, Büyük Savaş Adası'nın yanından geçerek kente ait muhteşem manzaralara tanık olacaksınız.1,5 saatlik tekne turundan sonra serbest zaman. Alternatif olarak dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra düzenleyeceği Avala & Zemun & Tito Mezarı & Tesla Müzesi turuna katılabilirler. Geceleme otelimizde.
 
Tuna Nehri Tekne Turu: 15 Euro
Avala & Zemun & Tito Mezarı & Tesla Müzesi Turu: 70 Euro
4. Gün
Belgrad – İstanbul (IST)
Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması. Buluşma saatinde özel aracımızla havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Air Serbia Havayolları’nın JU804 sefer sayılı uçağı ile saat 17:45’de İstanbul'a hareket. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğun ardından İstanbul Havalimanı’na saat 21:25’de varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki gezimizde buluşmak dileğiyle…

AVANTAJLI EKSTRA TUR PAKETİ 190 EURO YERİNE 165 EURO !!!

Yemekli Sırp Gecesi Turu: 50 EURO, Tam Gün Novi Sad & Sremski Karlofça Turu: 60 EURO, Tuna Nehri Tekne Turu: 15 EURO, Avala & Zemun & Tito Mezarı & Tesla Müzesi Turu: 70 EURO

 

 

13-16 Kasım 2023 ( Ara Tatil )

2 ya da 3 kişilik odada kişi başı paket fiyatı

Tek kişi paket fiyatı

(0-2 yaş)

 

(2-12 yaş)

4* Theater Hotel & 4* Majdan Hotel vb. (Yarı Merkezi)

449 €

599 €

150 €

429 €

 

ÜCRETE DAHİL OLANLAR
Ÿ Air Serbia Havayolları tarifeli seferi ile İstanbul (IST) - Belgrad gidiş/dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri,
Ÿ Havalimanı vergileri,
Ÿ Belgrad’da seçilen otelde 3 gece konaklama,
Ÿ Sabah kahvaltıları,
Ÿ Özel araçlarla Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri,
Ÿ Panoramik Belgrad şehir turu,
Ÿ Türkçe rehberlik hizmeti,
Ÿ Covid kapsamlı seyahat sağlık sigortası.
 
ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR
Ÿ Yurt dışı çıkış harcı bedeli,
Ÿ Kişisel harcamalar,
Ÿ Ekstra turlar,
Ÿ Öğle ve akşam yemekleri.
BİLGİLENDİRME
Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. 
Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. 
Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilemez. 
Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar. Haftalık turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulanır. 
Araçlarımızda 3 ve 4 nolu koltuklar rehberlerimize tahsis edilir, misafirlerimize verilmemektedir. 
İki yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur. 
Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya bir üst kategoride olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. 
Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Gezigo Turizm’in sorumluluğu yoktur. 
Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Gezigo Turizm’in sorumluluğu, misafirin ise tazminat hakkı yoktur. 
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında tur ulaşımı midibus veya minibusle gerçekleştirilir. 
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Gezigo Turizm’de saklıdır. 
Turun iptali durumunda Gezigo Turizm, tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. 
Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. 
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. 
Çocuk indirimleri iki Yetişkin yanında ve tek bir çocuk için uygulanabilir. Konaklamasız turlarda çocuk indirimi uygulanmamaktadır.
0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 
Bankaya para yatırırken isminizi, gezi adını ve varsa gezi kodunu yazdırmayı lütfen unutmayınız. 
Rezervasyon için turun en az yarı bedelinin ödenmiş olması gerekmektedir.
Tur gününden önce kalan tüm tutarın ödenmesi gerekmektedir.
Turu satın almış olan tüm misafirlerimiz sitemizde bulunan GEZİGO TURİZM SATIŞ SÖZLEŞMESİ”Nİ kabul etmiş olur.
İptal ve değişiklik durumunda aynı sözleşme geçerli olacaktır.
BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DÂHİLDİR.
Turlarımız ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: