Cep Telefonu
E-posta

Yaz Tatili İçin Balkanlarda 10 Destinasyon 

...
Yaz Tatili İçin Balkanlarda 10 Destinasyon 
Yaz Tatili İçin Balkanlarda 10 Destinasyon 

Bu yaz için valizleriniz ve enerjiniz hazırsa Balkanlar’daki bu birbirinden harika bu 10 destinasyona bir bakın deriz. İşte yaz tatilinde gidilebilecek en güzel balkanlar rotaları…

Yunanistan- Kefolanya Adası

Yunanistan’ın en sevilen adalarından bir olan Kefolanya Adası hem yeşili hem de mavisiyle büyüleyici bir manzaraya sahip. Doğayla iç içe olacağınız bu ada yaz tatilleri için harika bir seçenek.

Makedonya- Üsküp

Vizesiz tatil avantajı ile Makedonya’nın eşsiz bir tarihi var. Ülkenin hem en büyük hem de başkenti olan Üsküp’te de gezilecek binlerce lokasyon bulunuyor. 

Bulgaristan- Plovdiv

Bulgaristan da Makedonya gibi uzun bir tarihe sahip. Tarihi yapılarına gözü gibi bakan bu ülkede Sofya’dan Plovdiv’e gezilecek tonla yer var. Burada hem tarih aşıklarına hem de deniz aşıklarına göre tatil yapmak mümkün.

Karadağ- Budva Plajı

Yaz tatili birçoğumuz deniz tatili demek. Siz de böyle düşünenlerdenseniz Karadağ’ın ünlü Budva Plajları tam size göre. 

Yunanistan- Santoroni Adası

Yunanistan adaları yaz tatilleri için seçilebilecek en güzel yerlerden. Santoroni Adası da gerek turistperverliği gerek doğası gerek deniziyle gerek de insana huzur veren bembeyaz evleriyle tam sizlik.

Arnavutluk- Tiran

Arnavutluk balkanların en bilinen ülkelerinden biri. Tiran’da binlerce tarihi yapısı ile buranın başkenti. Saat kulesinden İskender Bey Heykeli’ne Tiran’da hayran kalınacak birçok tarihi güzellik mevcut.

Kosova

Kosova da bizlere vizesiz giriş imkanı sunan balkan ülkelerinden. Balkan tatili denince akla gelen bu yer binlerce tarihi güzelliğe ev sahipliği yapıyor. Sırt çantalarınızı alıp kültür turuna çıkmak istediğiniz bu yaz Kosova tam sizlik olacak. 

Arnavutluk- Avlonya

Avlonya Arnavutluk’un ikinci en büyük liman kenti. Karmaşadan ve hayatın yoğunluğundan sıkılıp sakin bir sahil kasabası arayacak olursanız Avlonya tam sizlik bir yer. 

Karadağ- Kotor

Balkanların plajlarıyla ünlü Karadağ içerisinde onlarca eşsiz plaj barındırıyor. Kotor şehrindeki plajlar da bunların en güzel örneği.

Makedonya- Ohri

Valizlerimizi topladık bol bol yürümeli harika bir balkanlar kültür turu yaptık. Sırada doyasıya dinleneceğimiz sakin bir doğa tatili var. İşte Ohri Gölü’nün sadece doğadaki seslerle dolu sakin hayatı tam size göre. 

Turlarımız ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: