Cep Telefonu
E-posta

Thassos Adası ve Plajlar Turu

...
Thassos Adası ve Plajlar Turu
Thassos Adası ve Plajlar Turu
THASSOS ADALARI VE PLAJLAR TURU
5 Gün - 4 gece
'3 Gece Ada Konaklamalı'1. Gün

Siz değerli misafirlerimizi alarak 3 gece konaklamalı Thassos Adası Turu  için yola çıkıyoruz. Selimpaşa, Silivri güzergahı üzerinden İpsala sınır kapısına varıyoruz. Burada yapacağımız pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından gece yolculuğu ile yolumuza devam ediyoruz.

2. Gün
Thassos adası - La Scala Beach- Pachis beach
Gece yarısından sonra varacağımız İpsala sınır kapısında pasaport işlemleri için sıraya giriyor ve işlemlerimizi yaptırıyoruz. Türk kapısından geçişimizin ardından serbest bölgedeki freeshopda kısa bir alışveriş molası veriyoruz. Alışveriş sonrası Yunan kapısına hareket ediyor, gümrük işlemlerini yaptırıyor ve yolculuğumuza devam ediyoruz. Sabah saatlerinde ulaşacağımız kavala yakınlarındaki dinlenme tesisimizde kahvaltı için mola veriyoruz. Kahvaltı sonrasında Thassos adasına gitmek üzere limana hareket ediyoruz. Limandaki feribotlara binip yaklaşık 35 dakika sürecek yolculuğun ardından Thassos adasına varıyoruz. Thassos adasına varışımızın ardından adanın en meşhur plajlarından biri olan La scala beach e gidiyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda misafirlerimiz denizin kumun ve güneşin tadını çıkarabilirler. Plaj girişleri ücretsizdir, misafirler sadece plajda adlıkları yiyecek içeceklerin ücretini öder. La scala beach de ki serbest zamanımızın ardından otelimize geçip odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz için ücretsiz olarak limaneria ya gece turumuz olacaktır. Saat 8 de otelden ayrılıp gece 11 30 a kadar limaneria merkezde kalıyoruz . Sonrasında otelimize dönüp dinlenmeye geçiyoruz.
3. Gün
Thassos Adası - Aliki Beach - Giola - Taverna Gecesi
Sabah Otelde alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenleyeceğimiz Aliki Beach- Giola Turumuzu katılabilirler. (ekstra tur 10 euro ) Otelden ayrılmamızın ardından ilk  olarak adanın ünlü plajlarından Aliki beach  gidiyoruz. Plaja varışımızın ardından serbest zaman. (Şezlong şemsiye ücretleri 3-5 euro arasında değişiklik göstermektedir veya restoranlardan yemek yerseniz şezlong şemsiye ücreti ödemiyorsunuz) Dileyen misafirlerimiz rehberimiz eşliğinde Aliki beach de ayrıca antik liman , antik mermer ocağı ve yürüyüş yolunu da görebilir.  Aliki beach den saat 16:00 da ayrılarak Giola’ya gidiyoruz. Giola’ya ulaşmak için ana yolun kenarında otobüsten inip yaklaşık 20 dk lık bir yürüyüşün ardından Giola’ya varıyoruz. Giola’da havuz-denizde yüzmek için 1 saatlik zaman veriyoruz. Verilen serbest zamanın ardından tekrardan otobüsümüze yürüyüp otelimize doğru dönüşe geçiyoruz. Dileyen Misafirlerimiz için ekstra olarak Yunan taverna turu düzenlenecektir. Zengin fix menü (deniz ürünleri ağırlıklı menü ve 2 alkollü içecek) kişi başı 35 eurodur.  Akşam 8 de otelden ayrılıp eğlencenin sonlanmasının ardından gece 12-1 arası otelimize dönüşe geçiyoruz.
4. Gün
Thassos Adası - Makryammos Beach - Marble Beach
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz için Marble ve Makryammos Beach Turları düzenlenecektir.  Kişi başı 20 euro dur. Turumuza başlamamızın ardından ilk olarak Marble Beach’e gidiyoruz. Mermer ocaklarından dökülen taş ve kumlardan oluşan beyaz plaj Marble Beach’in tüm dünyada meşhur olmasını sağlamıştır. Marble Beach’de vereceğimiz fotoğraf ve deniz molasının ardından (2 saat – fazlası önerilmez) Makryammos Beach’e gidiyoruz. Makryammos Beach de şezlong şemsiye ücreti 3-5 euro arasındandır ve büyük bir tesis olduğu için her zevke uygun yiyecek,  içecek ve konfor yer almaktadır. Makryamoss Beach’de ki deniz kum güneş keyfini tamamladıktan sonra otelimize geçiyoruz.  Akşam dileyen misafirlerimiz için ücretsiz olarak Potos’a gece turumuz olacaktır. Saat 8 de otelden ayrılıp gece 11 30’a kadar Potos merkezde kalıyoruz. Sonrasında otelimize dönüp dinlenmeye geçiyoruz.
5. Gün
Thassos Adası - Golden Beach - Panagia Köyü - (Çorlu) - (İstanbul)
Sabah otelde yapacağımız kahvaltının ardından valizlerimizi otelden alıp aracımıza yerleştiriyoruz ve otelde ayrılıyoruz. Dileyen misafirlerimiz için Ekstra olarak Golden Beach ve Panagia Köyü turu yapılacaktır (ekstra tur 10 Euro). Ekstra turumuza katılmayacak misafirlerimiz için Limenas merkezde serbest zaman verilecektir. Turumuza katılan misafirlerimiz ile ilk olarak Golden Beach’e gidiyor ve deniz kum güneş keyfi için serbest zaman veriyoruz. Saat 15:00 a kadar sürecek serbest zamanımızın ardından Golden beach den ayrılıp Thassos adasının ilk yerleşim merkezi olan Panagia Köyü’ne gidiyoruz.  Kuzu çevirme ve kokoreçi ile ünlü bu köyde yemek ve alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından panagia köyünden ayrılıp limana geçiyor ve feribota binerek dönüşe geçiyoruz.  Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından türkiyeye geçiyoruz. Yolculuğumuzun sonunda siz misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olanlar

 • Lüks araçlar ile ulaşım
 • 3* ve 4* Otellerde 3 gece konaklama
 • Otellerde alınacak olan 3 sabah kahvaltısı
 • Programda dâhil olduğu açıkça belirtilen tüm şehirlerarası transferler
 • Programda dâhil olduğu belirtilen tüm turlar ve çevre gezileri
 • Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmetleri
 • Bazı bölgelerde alınması gereken lokal rehberlik hizmetleri
 • Check point ve otopark ücretleri
 • Thassos adasına gidiş - dönüş feribot bileti

 

Fiyata Dahil Olmayanlar

 • Hususi (bordo) pasaportlar için Schengen vizesi
 • Kişisel ve ekstra harcamalar
 • Öğlen Yemekleri
 • Akşam Yemekleri
 • Yemekler sırasında alınan içecekler
 • Yurt dışı çıkış harcı (150 TL)
 • İsteğe bağlı rehber ve şoför bahşişleri
 • Müze ve Ören Yeri giriş ücretleri
 • Tur programında belirtilen veya belirtilmeyen ekstra geziler
 • Dâhil olduğu açıkça belirtilmemiş her türlü hizmet
 • Seyahat Güvence Paketi
 • Vize Ücreti (150€)
BİLGİLENDİRME
Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. 
Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. 
Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilemez. 
Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar. Haftalık turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulanır. 
Araçlarımızda 3 ve 4 nolu koltuklar rehberlerimize tahsis edilir, misafirlerimize verilmemektedir. 
İki yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur. 
Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya bir üst kategoride olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. 
Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Gezigo Turizm’in sorumluluğu yoktur. 
Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Gezigo Turizm’in sorumluluğu, misafirin ise tazminat hakkı yoktur. 
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında tur ulaşımı midibus veya minibusle gerçekleştirilir. 
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Gezigo Turizm’de saklıdır. 
Turun iptali durumunda Gezigo Turizm, tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. 
Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. 
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. 
Çocuk indirimleri iki Yetişkin yanında ve tek bir çocuk için uygulanabilir. Konaklamasız turlarda çocuk indirimi uygulanmamaktadır.
0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 
Bankaya para yatırırken isminizi, gezi adını ve varsa gezi kodunu yazdırmayı lütfen unutmayınız. 
Rezervasyon için turun en az yarı bedelinin ödenmiş olması gerekmektedir.
Tur gününden önce kalan tüm tutarın ödenmesi gerekmektedir.
Turu satın almış olan tüm misafirlerimiz sitemizde bulunan GEZİGO TURİZM SATIŞ SÖZLEŞMESİ”Nİ kabul etmiş olur.
İptal ve değişiklik durumunda aynı sözleşme geçerli olacaktır.
BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DÂHİLDİR.
Turlarımız ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: