Cep Telefonu
E-posta

Kısa Süreli Tatilleri Değerlendirme: Hafta Sonu Turları

...
Kısa Süreli Tatilleri Değerlendirme: Hafta Sonu Turları
Kısa Süreli Tatilleri Değerlendirme: Hafta Sonu Turları

Tüm bir hafta yoğun bir şekilde çalıştıktan sonra hafta sonları yapılacak küçük aktiviteler oldukça iyi gelecektir. Hafta sonraları bulunduğunuz yerlere yakın gezilecek yerleri keşfetmek ailecek ya da arkadaşlarınız ile güzel zamanlar geçirmek tüm hafta yaşadığınız olumsuzlukları silmeye yetecektir. Bu konuda özellikle doğa gezileri ve doğa turları hafta sonunuzu huzur içinde geçirebilirsiniz. 

Kısa Süreli Tatilleri Değerlendirme: Hafta Sonu Turları

Hafta sonu turları genel olarak cuma akşamdan başlayarak bir günlük ya da iki günlük turlar şeklinde olmaktadır. Bu turlar sayesinde aile bağlarını kuvvetlendirebilir sevdikleriniz ile eğlenceli ve huzurlu ortamlarda tüm kötü enerjinizi boşaltabilirsiniz. Gezigo.com özel tur seçenekleri hem kültür turları hem de tarihi turlar ile sizlere yeni yerler keşfetmenize imkan sunmaktadır. 

Yurt İçi Hafta Sonu Turları

Yurt içinde birçok insanın bilmediği çok güzel ve özel bölgeler bulunmaktadır. Ülkemizin coğrafi durumu da düşünüldüğünde her şehrinde ayrı bir güzellik ve her şehrinde gezilecek keşfedilecek birçok nokta bulunmaktadır. Hafta sonlarınızda Gezigo sayesinde yurt içinde yeni birçok noktayı keşfedebilir yeni dostluklar ve arkadaşlıklar kurabileceğiniz güzel günler geçirebilirsiniz. 

Yurt içi turlarında Gezigo tarafından düzenlenen turlarda ulaşım ve konaklama gibi seçenekler yer alırken özel araçlarımız sizleri istediğiniz yerden alarak yine tur sonrasında istediğiniz yere bırakmaktadır. Yurt içi turlarında günübirlik konaklama olmayan turlar bulunurken hafta sonları için bir kaç günlük turlarda seçeneklerimizde bulunmaktadır. Sizde hemen web sitemizde yer alan alandan kendinize en uygun tur seçeneği seçerek yeni yolculuklara çıkabilirsiniz. 

Kapadokya Turları

Güzel atlar ülkesi olarak da bilinen peri bacalarının ve uçan balonların şehri Kapadokya gerek yurt içi gerekse yurt dışı olmak üzere birçok turiste ev sahipliği yapmaktadır. Özel tur seçeneklerimiz ile Kapadokya turlarımıza katılarak bu bölgenin doğal ve kültürel yerlerini görebilirsiniz. Aileniz ile yada yalnız başınıza katılabileceğiniz tur seçeneklerimizde hem günü birlik tur seçenekleri hem de konaklamalı tur seçeneklerimiz bulunmaktadır. 

Sabah Peribacalarının bulunduğu vadide muhteşem manzara eşliğinde kahvaltı yapmak balonları izlemek emin olun tüm hafta yaşadığınız yorgunluğu ve stresi üzerinden atmaya yetecektir. Gezigo tarafından düzenlenen turunuzda Kapadokya’nın en güzel yerlerini görebilir yörenin özel yemeklerinin tadına bakabilirsiniz. Ayrıca isteyen misafirlerimiz için balon turları da sağlanmaktadır. Araç içi ikramlar ve özel hizmetler ile Gezigo ile her yeri gezebilirsiniz.

Karadeniz Turları

Karadeniz masmavi denizi yem yeşil ormanları ile her mevsim gezilebilecek yerlerin başında gelmektedir. Karadeniz bölgesinin eşsiz doğal yayları ve özel lezzetleri gelen tüm misafirlerine unutamayacakları anılar bırakmalarına yardımcı olmaktadır. Karadeniz turlarımız Gezigo tarafından özel hazırlanmaktadır. Tur içerisinde farklı yerlerde yer alan onlarca yayla ve doğal merkezi ziyaret ederek muhteşem doğayı içinize çekebilirsiniz. 

Karadeniz turumuzda özel olarak bölgeyi iyi bilen rehberlerimiz sizlere Karadeniz’in en özel bölgelerini gösterecektir. Özel yerlerde yapılan duraklamalarda eşsiz Karadeniz manzaralarını görebilir yörenin özel yemeklerini tadacağınız özel yerlerde eşsiz yemekler yiyebilirsiniz. Gezigo ile isterseniz günü birlik isterseniz de bir kaç günlük Karadeniz turlarına katılarak bölgeyi keşfedebilirsiniz. 

Doğu ve Güneydoğu Turları

Ülkemizin gastronomi açısından en özel bölgesi şüphesiz doğu ve güneydoğu bölgemiz olmaktadır. Bu bölgede yer alan her şehrin kendine has yemekleri kendine has tatları ve eşsiz lezzetleri yer almaktadır. Bunun haricinde bölge aynı zamanda da doğal ve tarihi açıdan da önemli eserlere sahiptir. 

Gezigo yurt içi turları ile doğu ve güney doğu bölgemizin güzelliklerini yerinde yaşayarak görebilirsiniz. Bölgenin yemek açısından zengin olan lezzetlerini de en özel yerlerinde direkt olarak tadabilirsiniz.

Turlarımız ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: