Cep Telefonu
E-posta

Yılbaşı Yurt Dışı Öneriyle Yeni Yılı Karşılayın!

...
Yılbaşı Yurt Dışı Öneriyle Yeni Yılı Karşılayın!
Yılbaşı Yurt Dışı Öneriyle Yeni Yılı Karşılayın!

Yılbaşı için yeni yılı değişik ülkelerde karşılamanın verdiği heyecan ve mutluluğu yaşamak adına gezigo.com web sitesi ziyaret ederek geniş yelpaze alternatif yurtdışı turları hakkında bilgi alabilmenin kolaylığını yaşayabilirsiniz.

Yılbaşı Yurt Dışı Öneriyle Yeni Yılı Karşılayın

Yurtdışı Vizesiz Yılbaşı Gezileri

Yurtdışında özellikle orta Avrupa ülkelerinde vizesiz olarak uygun bütçelerle yılbaşı gecesi geçirilebilir ve yeni yılın ilk günlerini farklı yerlerde geçirmek oldukça keyifli olmaktadır. Peki, yurt dışında vizesiz gezilebilecek ülkeler hangileri? detaylarıyla inceleyelim.

Balkan Turları

Balkan ülkeleri ülkemize yakın olması ve balkan ülkelerinin büyük çoğunluğunun vizesiz gidebilme özelliği sebebiyle oldukça sık tercih edilen geziler arasında yer almaktadır. gezigo.com olarak tüm düzenlenen balkan turları ile ilgili seyahat etmek isteyen misafirlerin işlemleri tarafımızca titizlikle takip edilmekte ve vizesiz balkan ülkelerinin görülmesi gereken en önemli şehirleri uzman tur rehberimiz eşliğinde güvenli şekilde seyahatler gerçekleştirilmektedir.

Balkan Turları hem kültürel yakınlığımızın olması hem de tarihi şehirlerinin bulunması sebebiyle özellikle özel günlerini veya yılın ilk günlerini geçirmek için tercih edilmektedir.

Avrupa Turları

Avrupa turları içerisinde tercih edilen tur başlıklarına bakılacak olursa Fransa Turları, İtalya Turları, İsviçre Turları, Almanya Turları yılbaşı döneminde yoğunluk yaşanmaktadır. Kış aylarının en güzel ayı olarak bilinen Aralık kar mevsimi olması nedeniyle Fransa, İtalya ve İsviçre de kayak yapma imkanı sunmaktadır.

Ayrıca Romantik duyguların en çok yaşanan ülkesi Fransa ve İtalya başta yeni evli çiftlerin en çok görmek istedikleri ülkeler arasında yer almaktadır.

gezigo.com olarak başta vize işlemleri olmak üzere gezi planları, konaklamanın yapılacağı otellerin rezervasyon işlemleri, seyahat sigortası ve rehber hizmetleri verilmektedir.

Yurtdışı Turlarında Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

Yurtdışına çıkmak ve gezilerde farklı ülkeleri gezmek oldukça zevklidir. Ancak yurtdışı turlarına çıkarken dikkat edilmesi gereken bir takım noktalar vardır.

  • Yurt dışı turlarını düzenleyen tur firmasını iyi araştırmak ve daha önce gerçekleştirilen turları referans almak.
  • Vize isteyen ülkeler için pasaport yenileme süresine en az 1 yıl bulunması.
  • Her ülkenin vize başvurusunda istenen belgeler birbirinden farklılık gösterebilir Bu bağlamda gezigo.com tur vizeleri konusunda uzman kadrosu sayesinde zamanında ve herhangi bir sorun yaşamadan vizelerin çıkmasını sağlamaktadır.
  • Vize işlemleri esnasında istenen belgelerin süresinin geçmiş olmaması ve güncel olmasına dikkat edilmelidir.
  • Yolculuk aşamasında özellikle transfer hizmetlerinde tur rehberi ile birlikte hareket edilmesine dikkat edilmelidir.
  • Yurt dışı turları gezi esnasında tüm gezi planlarına uyum sağlanmasına dikkat edilmelidir.

Yılbaşı Sürprizi Yurt Dışı Turları

Yeni yıla girerken tüm umutların ve heyecanların filizlendiği bir süreç olarak kabul edilmektedir. Bu bağlamda bu özel zamanları harika bir tur ile renklendirmek geziyi tercih edenleri oldukça mutlu etmektedir.

gezigo.com olarak tüm istek ve talepler doğrultusunda geniş çapta yurtdışı turları düzenlenmektedir. Uzman kadromuzun kişilerin istekleri doğrultusunda özel yılbaşı kapalı grup turları da düzenlenmektedir.

Yılbaşına özel turlar arasında en fazla tercih edilen Noel Avrupa turları bulunmaktadır. Noel Avrupa tur detaylarına bakılacak olursa; Almanya, Fransa ve İsviçre paket turu olarak gerçekleşmektedir. Yılbaşı akşamının bu üç ülkenin en güzel köylerinde geçirmek ve unutulmaz gezi anıları için tavsiye edilen tur kategorisinde yer almaktadır.

İletişim ve Bilgi Alma

Yurtdışı yılbaşı turlarının yanı sıra yurt içi kültür turları ve yaz mevsimine özel bölgelere uygun bütçeler dahilinde turlar konusunda bilgi almak ve fiyatlar konusunda detayları öğrenmek için gezigo.com web adresini ziyaret etmek ve sayfa iletişim bilgileri içerisinde yer alan iletişim telefon numaralarından bilgi alma durumunda uzman kadro tarafından kolaylıkla gezi talepleri alınarak uygun turlar konusunda yardımcı olmaktadır.

Turlarımız ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: