Cep Telefonu
E-posta

Romantik Üçlü Slovenya – Avusturya – İtalya Turu

...
Romantik Üçlü Slovenya – Avusturya – İtalya Turu
Romantik Üçlü Slovenya – Avusturya – İtalya Turu

ROMANTİK ÜÇLÜ
SLOVENYA – AVUSTURYA – İTALYA
LJUBLIJANA – BLED – MARİBOR – SALZBURG – HALLSTATT – GRAZ – VENEDİK

3 GECE 4 GÜN 
1 Gece Salzburg ,1 Gece Ljublijana ,1 Gece Venedik Toplam 3 Gece Konaklama Ve Kahvaltı
 
 
1. Gün
Salzburg ( Hallstatt )
Sabah saat 04:00’da İstanbul Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde siz değerli misafirimizle Türk Havayolları kontuarında buluştuktan sonra bagaj ve pasaport işlemlerini tamamlayıp Türk Havayollarının TK 1061 sefer sayılı uçuşu ile saat 06:55’te Ljublijana’ya doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saatlik bir uçuşun ardından saat 08:05’te Ljublija’ya varıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından bizleri bekleyen otobüsümüzle Avusrurya’nın Salzburg şehrine doğru hareket ediyoruz. Varışın ardından yapacağımız panoramik turda; Mozart'ın Evi, Mirabell Sarayı ve Bahçesi, Dom Katedrali, Getreidstrasse, Mozartplatz, Kleniermark göreceğimiz önemli noktalardır. Tur sonrası verilecek serbest zamanın ardından otelimize transfer ve odalara yerleşme. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Hallstatt turumuza katılabilirler (35 Euro). Avusturya’nın en önemli Alp göllerinden ve Dünya’daki en eski tuz madeninin bulunduğu Hallstatt. Hallstatt UNESCO Dünya Mirası Listesinde yer almaktadır. Adeta cennetten bir köşe olarak adlandırılan kasabada hediyelik eşya, turkuaz rengi göl kıyısında keyifli Alpler resmini seyrederken kahvenizi yudumlama fırsatı yakalayacaksınız. Müthiş doğa manzaralarına tanıklık edeceğimiz bu harika kasabada vereceğimiz serbest zamanın ardından otelimize dönüyoruz geceleme otelimizde.
2. Gün
Salzburg – Graz – ( Maribor ) – Ljublijana
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından check out işlemlerimizi tamamlayarak otelden bagajlarımızla ayrılıyoruz. İlk durağımız Avusturya’nın bir başka şehri olan Graz. Graz’a varışımızla beraber yapacağımız panoramik turun ardından yolumuza devam ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Maribor turumuza katılabilirler (30 Euro). Slovenya’nın bu muhteşem güzellikteki şehrinde yapacağımız turun ardından başkent Ljublijana’ya doğru yolumuza devam ediyoruz. Varışımız ile yapacağımız şehir turumuz kapsamında Ljublijana Kalesi, Vodnik Meydanı, Nikolaja Katedrali ile Eski meydan başlıca göreceğimiz yerlerden olacak. Tur bitimi günün yorgunluğunu atmak üzere otelimize geçiyoruz. Geceleme otelimizde.
3. Gün
Ljubljana – Venedik
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından check out işlemlerimizi tamamlayıp otelden bagajlarımızla beraber ayrılıyoruz. Yaklaşık 3 saatlik yolculuğun ardından ilk durağımız tarihte bir korsan kolonisi olarak 118 ada üzerinde kurulmuş olan Venedik. Asıl Venedik olarak bilinen aynı zamanda bu adalar içerisinde en büyüğü olan San Marco adasına ulaşmak için bizleri Troncetto limanında bekleyen özel vaporettomuza ulaşıyoruz. Deniz üzerinde yapacağımız yaklaşık yarım saatlik yolculuktan sonra adını Venedik’in koruyucu azizinden almış olan bu ada üzerindeki yürüyüş turumuza başlıyoruz. Doğal bir kanal olan ve Canale Grande olarak adlandırılan büyük kanal haricinde suni olarak yapılan birçok kanal da ada derinliklerine denizden rahatlıkla ulaşmayı sağlamaktaydı. Günümüzde bu kanallar sebebiyle ada üzerinde gezerken birçok köprü üzerinden geçmeniz gerekmektedir. Her köşesi bir tarih barındıran bu güzel yerde Dükler Sarayı, hapishane, Ahlar Köprüsü, İstanbul’dan da getirilmiş bazı eserleri barındıran San Marco Bazilikası, San Marco Meydanı, çan kulesi, astrolojik saat, Rialto Köprüsü göreceklerimizden bazılarıdır. Rehberimizin anlatımlarıyla farklı hikayelerle kendimizi farklı alemlerde bulacağımız bu güzel gezinin ardından serbest zaman. Serbest zaman sırasında Murano camından yapılan eşyaları satan dükkanlara bakabilir. Venedik ile özdeşleşmiş yüzlerce çeşit maskelerden alabilir. Keyifli kafelerde oturup orkestranın çaldığı müzik eşliğinde içeceklerinizi yudumlayabilir veya deniz mutfağının tadına bakabilirsiniz. Dileyen misafirlerimiz Venedik denince olmaz ise olmaz ekstra olarak düzenlenecek Gondol turuna katılabilirler (25 Euro). Su kanalları arasında yaklaşık yarım saat süren bu rüya gibi yolculuk herkesin hayatında en az bir kere yaşaması gereken unutulmayacak bir deneyimdir. (Gondollar 6 kişilik olup verilen fiyat kişi başıdır. Ancak siz değerli misafirlerimizin talepleri olması durumunda çiftlere özel istenirse müzik eşliği de sağlanarak gondol turu ayarlanabilmektedir. Bu özel talepleriniz için rehberimizden size özel fiyatları öğrenebilirsiniz) Serbest zamanın ardından rehberimizin verdiği saat ve yerde buluşarak özel vaporetto ile Troncetto’ya geri dönüyor ve otele gidiyoruz. Odalara yerleşmenin ardından geceleme otelimizde.
4. Gün
Venedik – ( Bled Gölü ) – Ljublijana
Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından check out işlemlerimizi tamamlayıp otelden bagajlarımız ile ayrılıyoruz. Dileyen misafirlerimiz yol üzerinde ekstra olarak düzenlenecek olan Bled Gölü turuna katılabilirler (30 Euro). Slovenya’nın en güzel göllerinden biri olan Bled Gölü’nü görmek için yolumuza devam ediyoruz. Eski bir buzul gölü olan Bled, Avrupa jet sosyetesinin ve turistlerin uğrak noktasıdır. Burada vereceğimiz serbest zamanda gölde sandal turu yapabilir, gölün etrafında fayton ile gezebilir, yürüyüş parkurlarında keyifli bir gezintiye çıkabilirsiniz. Bled Gölü’ne özel Kremna Rezina isimli kekin tadına bakmayı unutmayın. Turumuzun ardından Ljubljana havalimanına transfer. Pasaport bagaj ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 1064 sefer sayılı uçuşu ile saat 19:50’de İstanbul’a hareket ediyoruz. Saat 23:15’te İstanbul’a varışımız ile turumuzun sonu. Sonraki turlarımızda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

UÇUŞ BİLGİLERİ:

TK 1061 26JUN ISTLJU 0655 0805
TK 1064 29JUN LJUIST 1950 2315

TK1061 19JUL ISTLJU 0655 0805
TK1064 22JUL LJUIST 1950 2315

TK1061 16AUG ISTLJU 0655 0805
TK1064 19AUG LJUIST 1950 2315

Fiyata Dahil Hizmetler: 

 •  3 Ve 4* Otellerde 1 Gece Salzburg ,1 Gece Ljublijana ,1 Gece Venedik Toplam 3 Gece Konaklama Ve Kahvaltı
 •  Covid Kapsamlı Seyahat Sağlık Sigortası,
 •  Havalimanı Vergileri
 •  Lüks Otobüsler İle Ulaşım
 •  Programda Belirtilen Panoramik Şehir Turları
 •  Şehir Vergileri,
 •  Türk Havayolları Tarifeli Seferi İle İstanbul – Ljublijana – İstanbul Hattında Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti
 •  Türkçe Rehberlik Hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler :

 •  Müze, Ören Yeri Vb. Giriş Ücretleri
 • Otel vergileri 
 •  Öğle Ve Akşam Yemekleri
 •  Tüm Kişisel Harcamalar
 •  Vize Ücreti Ve Servis Bedeli (çok Girişli Schengen Vizesi) 
 •  Yemeklerde Alınacak İçecekler
 •  Yurtdışı Çıkış Vergisi ( 150 Tl )
BİLGİLENDİRME
Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. 
Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. 
Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilemez. 
Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar. Haftalık turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulanır. 
Araçlarımızda 3 ve 4 nolu koltuklar rehberlerimize tahsis edilir, misafirlerimize verilmemektedir. 
İki yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur. 
Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya bir üst kategoride olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. 
Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Gezigo Turizm’in sorumluluğu yoktur. 
Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Gezigo Turizm’in sorumluluğu, misafirin ise tazminat hakkı yoktur. 
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında tur ulaşımı midibus veya minibusle gerçekleştirilir. 
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Gezigo Turizm’de saklıdır. 
Turun iptali durumunda Gezigo Turizm, tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. 
Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. 
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. 
Çocuk indirimleri iki Yetişkin yanında ve tek bir çocuk için uygulanabilir. Konaklamasız turlarda çocuk indirimi uygulanmamaktadır.
0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 
Bankaya para yatırırken isminizi, gezi adını ve varsa gezi kodunu yazdırmayı lütfen unutmayınız. 
Rezervasyon için turun en az yarı bedelinin ödenmiş olması gerekmektedir.
Tur gününden önce kalan tüm tutarın ödenmesi gerekmektedir.
Turu satın almış olan tüm misafirlerimiz sitemizde bulunan GEZİGO TURİZM SATIŞ SÖZLEŞMESİ”Nİ kabul etmiş olur.
İptal ve değişiklik durumunda aynı sözleşme geçerli olacaktır.
BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DÂHİLDİR.
Turlarımız ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: