Cep Telefonu
E-posta

Prag Turu

PRAG TURU
3 GECE – 4 GÜN
THY İLE UÇAKLI PROGRAM!
1. Gün
ISTANBUL-PRAG
İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde siz değerli misafirlerimiz ile saat 04:00’de buluşuyoruz. Bilet ve bagaj işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK 1767 sefer sayılı uçuşu ile saat 06.55’de Prag’a hareket ediyoruz. Saat 07:30’da Prag’a varışımızın ardından Prag şehir merkezine transfer ve Prag'da yürüyerek yapılacak panoramik şehir turunda; Kale bölgesinde Cumhurbaşkanlığı Sarayı, St.Vitus Katedrali, Küçük mahalleCharles IV. KöprüsüEski Şehir Meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Turumuzu takiben serbest zaman ve otele transfer oluyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan Vlatava Tekne Turu'na katılma imkanı bulabilirler. Geceleme otelimizde.
 
VLTAVA NEHRİ TEKNE TURU :
Prag’ı tam ortadan ikiye bölen ve şehre hayat veren kanallarıyla meşhur Vltava Nehri üzerinde özel teknemizle açık büfe yemekli, canlı müzikli masal şehir Prag’ın gündüz ve gece görüntülerini, Panama ve Süveyş Kanallarına benzeyen kanal  geçişleriyle birlikte yaşayarak unutulmaz bir gece yaşacaksınız.Tekne turu sonrasında şehri önemli cadde ve bulvarları gece görüntüleri ile birkez daha  görülecektir.
 
TUR ÜCRETİ:( ULAŞIM + TEKNEÜCRETİ + A.BÜFE YEMEK + İÇECEK + REHBERLİK ) Kişi Başı: 50 €
2. Gün
PRAG
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek tam gün Karlovy Vary Turu (yemeksiz) veya akşam rehberiniz tarafından ekstra olarak gerçekleşecek Çek Gecesi’ne katılma imkanı bulabilirler. Geceleme otelimizde.
 
 
KARLOVY VARY TURU:
17 .18 Yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve Devlet adamlarının en uğrak ve en meşhur şehri olan Karlovy Vary nin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş onlarca muhteşem sarayı, ATATÜRK ün 1918 de kaldığı oteli, Dvorak`ın Mozart`ın ,Göethe`nin Beethoven`ın, ruscari buyuk petro nun, Puşkin`in evlerini görecek 12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret edilecek. Tur sonrasi serbest zaman.Serbet zamaninizi kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel çek hediyelik eşyalarının satıldığı  satış mağazalarında alışverişle geçirebilirsiniz.
TUR ÜCRETİ:  ( ULAŞIM + REHBERLİK )   Kişi Başı:   55  €
 
PRAG ÇEK GECESI:
Prag'ın yerel restoranlarında birinde  Çek Müziği, Çek folk danslar , yerel dans gösterileri eşliğinde müzikli eğlenceli ve Çek Mutfağının güzel tatları ile eğlenceli bir gece geçireceksiniz,
TUR ÜCRETİ: ( ULAŞIM + AKŞAM YEMEĞİ + LİMİTSIZİ İÇECEK + REHBERLİK)  Kişi Başı:  65 €
3. Gün
PRAG
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından tam gün serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Dileyen misafirlerimiz rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek Dresden Turuna ( Almanya -Yemeksiz )   katilma imkani      bulabilirler. Aksam dileyen misafirler rehberiniz tarafından ekstra olarak düzenlenecek olan  Ortacag Gecesi’ne  katılabilirler.Geceleme otelimizde.
 
 
ALMANYA’NIN EN GÜZEL SEHİRLERİNDEN DRESDEN
Bu turumuzda.  Elbe’nin Floransa’sı olarak adlandırılan  Dresdeni ziyeret ediyouruz. 2. dunya savasi sonrasi  küllerinden yeniden doğan,barok mimarisi ile muhteşem şehir merkezini Fraunkirche’yi, Zwinger sarayını, Bruhl terası, kral yolu, elbe nehri, kral yolu, Martin Luther heykeli görülecek yerler arasındadır. Ardından  Almanya’nın en güzel şehirlerinden olan ve Unesco tarafından dünya mirası koruması altına alınan şehirde alışveriş ve gezinti için serbest zaman. Akşamüstü Prag  şehir merkezine dönüş ve serbest gezinti imkanı.
TUR ÜCRETİ ( ULAŞIM + REHBERLİK ) Kişi Başı: 70  €
 
PRAG  ORTAÇAĞ GECESİ:
Bu turumuzda  Avrupa’nın 14.yüzyıldan kalan en tarihi ve otantik restaurantlarından birinde dansçı esir kızlar masanızda size eşlik edebilir, dilenciler,sokak savaşçıları yanınızdan geçebilir,ortaçağ eğlencesi,müzik aletleri ve danslarıyla büyülenebilirsiniz.Sizlerde bu masalsı atmosferde kaybolabilirsiniz. Yemek ve görsel şovlara bayılacaksınız Bu geceyi özellikle kaçırmamanızı tavsiye ederiz.
TUR ÜCRETİ: ( ULAŞIM + AKŞAM YEMEĞİ + LİMİTSIZİ İÇECEK + REHBERLİK)  Kişi Başı: 75 €
4. Gün
PRAG – ISTANBUL
Sabah otelde alınacak kahvaltının ardından havalimanına transfer oluyoruz ve bilet/gümrük işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK1770 sefer sayılı uçuşu ile saat 18:10’da İstanbul’a hareket ediyoruz. Saat 22:50’de İstanbul’a varış sonrası, siz değerli misafirlerimizle bir sonraki GEZİGO TURİZM turunda tekrar biraraya gelmek üzere vedalaşıyoruz..
Ücrete Dahil Hizmetler
Türk Havayolları ile IST – PRAG – IST parkurunda ekonomi sınıfı uçak bileti
Alan vergileri
Alan/otel/alan transferleri
Prag'ta 3 Yıldızlı otellerde olmak üzere 3 gece 4 gün konaklama
Programda belirtilen sabah kahvaltıları
Prag panoramik şehir turları
Tecrübeli rehberlik hizmetleri
Zorunlu Seyahat Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
 
Ücrete Dahil olmayan Hizmetler
Vize hizmet bedeli
Kişisel harcamalar
Kişi başı 5 Euro bahşiş otobüs şoförü için rehber tarafından toplanacaktır.
Yurt dışı çıkış vergisi
Tüm kişisel harcamalar,
Rehber tarafından organize edilen ekstra turlar
Öğlen ve Akşam yemekleri,
Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
BİLGİLENDİRME
Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. 
Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. 
Rezervasyon esnasında koltuk numarası verilemez. 
Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar. Haftalık turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulanır. 
Araçlarımızda 3 ve 4 nolu koltuklar rehberlerimize tahsis edilir, misafirlerimize verilmemektedir. 
İki yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur. 
Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa bağlı olarak aynı kategoride veya bir üst kategoride olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. 
Hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Gezigo Turizm’in sorumluluğu yoktur. 
Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Gezigo Turizm’in sorumluluğu, misafirin ise tazminat hakkı yoktur. 
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında tur ulaşımı midibus veya minibusle gerçekleştirilir. 
Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Gezigo Turizm’de saklıdır. 
Turun iptali durumunda Gezigo Turizm, tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. 
Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. 
Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. 
Çocuk indirimleri iki Yetişkin yanında ve tek bir çocuk için uygulanabilir. Konaklamasız turlarda çocuk indirimi uygulanmamaktadır.
0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. 
Bankaya para yatırırken isminizi, gezi adını ve varsa gezi kodunu yazdırmayı lütfen unutmayınız. 
Rezervasyon için turun en az yarı bedelinin ödenmiş olması gerekmektedir.
Tur gününden önce kalan tüm tutarın ödenmesi gerekmektedir.
Turu satın almış olan tüm misafirlerimiz sitemizde bulunan GEZİGO TURİZM SATIŞ SÖZLEŞMESİ”Nİ kabul etmiş olur.
İptal ve değişiklik durumunda aynı sözleşme geçerli olacaktır.
BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DÂHİLDİR.
Turlarımız ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: