Cep Telefonu
E-posta

Tekirdağ Tur, Tekirdağ Çıkışlı Turlar, Tur Fiyatları

...
Tekirdağ Tur, Tekirdağ Çıkışlı Turlar, Tur Fiyatları
Tekirdağ Tur, Tekirdağ Çıkışlı Turlar, Tur Fiyatları
Aktif Turlarımız
PERİ BACALARININ GİZEMLİ ŞEHRİNE YOLCULUK
BADEM ÇİÇEĞİ FESTİVALİ MARMARİS
UÇAKLI GAP TURU
BAŞTAN SONRA BATUM`LU KARADENİZ TURU
ADIM ADIM BATUM`LU KARADENİZ TURU
11. Uluslararası Portakal Çiçeği Festivali Ve Kilikya Turu
SELANİK KAVALA ve İSKEÇE KARNAVALI TURU
GÜNÜBİRLİK KAVALA İSKEÇE KARNAVALI TURU
İSKEÇE KARNAVALI ve BATI TRAKYA TURU
BURSA ULUDAĞ TURU
DOĞU EKSPRESİ İLE KARS TURU
DOĞU EKSPRESİ İLE KARS TURU
VARNA BURGAS NESSABAR TURU
BEYPAZARI ESKİŞEHİR TURU
Büyük Avrupa Turu 13 Ülke - 11 Başkent - 27 Şehir
UÇAKLI SİVAS - DİVRİĞİ - KEMALİYE - ELAZIĞ - HARPUT - TUNCELİ OVACIK - MUNZUR - DARENDE - MALATYA TURU
BÜYÜK İTALYA TURU
KISA BALKAN TURU
BOZCAADA ASOS KAZDAĞLARI TURU
PERİ BACALARININ GİZEMLİ ŞEHRİNE YOLCULUK
ADIM ADIM BALKAN TURU
İLK UYGARLIKLARDAN BUGÜNE GAP TURU
ROMANYA - TRANSİLVANYA ve ŞATOLAR TURU
VAN TATVAN İNCİ KEFALİ TURU
GÜNEŞİN EN SON BATTIĞI YER : GÖKÇEADA TURU
ISPARTA LAVANTA BAHÇELERİ ve SALDA GÖLÜ TURU
KULADOKYA UŞAK PAMUKKALE BULDAN DENİZLİ TURU
SAFRANBOLU AMASRA TURU

En gözde rotalar, en iyi konaklama hizmetleri ve deneyimli rehber kadrosuyla Tekirdağ’ın önde gelen tur acentelerinden birisi olan Tekirdağ acentesi GeziGo; konuklarına bol seçenekli tatil turları sunmaktadır. Tamamen turun amacına yönelik oluşturulan içeriklerle hem keyifli bir tatile olanak sunuyor hem de bütçe dostu olma özelliği taşıyor. 

Tekirdağ Tur Şirketleri

TÜRSAB A Grubu Tekirdağ tur şirketi olan GeziGo’da ayrıcalıklı bir tatile hazır olun! Türkiye’nin dört bir yanına düzenlenen turlarla, özel yurtdışı turlarla, bölgesel ve şehirsel organizasyonlarla tatil severlere hizmet veriyor. Her şey dahil turlara ilginin arttığı son dönemlerde, yeni yatırımlar ve turizm şirketleriyle yaptığı geniş çaplı anlaşmalarla turlara katılan konuklar için eksiksiz bir tatil paketi hazırlıyor. 

Tekirdağ tur şirketleri arasında uzman kadrosu ve ekonomik fiyatlarıyla dikkat çeken GeziGo, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir şirkettir. Henüz keşfedilmemiş destinasyonlardan popüler destinasyonlara, kültürel turlardan yaz tatili ve sömestr turlarına kadar herkes için kapsamlı paketler sunmaktadır. Siz de ailenizle, sevdiklerinizle veya tek başınıza günübirlik turlar veya uzun süreli turlara katılım sağlayabilir, gezip görmek istediğiniz yepyeni yerleri keşfedebilirsiniz.

Tatil severler tarafından en çok talep gören turlardan birisi olan günübirlik turlar; en çok 24 saati kapsayan ve konaklamasız olarak nitelendirilen turlardır. Haftasonlarında (Cumartesi ve Pazar), resmi tatil günlerinde veya başka herhangi bir günde düzenlenebilir. Kalkış noktası, varış noktası, belirlenen mekanlara giriş-çıkış saatleri, ulaşım ve yeme-içme seçenekleri, vb. detaylar tur öncesinde konuklara bildirilmektedir.

Haftasonu turları ise günübirlik veya iki günü kapsayan (1 gece konaklamalı) olarak düzenlenebilmektedir. Bu turlarda amaç; iki gün içerisinde olabildiğince fazla kültürel, tarihi ve turistik mekanların gezilip görülmesidir. Konaklama, ulaşım maliyetleri ve firmamızca belirlenen diğer hizmetler tur ücretine dahil edilmektedir.

Yurtiçi turlar, Türkiye’nin 7 farklı bölgesini kapsayacak şekilde düzenlenebilen, gün sayısının tur içeriğine göre değiştiği, konaklama, yeme-içme ve ulaşım maliyetlerinin diğer turlarda olduğu gibi tur dahilinde yer aldığı turlardır. 1 haftayı bulan yurtiçi turlar da mevcuttur. Tatil için ayırdığınız vakte ve gezmek istediğiniz bölgeye göre dilediğiniz bir tura katılım sağlayabilirsiniz.

Tekirdağ Tur Acentaları

Tekirdağ tur acentaları içerisinde ekonomik fiyatlar ve bol tur seçeneği ile faaliyetlerini sürdüren GeziGo, bir tur boyunca konukların ihtiyaç duyabilecekleri tüm hizmetleri karşılamaktadır. Turlar, içeriğine ve tatil seçeneğine (yöresel, kültürel, yaz tatili, kar tatili, eğitim, spor, eğlence, vb.) göre farklı programlama yapılarak müşterilere sunulmaktadır. 

Ülkemizin en özel ve en güzel noktalarına yılın hemen her döneminde düzenlenen turlara katılarak gidebilirsiniz. Güzel anılar biriktirmek, sevdiklerinizle farklı mekanlar keşfetmek ve iş yoğunluğundan kendinize ayırdığınız bu özel zamanları değerlendirmek için tatil turlarımız katılım sağlayabilirsiniz. 

 • Kültürel turizm turları,
 • Eğlence ve spor müsabakası turları,
 • Her şey dahil yurtiçi turlar,
 • Haftasonu turları,
 • Yaz tatili turları,
 • Bölgesel turlar,
 • Günü birlik turlar,
 • Şehir turları,

Bunlara ek olarak farklı konseptlerle tasarlanan tatil turlarında gezip görmek istediğiniz destinasyonları cazip fiyatlarla görebilirsiniz. 

GeziGo seyahat acentesi olarak turizm konusunda bilgi ve birikime sahip uzman kadromuz, konforlu ulaşım araçları, kaliteli konaklama hizmetleri, yeme-içme aktiviteleri, vb. pek çok ihtiyacınızı tur dahilinde karşılayabilirsiniz. 

Tekirdağ Tur Acenteleri

Bir tur acentesinden alacağınız tatil paketi, size birçok farklı avantaj sunacaktır. Daha ekonomik fiyatlar, daha fazla destinasyona gezip görme imkanı, daha iyi ve konforlu konaklama hizmetleri edinebilme, rehber eşliğinde yabancılık çekmeyeceğiniz bir tatil gibi çok sayıda faydayı beraberinde getirir. Ayrıca Tekirdağ Tur acentelerinden birisi olan GeziGo’nun kaliteli turizm firmalarıyla yaptığı uzun soluklu anlaşmalar neticesinde, müşterilere özel ayrıcalıklardan yararlanma imkanı bulabilirsiniz. 

Tatil programlarımız, kalkış noktasından varış noktasına ve varış noktasından kalkış noktasına olmak üzere çift yönlü gerçekleştirilmektedir. Ayrıca tatile konu olan bölgedeki önemli kültürel ve tarihi yapıların gezilip görülmesi, bir günden fazla süren turlarda konaklama hizmetleri ve yeme-içme hizmetleri tur kapsamındadır. Bu sayede tek bir tur paketi olarak her şey dahil tatil paketine de sahip olma avantajı sunuyor. 

Tekirdağ tur acentesi olarak müşterilerimize aşağıdakiler dahil olmak üzere pek çok farklı türde tatil turu ve paketi sunuyoruz:

 • Karadeniz turları
 • Balkan turları
 • Yurtıdşı turları
 • Avrupa turları
 • Peri Bacaları turları
 • Gap turları
 • Bozcaada turları
 • Abant turları
 • Uludağ turları
 • Adalar turları
 • İstanbul turları
 • Polonezköy turları
 • Ege turları
 • Fethiye Ölüdeniz turları

Tekirdağ Seyahat Acentası

Tekirdağ seyahat acentası GeziGo, Türkiye’nin tüm bölgelerine ve birçok şehrine tatil turu düzenlemekte; belirli zamanlarda bu turların tekrarını gerçekleştirmektedir. Tekirdağ Çorlu merkezli olmak üzere, planlanan turlar kapsamında günübirlik olarak veya birden çok gün içeren tatil turlarıyla geniş bir ulaşım ağını müşterileriyle buluşturmaktadır. Tatil sürenizi göz önünde bulundurarak dilediğiniz bir tura katılabilirsiniz. 

Turlar belirli aralıklarla tekrarlandığı için kaçırdığınız turlara, farklı bir zaman diliminde dahil olabilirsiniz. Web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden turların ne zaman düzenleneceği ve tur içerikleriyle alakalı bilgileri paylaşmaktayız. Tatil planlarınızı bu takvime göre gerçekleştirebilirsiniz.

Kaliteli ve bol içerikli tatil turlarını en uygun fiyatlarla müşterileriyle buluşturan GeziGo, turlara konu olan bölge, şehir ve beldelere her geçen gün yenisini ekliyor, filosunu her geçen gün geliştiriyor ve yeniliyor, turizm şirketleriyle yaptığı anlaşmalar neticesinde müşterilerine en kaliteli tatil içeriklerini sunuyor. 

Turlarımız ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: