Cep Telefonu
E-posta

Keşfetmeye Doyamayacağınız Adım Adım Balkan Turu

...
Keşfetmeye Doyamayacağınız Adım Adım Balkan Turu
Keşfetmeye Doyamayacağınız Adım Adım Balkan Turu

Dünyanın her köşesini gezip görmek herkesin hayallerini süslemektedir. Bunlar arasında Balkan coğrafyası da bulunmaktadır. Balkan turu, bu konuda en yakın ve doğru seçenek olacaktır. Günün her saatinde gezigo.com adresini ziyaret ederek Balkan Turu programınızı yapabilirsiniz. Aileniz, sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla tadına doyamayacağınız yerler göreceğinizden emin olabilirsiniz.

Keşfetmeye Doyamayacağınız Adım Adım Balkan Turu

Adım adım Balkan turu yapabilmek için iletişim ve bilgi adresi gezigo.com 7/24 çalışmaktadır. Bulunduğunuz yerden ziyaret ederek rezervasyon yapabilirsiniz. Konforlu ve güvenli Balkan Turu yolculuğunuzu rehber eşliğinde yapabilirsiniz. 

Balkanlar Neredir?

Balkan turuna katılarak unutulmaz seyahatinizde, deniz kıyısı, dağlık, düzlük ve koruma altına alınan muhteşem yerler bulunmaktadır. Balkanlar olarak tanımlanan coğrafi bölgede bulunan yerler;

 • Ohrid, Makedonya,
 • Belgrad- Sırbistan,
 • Saray Bosna, Bosna- Hersek,
 • Budva, Karadağ,
 • Prizren- Kosova,
 • Sofya- Bulgaristan bulunmaktadır.

Güneybatıda İyon Denizi ve Adriyatik Denizi, Güneyinde Akdeniz, Doğusunda Karadeniz, Güney Doğuda Ege Denizi, Marmara Denizi yer almaktadır. Yarımada konumu ve coğrafi güzellikleriyle görülmeyi en çok hak eden tarihi ve turistik bölgedir. Boğazlar, nehirler, kültür, tarih ve etnik yapısıyla görülmeye değer cennet köşelerdir.

Balkan Turunda Gezilecek Yerler

Belgrad- Sırbistan

Doğası ve tarihi dokusuyla muhteşem bir yaşam alanıdır. Hayallerinizi aşan güzellikler, kültürel zenginlikler arasında doyumsuz anlar yaşayabilirsiniz. Belgrad, nüfusu 2 milyonu aşan, bol yeşili ve her tonuyla oksijen depolayabilirsiniz. Bulunduğunuz yerden ayrılmadan hemen gezigo.com’ a giriş yaparak Balkan turu fırsatını yakalayabilirsiniz. Görülecek yerler arasında;

 • Belgrad Kalesi,
 • Nikola Tesla Müzesi,
 • Aziz Sava katedrali,
 • Ruzica Kilisesi bulunmaktadır.

Siz de tarihe tanıklık eden muhteşem yerleri görerek kültür birikiminizi zenginleştirebilirsiniz. Ayrıca eşsiz lezzetlerinden tadarak, damaklarınızı şenlendirebilirsiniz.

Karadağ- Budva

Karadağ bölgesinde bulunan en güzel şehirlerden biri olan Budva, tam olarak deniz-kum-güneş üçlüsünün kanıtıdır. Karadağ’ da tatil cenneti olarak bilinen Budva’ da yüksek konforlu bir tatil yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu muhteşem tura katılabileceğiniz en doğru adres gezigo.com’ dur. Hemen rezervasyonunuzu yaparak bu cennet köşeleri görebilme şansını yakalayabilirsiniz.

 Budva’ da görülecek yerler;

 • Morgan plajı,
 • Sveti Nikola Adası,
 • Jaz Plajı ön sıralarda bulunmaktadır.

Tadına bakmadan geçilmemesi gerekenler arasında et yemekleri, ızgara türleri ve enfes balıklar sizlerin beğenisini beklemektedir.

Saray Bosna- Bosna- Hersek

Bosna Hersek, gezip görülmesi, eşsiz güzellikleri görülmesi gereken şehirlerarasındadır. Bosna Hersek, doyumsuz lezzetler, göz alıcı güzellikleriyle sevenlerini beklemektedir. Bosna Hersek Ulusal Müzesi, Baş çarşı ve Gazi Hüsrev Bey Camii görülmeden geçilmemesi gerekenler arasındadır.

Börekler, çorbalar yöresel tarhanası ve et yemekleri damak çatlatan cinsten lezzetler olarak sunulmaktadır. Saray Bosna, Bosna Hersek' in Başkentidir. Benzersiz lezzetler, görülmeye değer kültürel zenginliklerle görenleri hayran bırakmaktadır. Siz de aile ve sevdiklerinizle birlikte Balkan turu keyfi yaşayabilir, objektifinize unutulmaz kareler takılacağından emin olabilirsiniz. 

Balkan Turu Fiyatları 

Adım Adım Balkon turuna katılarak hayatınızın en güzel gezisini yapabilirsiniz. Gezinize, konforlu araçlar, rahat ve güvenli konaklama mekanları ve tüm sağlık ve hijyen önlemleriyle devam edebilirsiniz. Bölgeye hâkim rehberler, güvenli ve keyifli yolculuklarınızın keyfini uzun yıllar unutamayacaksınız.

Balkan turu fiyatlarını merak edenler, minimum düşük fiyata maksimum tur konforu yaşayacağından emin olabilirler. Gezi rotanızda gezip görülmesi gereken yerler, tadılması gereken lezzetleri mutlaka tadarak yeni lezzet keşifleri yapabilirsiniz.

Balkan Turu fırsatları arasında gezip görülecek yerler arasında Makedonya, Karadağ, Sırbistan, Saray Bosna ve Bulgaristan öncelikle görülmelidir. Gezigo.com adım adım Balkan Turu için en güvenli adrestir. Siz de bu keyifli ve konforlu seyahat planınızı ajandanıza hemen ekleyerek doyumsuz tarih ve kültür gezinizi yapabilirsiniz.

Turlarımız ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: