Cep Telefonu
E-posta

Çerkezköy Tur, Çerkezköy Çıkışlı Turlar, Tur Fiyatları

...
Çerkezköy Tur, Çerkezköy Çıkışlı Turlar, Tur Fiyatları
Çerkezköy Tur, Çerkezköy Çıkışlı Turlar, Tur Fiyatları
Aktif Turlarımız
PRAG TURU
ARNAVUTLUK SAHİLİ VE İYONYA KIYILARI TURU
GÜNÜBİRLİK GÖKÇEADA TURU
GÜNÜBİRLİK THASSOS ADASI TURU
YAZ AYLARININ GÖZDE ROTASI LİKYA
GÜNÜBİRLİK BULGARİSTAN - VARNA - NESSEBAR - BURGAS TURU
VİZESİZ BUDVA TURU
DALMAÇYA VE ADRİYATİK KIYILARI TURU
BAŞTANBAŞA İSPANYA ENDÜLÜS TURU
ÖZBEKİSTAN RÜYASI TURU
HER ŞEY DAHİL FAS KRALİYET ŞEHİRLERİ TURU
VİZESİZ UÇAKLI BOSNA - KARADAĞ TURU
VİZESİZ ADIM ADIM BÜYÜK BALKAN TURU
VİZESİZ BALKAN ÜÇLÜSÜ
KURBAN BAYRAMINA ÖZEL VİZESİZ BELGRAD TURU
Selanik – Kavala – Atina Turu
ROMANTİK ÜÇLÜ SLOVENYA – AVUSTURYA – İTALYA
THASSOS ADASI VE PLAJLAR TURU 3 GECE ADA KONAKLAMALI
OTOBÜSLÜ GÜNEY İTALYA VE SİCİLYA TURU
BAŞTAN SONRA BATUM`LU KARADENİZ TURU
ADIM ADIM BATUM`LU KARADENİZ TURU
SELANİK KAVALA TURU
BAŞTAN BAŞA ORTA AVRUPA TURU
Büyük Avrupa Turu 13 Ülke - 11 Başkent - 27 Şehir
GÖKÇEADA VE BOZCAADA TURU
Sharm El Sheikh Turu Thy İle
HALKİDİKİ SELANİK KAVALA VE THASSOS ADASI TURU
BÜYÜK İTALYA TURU
KISA BALKAN TURU
ADIM ADIM BALKAN TURU
ROMANYA - TRANSİLVANYA ve ŞATOLAR TURU
İSTANBUL ADALAR TURU
GÜNEŞİN EN SON BATTIĞI YER : GÖKÇEADA TURU
Kastamonu Küre Dağları Horma Valla Kanyonları ve Safranbolu Turu
EGE`nin EŞSİZ GÜZELİ İZMİR
Günübirlik Bozcaada Turu
Yaz Aylarının Gözde Rotası Likya

Çerkezköy tur denildiğinde akla gelen ilk firma olan GeziGo, tatil severlerin ilgi duyacağı yurtiçi ve yurtdışı turlarla sayısız tatil programını müşterileriyle buluşturuyor. Ülkemizin ve dünyanın önde gelen destinasyonlarını uygun maliyetlerle, bol ekstralarla ve deneyimli bir rehberle gezip görmeyi düşünenler için tatil turları ve tatil paketleri tasarlıyor.

Çerkezköy Tur Şirketleri

Her yıl giderek artan tur şirketleri, konuklarına geniş ürün yelpazesine sahip turlar geliştirirken, GeziGo olarak sektörün yenilikçi gelişmelerini yakından takip ediyor ve müşteri odaklı hizmet veriyoruz. Uygun fiyat, kapsamlı rota bilgisi, uzman ekip, kaliteli hizmet anlayışıyla sunduğumuz tur paketlerinde Çerkezköy’ün en çok tercih edilen tur şirketi olma amacımız doğrultusunda faaliyetlerimize devam ediyoruz. 

Çerkezköy bölgesinde hangi amaçla olursa olsun bir tur şirketine ihtiyaç duyan vatandaşlara, özel turlar, yurtiçi turlar, gezi turları, haftasonu turlar, günü birlik turlar ve yurtdışı turlar gibi farklı tur seçenekleri sunan GeziGo, profesyonel ekibiyle yanınızda. Kültürel geziler, spor müsabakaları, eğlence aktiviteleri, eğitim ve benzeri gezi organizasyonları için kapsamlı çalışmalar yürütüyoruz. 

 • Geniş kapsamlı tur seçenekleri,
 • Özelleştirilebilir turlar,
 • Zengin ulaşım seçenekleri,
 • Kaliteli konaklama hizmetlerine erişim,
 • Gidiş-dönüş temel tur gereksinimlerin karşılanması,
 • Yüzlerce farklı turizm firmasıyla yapılan ekonomik anlaşmalar,
 • Güvenli ödeme seçenekleri.

Kaliteli bir tur şirketinden beklenen tüm özellikleri eksiksiz olarak sağlayan GeziGo, organizasyonlarınız için uygun maliyetli anlaşmalar yapabileceğiniz bir firma olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 

Çerkezköy Turizm Acentaları

Turizm söz konusu olduğunda, GeziGo Çerkezköy turizm acentesi olarak amacımız müşterilerimizin rahat ve konforlu bir şekilde seyahat edebilmelerini sağlamak ve katılım sağlanan organizasyon boyunca keyifli vakit geçirebilmelerine olanak sunmaktır. 

Çerkezköy turizm acentaları arasında lider konumda yer alan firmamız, şu tür acente hizmetleriyle kullanıcı kitlesini artırmaya çalışmaktadır:

 • Kültürel gezi turları,
 • Ülkemizin hemen her bölgesini kapsayan bölgesel turlar,
 • Yaz aylarında düzenlenen yaz tatili turları,
 • Sömestr tatil turları,
 • Haftasonları 1-2 gün zaman dilimli turlar,
 • Marmara Bölgesi tatil turları,
 • Eğlence turları,
 • Çiftler için balayı turları,
 • Özelleştirilebilir tatil turları.

10042 numaralı TÜRSAB A grubu acentesi olan Çorlu Tur firması GeziGo, faaliyet alanını geniş tutarak herkes için tatil anlayışını benimsemektedir. Uzun veya kısa zaman aralıklı programlarla yaz ve kış aylarında sık sık düzenlenen turlara katılımı kolay hale getirmektedir. Web sitemizde yer alan iletişim kanallarını kullanarak; turlarımız, fiyat seçenekleri, tur tarihleri, güzergahlar, özelleştirilebilir organizasyonlar, vb. konularda bilgi alabilirsiniz.

Çerkezköy Tur Acenteleri

Çerkezköy’ün ödene gelen tur acantalarından olan GeziGo, müşterilerine kendi oluşturduğu gezi paketleri, tatil turları, haftasonu turlar, yurtiçi ve yurtdışı turlarla hizmet vermektedir. Bu tür turlarda kaliteli konaklama hizmetlerini anlaşmalı olduğumuz firmalarla sağlamaktayız. Tatil süresince kalkış, varış ve diğer noktalarla ilgili planlamayı kapsamlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. 

Zamanı kısıtlı olanlar için günübirlik tatil turları ve haftasonu tatil turları ilgi görürken; daha geniş tatil süreçlerinde Akdeniz tatil turları, Ege Bölgesi tatil turları, Karadeniz tatil turları, GAP tatil turları gibi seçenekler değerlendirilmektedir. Marmara Bölgesi ve yakınlarına gerçekleştirilecek olan kısa tatil turlarında bir veya iki gün içinde birçok farklı destinasyonu görme imkanı sağlamaktayız. Bu sayede sınırlı zaman dilimlerinde katılımcılarımızın zamanını iyi değerlendirmesine olanak sunuyoruz.

GeziGo olarak Çerkezköy tur acenteleri hizmetleri dahilinde yurtiçinde şu tür tatil paketleri oluşturuyoruz:

 • İstanbul Adalar Turu
 • Fethiye Likya Turu
 • Gündeydoğu Anadolu GAP Turu
 • İğneada Tatil Turu
 • Peri Bacaları Turu
 • Her mevsim tercih edilebilecek Karadeniz Turları
 • Salda Gölü Turu
 • Gökçeda Turu
 • Gönen Kaplıcaları Turu
 • Bozcaada Turu
 • Saklıgöl Turu
 • Şile, Ağva ve Polonezköy Turları
 • Doğu Anadolu Turu
 • Abant Yedigöller Turu

Tatil turlarımıza konuk olan müşterilerimizin ihtiyaç duyabilecekleri tüm ulaşım, konaklama, yeme-içme, eğlence, destinasyonlara giriş işlemleri, vb. hizmetleri deneyimli ekibimizle kusursuz olarak gerçekleştiriyoruz. Size sadece tatiliniz boyunca güzel anılar biriktirmek, sevdiklerinizle, yakınlarınızla, ailenizle veya yalnız bir şekilde güzel zaman geçirmek kalıyor. 

Çerkezköy Seyahat Acentası

Çerkezköy seyahat acantası olarak konuklarımızın turlarımızda geçireceği zamanın kalitesini artırmak, konaklama ve ulaşım gibi temel tatil gereksinimlerine ek olarak yeme-içme ve diğer faaliyetler için anlaşmalı olduğumuz kaliteli firmalarla ekonomik bir hizmet anlayışını ortaya koymak için uzman ekibimizle derinlemesine planlama yapıyoruz. Tatilin başladığı noktadan varış noktasına, orada gerçekleştirilecek etkinliklerden gidilecek destinasyonlara ve son olarak dönüş güzergahına kadar tüm hizmetleri konforlu, güvenli ve sorunsuz şekilde yapabilmenize olanak sunuyoruz.

GeziGo Çerkezköy seyahat acentemiz, müşterilerine web sitesi, sosyal medya, sabit iletişim numarası ve WhatsApp uygulaması üzerinden iletişim hizmetleri sunmaktadır. Turlarımız hakkında bilgi almak ve merak ettiklerinizi sormak için istediğiniz herhangi bir kanalı kullanabilirsiniz. Ayrıca popüler tatil turları, günübirlik ve haftasonu tatil turları, yurtiçi ve yurtdışı turlar gibi alt hizmetlerimizle alakalı olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yılların verdiği tatil turları deneyimini, profesyonel kadrosu ile bir araya getirerek müşterileriyle buluşturan GeziGo, küçük çaplı organizasyonlardan büyük çaplı organizasyonlara kadar tüm kategorilerde hizmet vermektedir. Önceliğimiz her zaman üstün müşteri memnuniyeti sağlamak, sektörün öncü markası olmak ve bugüne kadar tasarladığımız turlara ek olarak yepyeni maceralarla konuklarımızın anılarına ortak olmaktır. 

Turlarımız ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: