Cep Telefonu
E-posta

Işıl Işıl Drama Noel Baba Köyü' Ne Romantik Yolculuk

...
Işıl Işıl Drama Noel Baba Köyü' Ne Romantik Yolculuk
Işıl Işıl Drama Noel Baba Köyü' Ne Romantik Yolculuk

Gezi takvimine Drama Noel Baba Köyünü eklemeyenler doğası, tarihi dokusu, kültür ve romantizmin doruğundaki güzelliklerden eksik kalacaktır. Yunanistan’da bulunan Kavala şehri, turistler için görülmeye değer görsel sahne olarak gezilebilmektedir.

Işıl Işıl Drama Noel Baba Köyü' Ne Romantik Yolculuk

Gezi takviminizde yer açacağınız Drama Noel Baba Köyü mutlaka bulunmalıdır, gezigo.com aracılığıyla deneyimleyeceğiniz muhteşem tur şansını hemen yakalayabilirsiniz. Uzun yıllardan bu yana düzenlenen Drama Belediyesi etkinlikleri yeni yılı en güzel karşılama sahnesi olarak anılmaktadır. 

Yeni Yılı Drama Noel Baba Köyü’nde Karşılayabilirsiniz

Noel Baba Köyü olarak bilinen Drama her yıl muhteşem bir sihirli sahneye dönüştürülüyor. Romantizm ve kültürel zenginliğin zirvesini görerek kendiniz ve sevdiklerinize hediye ederek muhteşem anılar biriktirebilirsiniz. Kavala Noel Baba Köyü ve Jumbo AVM turu katılımcılarımızla sabah 05:00 te hareket ediyoruz. Çıkış noktasında pasaport- gümrük işlemleri devamında İpsala sınır kapısına varmaktayız.

Oradan Yunanistan’ a giriş yaparak ilk gezi durağımız Kavala’ da panoramik şehir turu yapıyoruz. Su kemerleri, şehir kalesi, 18 kubbeli imarethane ve Kavalalı Mehmet Ali Paşa evini ziyaret ederek Bizans kalesi- Liman arası gezimizi tamamlıyoruz. Daha sonra JUMBO AVM molası veriyoruz. 40 dakikalık AVM molasından sonra Drama’ ya varmaktayız.

Drama Yunanistan’da bulunan en güzel ve kültürel zenginliği en yüksek şehirdir. Son yıllarda ise tamamen yeni yıl temalı bir sahneye dönüştürülerek görenleri hayran bırakıyor. Siz de bu eşsiz tur deneyiminizi gezigo.com ile yapabilir, kendinizi masal diyarına bırakabilirsiniz.

Noel Baba Sahnesi olarak hazırlanan Drama merkezinde kurulan Düşler Ülkesi konsepti 2022 yılında 17. Kez izleyenleri büyülemeye hazırlandı. Drama Belediyesinin hazırladığı The Dreamland etkinlikleri görenleri masal diyarlarından perili rüya alemlerine hayali yolculuklar yaptırmaktadır.

2022 Drama Noel Baba Köyü

Yunanistan’ da bulunan tarihi Drama şehri uzun yıllardan bu güne Noel Baba konseptiyle donatılmaktadır. Aralık ayı başından Ocak ayına kadar devam eden muhteşem bir sahneye dönüşen Drama etkinlikleri Noel sezonunu açmış bulunmaktadır. Biz gezigo.com olarak siz değerli misafirlerimizi bu dünyanın en güzel masal diyarıyla tanıştırmak istiyoruz.

17.Yılını kutlayıp, sayısız konuk ağırlayan etkinlikler, ren geyikleri, kardan adamlar, periler ve Noel Babasıyla yaşamaya devam ediyor. Noel Baba köyünde ahşap evler, köprüler ve patikalardan geçerek Noel Baba evine varıyor. Bacalardan yükselen Noel ezgileri, etrafınızda Lilyumlar, gölcükler, daracık patikalara girerek bayram havasından derin ve unutulmaz nefesler alabilirsiniz.

Her yıl şehir merkezinde kurulan büyülü şölen görenlerin yüzünü güldürmekle kalmıyor. Sıcacık bakışlar, gülen yüzlerin hasretini bir anda yok ediyor. Siz de çocuklarınız ve bu büyülü atmosferin içinde kendisi görmekten mutlu olacağını düşündüklerinizi sahnenin tam ortasına bırakabilirsiniz. Noel Baba evinden, Peri masalı evine, Elfler atölyesine oradan maceralar evini ziyaret ederek adeta rüyadan uyanırcasına Çorlu dönüş yolculuğuna geçiyoruz.

Rüyalar Ülkesi

Yunanistan Drama şehrinde kurulan Oneiroupolis The Dreamland (Rüyalar Ülkesi), göz alıcı güzellikleri ve Noel Baba temasıyla misafirlerini hayal dünyasına çekmektedir. Siz de bu muhteşem masal diyarını görmek istiyorsanız vakit kaybetmeden gezigo.com’u ziyaret ederek tur katılımcısı olabilirsiniz. En yakın tarihte yaşayabileceğiniz eşsiz güzellikler arasında kendinizden geçeceğinizden emin olabilirsiniz.

Özgürlük Parkı olarak adlandırılan şehir merkezinden başlamak üzere bütün şehir masal diyarına dönüşmektedir. Pek çok gönüllüyle Belediye personelinin emeğiyle kurulan etkinlikler yeni yılı en güzel karşılama konsepti olarak görülmektedir.

Noel Baba evi, Drama Köprüsü tarihi ve kültürel dokusuyla korunmakta ve konuklarını masal diyarına taşımaktadır. Büyülü atmosferden nasibini alarak unutulmaz bir tur deneyimi yaşayabilmek çok kolaylaştı. Bulunduğunuz yerden giriş yaparak Işıl Işıl Drama Noel Baba Köyü' ne Romantik yolculuğunuzu netleştirebilirsiniz.

Turlarımız ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: