Cep Telefonu
E-posta

İstanbul Tur, İstanbul Çıkışlı Turlar, Tur Fiyatları

...
İstanbul Tur, İstanbul Çıkışlı Turlar, Tur Fiyatları
İstanbul Tur, İstanbul Çıkışlı Turlar, Tur Fiyatları
Aktif Turlarımız
PRAG TURU
ARNAVUTLUK SAHİLİ VE İYONYA KIYILARI TURU
GÜNÜBİRLİK GÖKÇEADA TURU
GÜNÜBİRLİK THASSOS ADASI TURU
YAZ AYLARININ GÖZDE ROTASI LİKYA
GÜNÜBİRLİK BULGARİSTAN - VARNA - NESSEBAR - BURGAS TURU
VİZESİZ BUDVA TURU
DALMAÇYA VE ADRİYATİK KIYILARI TURU
BAŞTANBAŞA İSPANYA ENDÜLÜS TURU
ÖZBEKİSTAN RÜYASI TURU
HER ŞEY DAHİL FAS KRALİYET ŞEHİRLERİ TURU
VİZESİZ UÇAKLI BOSNA - KARADAĞ TURU
VİZESİZ ADIM ADIM BÜYÜK BALKAN TURU
VİZESİZ BALKAN ÜÇLÜSÜ
KURBAN BAYRAMINA ÖZEL VİZESİZ BELGRAD TURU
Selanik – Kavala – Atina Turu
ROMANTİK ÜÇLÜ SLOVENYA – AVUSTURYA – İTALYA
THASSOS ADASI VE PLAJLAR TURU 3 GECE ADA KONAKLAMALI
OTOBÜSLÜ GÜNEY İTALYA VE SİCİLYA TURU
BAŞTAN SONRA BATUM`LU KARADENİZ TURU
ADIM ADIM BATUM`LU KARADENİZ TURU
SELANİK KAVALA TURU
BAŞTAN BAŞA ORTA AVRUPA TURU
Büyük Avrupa Turu 13 Ülke - 11 Başkent - 27 Şehir
GÖKÇEADA VE BOZCAADA TURU
Sharm El Sheikh Turu Thy İle
HALKİDİKİ SELANİK KAVALA VE THASSOS ADASI TURU
BÜYÜK İTALYA TURU
KISA BALKAN TURU
ADIM ADIM BALKAN TURU
ROMANYA - TRANSİLVANYA ve ŞATOLAR TURU
İSTANBUL ADALAR TURU
GÜNEŞİN EN SON BATTIĞI YER : GÖKÇEADA TURU
Kastamonu Küre Dağları Horma Valla Kanyonları ve Safranbolu Turu
EGE`nin EŞSİZ GÜZELİ İZMİR
Günübirlik Bozcaada Turu
Yaz Aylarının Gözde Rotası Likya

Ailenizle ve arkadaşlarınızla İstanbul çıkışlı günübirlik turlarla yeni yerleri keşfedebilir, eğlenceli anılar biriktirebilirsiniz. Bir günlüğüne de olsa, çalışma temposundan ve kalabalık şehir hayatından uzaklaşmak isteyenlerin tercih ettiği, sınırlı vakitte pek çok farklı destinasyonu gezip, farklı mutfakları deneyimleme fırsatı yakalayabileceğiniz İstanbul çıkışlı turlara çok ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Günübirlik turların, diğer tatil ve gezi seçeneklerinden çok daha ekonomik olduğunu söyleyebiliriz. Rehberlik hizmetleri , ulaşım hizmeti ve yeme-içme maliyetleri tek bir pakette sunulan gezi turlarıyla tüm gününüzü doya doya yaşayabileceğiniz organizasyonlara katılım sağlayabilirsiniz. Günübirlik tekne turları, günübirlik kültür turu, günübirlik boğaz türü ve pek çok farklı tur seçeneği bulunmaktadır. Ne tür bir geziden hoşlandığınıza göre turlara göz atarak dilediğinizi seçebilmeniz mümkün.

Beylikdüzü Çıkışlı Turlar

İstanbul Beylikdüzü çıkışlı günübirlik turlar, Marmara Bölgesi başta olmak üzere Karadeniz, Ege ve İç Anadolu Bölgeleri’nden yakın konumda olanları kapsayan gezileri içine almaktadır. Beylikdüzü çıkışlı turlara katılım sağlayan müşterilerimiz, gezi öncesi belirlenen adreste ve saatte hazır bulunmalıdır. Sapanca Maşukiye turları, günübirlik Yedigöller turları ve hafta sonları çokça tercih edilen Adalar turları, Beylikdüzü’nde en çok tercih edilen turlar arasında yer almaktadır. Kısa zamanda onlarca farklı doğal güzelliği, tarihi yapıyı ve kültürel anlamda size katkı sağlayacak pek çok destinasyonu bu tür turlarla gezip görebilirsiniz.  

GeziGo gezginleri tarafından büyük ilgi gören Beylikdüzü çıkışlı tatil turlarıyla İstanbul’a yakın keşfedilmeyi bekleyen noktaları ziyaret edebilirsiniz. Beylikdüzü’nde yaşayan misafirlerimiz için özel olarak düzenlediğimiz bu turlar, ekonomik fiyatlarla pek çok aileye hitap etmektedir. Aynı zamanda arkadaş grupları ve sosyal gruplar tarafından da rağbet görmektedir. Başlangıç ve bitiş noktaları Beylikdüzü’nde olduğu için; bu ilçede yaşayanların kolaylıkla katılabildiği İstanbul çıkışlı gezi programları ile bambaşka yerleri keşfedebilirsiniz. İşte değerlendirmek isteyeceğiniz bazı turlar:

 • Ayvalık tekne turu
 • Safranbolu - Amasra turu
 • İstanbul Adalar ve tekne turu
 • Nostaljik Kütahya tren turu
 • Sapanca - Ormanya - Maşukiye turu
 • İstanbul Camiler ve Kültür turu
 • Bolu – Sapanca - İznik turu

Silivri Çıkışlı Turlar

İstanbul’un bir diğer tur başlangıç noktalarından birisi olan Silivri; bölgeye yakın vatandaşlar tarafından gezi rotaları için bir seçenek haline geldi. Bazen Marmara Bölgesi’nin doğal güzelliklerine şahit olmak isteyenler, bazen Hafta sonunu veya resmi tatili Adalar gibi denizle iç içe geçirmek isteyenler veya Karadeniz turları ile yeşili ve maviyi aynı anda hissetmek isteyenler için Silivri çıkışlı günübirlik turlar tercih ediliyor. Ege Akdeniz turları ve hemen her mevsim yoğun talep gören Anadolu turları, Gap turları veya Kapadokya turlarıyla GeziGo’nun ayrıcalıklı rotalarında unutulmayacak anılar biriktirebilirsiniz.  

Silivri çıkışlı günübirlik turlar, Silivri çıkışlı bir gece konaklamalı turlar, Silivri çıkışlı her şey dahil turlar şeklinde kategorilere ayrılan gezi programlarımız aracılığı ile tatil günlerinizi anlamlı hale getirebilirsiniz. Başlangıç ve bitiş noktaları Silivri olan bu turlar, hemen her hafta düzenlenen etkinliklerle yılın tüm dönemlerinde tercih edilebiliyor. Ekonomik olduğu kadar zengin içerikleri ile bir geziden beklediğiniz hemen her şeyi içeren tatil programlarımızı tercih ederek; doğayı yeniden keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Büyükçekmece Çıkışlı Turlar

Doğayı keşfedebileceğiniz ve sizler için yeni maceraların başlangıç noktası olabilecek Büyükçekmece, GeziGo seyahat acentemizin gezi rotalarına dahil ettiği lokasyonlardan birisidir. Büyükçekmece çıkışlı turlarda Yedigöller, İznik, Sapanca, Yedigöller, Çanakkale ve Marmara Bölgesi’ne yakın pek çok önemli yer gezilip görülebilmektedir. Nasıl bir gezi programı sizin için uygun, ne tür bir tatil seçeneğinden hoşlanıyorsunuz, aileniz veya sevdiklerinizin fikirleri neler, bunları belirledikten sonra artık tatiliniz için katılabileceğiniz bir tur seçebilirsiniz. 

Büyükçekmece’den başlayarak, günübirlik veya tek gece konaklamalı olarak düzenlenen gezi programlarımızda, rehberlik hizmeti, yeme-içme hizmetleri, eğer konaklama mevcutsa konaklama hizmeti, ulaşım, vb. pek çok hizmet turlara dahildir. Müşteriler yalnızca tur kapsamında belirtilen tutar kadar faturalandırılır. Tur fiyatlarının çok ekonomik olması, günübirlik turların en çok tercih edilme nedenlerinden birisidir. 

Esenyurt Çıkışlı Turlar

Konforlu ulaşım araçlarıyla ve kapsamlı bir gezi programı ile tasarlanmış özel bir tura dahil olmak için ekonomik fiyatlarla satın alabileceğiniz Esenyurt çıkışlı turları tercih edebilirsiniz. Özgürce gezebileceğiniz pek çok destinasyona, dilediğiniz yerlerde mola verebileceğiniz rotalara, doyasıya eğlenebileceğiniz, ailenizle ve arkadaşlarınızla keyifli anılar biriktirebileceğiniz gezi turlarımızla tatil günlerinizi değerlendirebilirsiniz. Esenyurt çıkışlı günübirlik turlar, şu tür gezi rotalarını kapsamaktadır:

 • Yedigöller, Ormanya, Maşukiye, Abant Esenyurt çıkışlı turlar
 • Bursa, Mudanya, İznik, Trilye günübirlik turlar
 • Eskişehir Odunpazarı günübirlik turlar
 • Batı Karadeniz turları
 • Topuk Yaylası ve Güzeldere Şelalesi turları
 • Gölyazı günübirlik gezi turları
 • Polonezköy, Şile ve Ağva günübirlik Esenyurt çıkışlı turlar
 • Kapadokya turları
 • Sada Gölü ve Lavanta Bahçeleri günübirlik turlar

Eğer gezi planınızı kısa süreli tutmak zorundaysanız ve günübirlik gezebileceğiniz özel rotalar arıyorsanız, GeziGo’nun ekonomik tatil turlarına göz atabilirsiniz. Gezi için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri tek bir noktadan temin ederek, her şey dahil, dolu dolu bir seyahat ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Aynı gün içerisinde belirlenen noktaların tümüne uğrayan ve bu sayede kısa süreli tatillerde bile zengin bir gezi programına dahil olmanızı sağlayan günübirlik tatil turları, dilediğiniz gezi seçeneğini sizlere sunuyor. 

Üsküdar Çıkışlı Turlar

Tarihi geçmişine tanık olarak zamanda yolculuk yapabileceğiniz, doğal güzelliklerini seyrederek coğrafyamızın ne kadar özel olduğunu anlayabileceğiniz, enfes kültürel lezzetleri deneyimleyerek yeni tatlar keşfedebileceğiniz gezi programlarımızla vaktinizi en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. Muhteşem göller, ayrılmak istemeyeceğiniz doğal parklar, en özel manzaralar ve tarihin en ihtişamlı yapıları gibi birbirinden farklı rotaları GeziGo ile keşfedebilirsiniz. Üsküdar’da yaşayan müşterilerimiz için özel olarak geliştirdiğimiz Üsküdar çıkışlı turlarımıza katılarak; tatil günlerinizi eğlenceli hale getirebilirsiniz. Dilerseniz bir hafta sonu kaçamağı yaparak, dilerseniz bayramlarda, yıl başında veya bir resmi tatil gününde ailenizle birlikte yeni bir yolculuğa yelken açabilirsiniz.

Yüzmeyi ve denizle iç içe olmayı sevenler için Karadeniz, Mudanya, Trilye, Balıkesir, vb. plajı olan tatil merkezleri tercih edilirken; doğal güzellikleri için Abant Gölü, YediGöller, Karadeniz yaylaları, vb. destinasyonlar tercih edilebilir. Ayrıca eski tarihi ve pek çok medeniyete ev sahipliği yapmış olmasından dolayı Safranbolu, İznik, Bursa, vb. önemli noktaları günübirlik gezi turlarınıza dahil edebilirsiniz. Eğer geziye birden çok kişi katılmayı düşünüyorsanız, diğerlerinin de fikrini alarak ortak bir karara varabilirsiniz. Seçiminiz ne olursa olsun, konforunuz için en ince ayrıntısına kadar düşünülerek oluşturulan GeziGo Üsküdar çıkışlı günübirlik turlarımızda kendinize yer bulabilirsiniz. Web sayfamızdan, turlara ait gerekli tüm bilgi ve detaylara ulaşabilirsiniz. Tur fiyatları, program kapsamı, gidiş ve dönüş tarihleri, uğranacak olan noktalar, hangi ulaşım araçlarının kullanılacağı, kendinize ayırabileceğiniz süre, vb. detaylarla ilgili bilgi almak için tur sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca merak ettiğiniz diğer konularda bilgi almak için web sitemizde yer alan iletişim bilgileri aracılığı ile müşteri temsilcilerimizle görüşme sağlayabilirsiniz.

Ümraniye Çıkışlı Turlar

İstanbul Ümraniye çıkışlı turlarımızla, gezi başlangıç ve bitik noktaları için yaşadığınız bölgeden ayrılmanız gerekmiyor. Kısa süren ve bolca gezi rotasını içerisinde barındıran günübirlik gezi programlarımız için start noktalarından birisi de Ümraniye’dir. Yaz ve kış ayları için mevsimsel olarak tercih edilen veya her mevsim gidilebilecek tatil merkezleri için GeziGo’nun uygun fiyatlı günübirlik gezilerine katılım sağlayabilirsiniz. Her bütçe ve her kesime hitap eden tatil seçeneklerini bir arada sunan GeziGo’nun Ümraniye çıkışlı gezi turları, şu tür programları içine almaktadır:

 • Günübirlik Çanakkale Şehitlik turu
 • Günübirlik Uludağ turu
 • Günübirlik Eskişehir Odunpazarı turu
 • Günübirlik Düzce Şelaleleri ve Topuk Yaylası turu
 • Günübirlik Hobbit Evleri turları
 • Günübirlik Sapanca Maşukiye turları
 • Yedigöller turu

Ayrıca Trakya’nın tarihi ile ünlü Edirne’yi baştan aşağı gezebileceğiniz günübirlik Edirne tur programları ile sınırlı tatil sürecinizi en verimli şekilde değerlendirebilirsiniz. 

Kadıköy Çıkışlı Turlar

Kadıköy’den kalkan ve yine Kadıköy’de noktalanan günübirlik turlarımızdan dilediğinizi seçebilirsiniz. Tatil günlerinde yeni yerler keşfetmek ve bunu yaparken de en ekonomik alternatiflere odaklananlar için yoğun talep gören Kadıköy çıkışlı turlarımız, yılın her döneminde müşterilerini ağırlamaktadır. Bir tatil programı için tüm  gereksinimleriniz düşünülerek, titiz bir şekilde planlanan günübirlik turlarımıza dilediğiniz kadar kontenjanla katılabilirsiniz. İstanbul’dan kalktığı ve günübirlik olduğu ortalama 250 km ile sınırlandırılan bu turlarda, Marmara Bölgesi ve çevresindeki doğal güzellikler, tarihi destinasyonlar, tatil merkezleri ve insanlar tarafından popüler olan pek çok il, ilçe, semt, kasaba, milli park veya tamamen kendine has bir rota gezilip görülebilir. Kadıköy çıkışlı bazı turlar:

 • Bursa günübirlik tarihi ve kültürel tatil turu
 • Günübirlik Edine turu
 • Şil, Ağva, Polonezköy turu
 • Günübirlik Yedigöller turu
 • Güzeldere Şelalesi, Topuk Yaylası turu
 • Bursa İznik Turu
 • Eskişehir Odunpazarı turu
 • Safranbolu ve Amasra turu
 • Günübirlik Dupnisa Mağarası - İğneada turu
 • Cam Teras – Ormanya - Hobit Evleri - Ters Ev turu
 • Sapanca Abant Gölleri turu
Turlarımız ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: